מחירון קלינטק

האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

ניקוי ספות וניקוי שטיחים - מחירון

* מינימום שירות 450 ש”ח

ניקוי ספות מחיר - זו המומחיות שלנו!

  • בעבר היה מקובל לחשוב שאין זה יאה להזמין שירותים ניקיון, אלא שכל אדם צריך לטפל בביתו הפרטי בצורה עצמאית וגורפת.
  • אך כיום, כאשר רובנו כל כך עסוקים, אין כל מנוסים מלפנות לאנשי מקצוע בכמה נושאים קריטיים, זאת על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, שאי אפשר להשיג בעבודה עצמית, וגם לחסוך את הטרחה והשקעת הזמן (איש מקצוע יבצע את מלאכת הניקיון הרבה יותר מהר).
  • כיום, אחד מהשירותים הפופולריים ביותר בתחום זה ניקוי ספות מחיר הגיוני. הסיבה לכך, שמדובר בשירות די נגיש, שמצידו תורם הרבה מאוד למראה החיצוני של כל בית, חדר, או דירה.
  • כאשר בודקים ניקוי ספות מחיר, חשוב לקחת בחשבון כמה וכמה דברים, זאת על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. יש דברים שלא מתפשרים עליהם, ובמידה ויש ברשותכם ספות איכותיות ויקרות, כדאי לבדוק מה כולל ניקוי ספות מחיר, והאם זה שווה את ההשקעה הזאת.

ניקוי ספות זה לכל סוג ספה!

  • אם אתם בודקים אפשרויות שונות של ניקוי ספות מחיר, ולפתע נראה לכם שהמחיר כלל לא הגיוני ואף מופרז, אך תמהרו לשלול את האפשרות הזאת. כדאי מאוד לשאול, מה כולל מחיר זה. לעיתים מדובר בשירות שבהחלט שווה את הכסף, שגם לא תצטרכו לעשות לעתים קרובות.
  • אז מה עדיף? שירות זול שעליכם לעשות כל כמה חודשים, משום שהוא כלל לא איכותי, או להיפך – שירות ניקוי ספות מחיר גבוה, אך כזה שעוזר לכם לשמור על המראה של הספות שלכם לאורך זמן רב, ולא דורש חזרה תכופה על התהליך? בנוסף, גורם שמשפיע על ניקוי ספות מחיר, זה החומרים שבהם עושים שימוש במהלך העבודה.
  • כאשר מדובר בחומרים ייחודיים ויקרים, שמאפשרים לשמור על הספה במראה מושלם לאורך זמן – שוב, מדובר בעסקה משתלמת ביותר, מהסיבה הפשוטה שלכם עצמכם אין גישה לחומרי ניקיון ייחודיים אלה (וגם אם הייתה – מדובר בחומרים כלל לא זולים). לפיכך, כאשר בוחרים ניקוי ספות מחיר, צריך לבחון מה כלול במחיר זה, ובמידה וזה משתלם, לא כדאי לוותר.
  • שירות ניקוי איכותי מורכב מכמה שלבים ומאפיינים, שהופכים אותו לאיכותי יותר ומשתלם יותר. חלק מהם מרכיבים ישירים וברורים, וחלקם משניים, אך לעיתים, זה דווקא הפרטים המשניים המשפיעים בצורה החזקה ביותר. בין הישירים ניתן למצוא את המיומנות של המנקים, והאיכות של חומרי הניקוי בהם הם משתמשים, בעוד המרכיבים המשניים כוללים את איכות השירות מבחינת יחסי האנוש. האחרונים שוליים מבחינת העבודה עצמה, אך חשובים מאוד ליצירת חוויה נעימה מעצם הזמנת השירות. ובטווח הארוך, התחושה שתישאר לכם לאחר שאיש המקצוע יעזוב את ביתכם. כאשר השירות סיפק את כל המטרות, האישיות והשוליות כאחת, אתם יכולים להיות בטוחים שאכן עשיתם בחירה נכונה.

בין לקוחותינו:

מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל”אחר כך” או “יותר מאוחר” רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חורים בספה

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »