ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד - מי אנחנו

היום קשה להבדיל בין בעל מקצוע כזה שאפשר לסמוך עליו, כמו כאלו שמגלים בתכניות טלוויזיה שכולנו מתרגשים שיש עוד אנשים שעובדים מתוך אהבה לתשוקה יומיוית למקצוע שלהם. לבין כאלה שאתה מבין שרק באו לתת מינימום איכות ואתה מרגיש שסתם שילמת כסף על מה שלא ציפית לקבל.

אנחנו במקצוע הזה כבר מ-1999. כשמסתכלים אחורה, רואים איזו כברת דרך עברנו יחד במשך  השנים עם לקוחותינו. ישנה אמרה שנשאלתי פעם אולי אתם מכירים: ״ מי חכם יותר זה שלמד יותר או זה שראה יותר?״, אז עדיין שהייתי בוסר מיד עניתי : ״ זה שלמד יותר!״. מסתבר שטעיתי, זה שראה יותר, עם נסיון רב יותר הרבה יותר חכם מזה שלמד יותר אבל לא היה לו נסיון להתנסות בתהליך. האמת כי מפחיד אותי זה מי שלא למד ולא ראה, זה בטח לא מקצוען. אז אצלנו בקלינטק, גם למדנו, וגם התנסנו. לא סתם רב חנויות הרהיטים הגדולות בארץ ממליצות על קלינטק. רשת חנויות שמרת הזורע, ניקולטי, רוזטו, פיטרו הכט, אליתה ליוינג רק חלק מרשימת החנויות שממליצות בבטחון עבור ניקוי ספות מבד על קלינטק.

מחירון ניקוי ספות בד בבית הלקוח על ידי המקצוענים של קלינטק

 • ניקוי ספות בד 100 ש"ח

  ספת תלת / ספת דו או ספת ריש - המחיר למושב לאדם הנמדד כ- 60 ס"מ.לדוגמא 3+2 נחשב 5 מושבים. יש למדוד את הספה מידית לידית ולחלק ל-60 ס״מ. לדוגמא אם הספה 2.4 מטר, לחלק ל-60 ס״מ, זה 4 מושבים, לפי 100 ש״ח למושב - עלות הניקוי 400 ש״ח

 • ניקוי ספות עור 150 ש"ח

  ספת תלת / ספת דו או ספת ריש - המחיר למושב לאדם 60 ס"מ. לדוגמא 3+2 נחשב 5 מושבים.

 • ניקוי כורסא 150 ש"ח

  ניקוי כורסא רגילה עמרופד במושב + גב ומסעדי הידיים

 • ניקוי כורסת טלויזיה 250 ש"ח

  סגנון אמריקאן קומפורט, כורסת טלויזיה עם ריקלייר

 • ניקוי מזרון זוגי 380 ש"ח

  ניקוי צד אחד, ניקוי כתמים של שתן, חיטוי ובישום המזרון. תוספת לצד נוסף 100 ש"ח.

 • ניקוי מזרון בודד 250 ש"ח

  מזרון בודד של מיטת יחיד

 • ניקוי הדום 80 ש"ח

  הדום יכול להיות עד אורך 1 מטר - מחיר ליחידה

 • ניקוי משענת ראש מיטה 180 ש"ח

  ניקוי סימני זיעה ושומן ראש. חיטוי, בישום וניטרול ריחות גוף

 • ניקוי מיטת נוער/ ספפה 250 ש"ח

  ניקוי ריחות של גוף, כתמי שתן, חיטוי ובישום

 • ניקוי כסא פינת אוכל 35-70 ש״ח

  כיסא פינת אוכל, משתנה בין ריפוד על המושב בלבד או מרופד מושב וגב

 • שטיח נייד העשוי במכונה 55 ש"ח למ"ר

  שטיח עשוי במכונה. הרכב צמר/סינתטי

 • ניקוי שטיח עבודת יד 75 ש"ח למ"ר

  ניקוי שטיח עבודת יד - המחיר למ"ר

 • ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  תינתן הצעה מדוייקת לפי גודל השטח

* מחיר מינימום להזמנה 450 ש״ח

* המחירים כוללים מע״מ

לקבלת הצעת מחיר מיידית שלחו לנו לתמונות לווטסאפ

אייקון של ספה

ניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך - חומר לניקוי ספות

ניקוי ספות בד - כללי תעשה ואל תעשה

חברת קלינטק מבצעת ניקוי ספות מכל הסוגים בפריסה ארצית. חברתנו קיימת משנת 1999 ומשרתת מידי יום עשרות לקוחות מרוצים. אז איך תדעו כי אנו הכתובת הטובה ביותר עבורכם? הנה מנחם הורוביץ בתכנית "שווה בדיקה" יצאו לבדוק ניקוי ספות בחג הפסח. בכדי לקבל תוצאות טובות וללא נזקים מומלץ לבחור בחברה שיש לה את הידע, הציוד, וכח אדם מיומן שיודע מה לעשות עבורכם.

ניקוי ספות בד - 'עשה' ו 'אל תעשה' בניקיון ספה

כדי לשמור על הניקיון של הספות שלנו חשוב לעשות להן תחזוקה שוטפת. ניקוי ספות בד מתחיל עם שאיבת אבק (לא לשכוח לשים את המברשת המתאימה) לפחות פעם אחת בשבוע. ניקוי ספות בד, במיוחד בבית בו יש בעלי חיים, כדאי לעשות גם עם כפפה לחה בתנועות סיבוביות להסרת שיער ופרווה. אבל מה עושים אם גילינו כתם על הספה? איך להימנע מגרימת נזק לספות בזמן הניקוי?

תעודות הסמכה ניקוי ספות מבד

לא לשפשף!

כשמדובר בפעולת ניקוי ספות בד ולא רק תחזוקה שוטפת חשוב יותר לדעת מה לא לעשות מאשר מה כן לעשות על מנת לא לגרום נזק לספות:
 • לא להרטיב – אין להרטיב ספות בד בשום פנים ואופן, רטיבות שלא מתייבשת כראוי עשויה לגרום להתפתחות עובש וכתמי עובש המלווים בריח רע.
 • לא לשפשף – במידה ויש כתם על הספה, אין לשפשף את הכתם במיוחד בספות בד. שפשוף הכתם יגרום לחומר המכתים להיכנס עמוק לסיבים ויקשה על פעולת הניקוי שלו.
 • לא להבריש – ספות בד אין להבריש בעזרת מברשות למיניהן, הברשה לא נכונה יכולה לגרום לעיוות הסיבים של הספה ופגיעה במראה שלה.
 • חומרי ניקוי – יש לנקות במשנה זהירות בכל הנוגע לחומרי ניקוי לספות. לא כל חומר ניקוי יתאים לכל ניקוי ספות בד במיוחד מכיוון שכיום רוב הבדים בעולמנו הם בדים מעורבים (סינטטי בשילוב בד טבעי). כמו כן אין לנסות להסיר כתמים עם אקונומיקה, מסיר שומנים, אצטון וכדומה כי אלו עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לצבע של הספה.
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

מידע נוסף בנושא ניקוי ספות בד

ניקוי סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

ניקוי ריפוד ספות בד

ריפוד ספות בד מחדש דורש הבחנה בבחירת בד חדש. איכות הבד, מבנה הסיבים, שיטת עיבוד הבד וכו' כל זה כולל הגוון והטקסטורה קובעים את תהליך ריפוד ספות בד מחדש.

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

איך מנקים ספות מבד | ניקוי ספה

איך מנקים ספות מבד? שיטת ניקוי ספות מבד קלה ופשוטה. בעקרון יש לרסס, להבריש עם מברשת מתאימה את הלכלוך ולבסוף לנגב את הלכלוך עם מגבת כותנה לבנה.

הסרת כתמים

ניתן לבצע הסרת כתמים באמצעות חומרי ניקוי מתאימים. לכל סוג כתם ישנו חומר מסיר שמתאים לו. כמובן שהסיכוי להסרת הכתם תלוי בסוג הבד ובמי שמבצע את הסרת הכתמים

ניקוי ספות מחיר

תוכן ענייניםניקוי ספות בד – מי אנחנומחירון ניקוי ספות בד בבית הלקוח על ידי המקצוענים

מידע מקצועי נוסף
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
  דילוג לתוכן