ניקוי ספות בד אימפלה

איך מנקים ספות בד אימפלה

 • מה שעושה את הבד האימפלה למוצלח כל כך היא בחומר הגלם שממנו הוא עשוי ובטכנולוגית ייצור שלו. ניקוי ספות בד אימפלה דורש ידע והבנה בתהליכי הניקוי ועל מנת להגיע לתוצאות ניקוי טובות מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים לניקוי ספות כמו: אנזים, זאפ איט. האנזים מפרק חלבון, מאחר ורב הלכלוך בספות מקורו בשומנים וחלבון האנזים יעשה עבודה נהדרת בפירוקו.
 • חשוב לזכור שבעת ניקוי ספות בד אימפלה אסור להשתמש במברשות קשות על מנת לפרק את הלכלוך, מאחר ופעולה מכנית קשה עלולה לפגוע בסיבי הבד המקנים לו מגע קטיפתי ונעים כל כך.

ניקוי ספות בד אימפלה באמצעות ציוד וחומרים מיוחדים

 • בד אימפלה נחשב אחד הבדים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. מצד אחד הבד מאוד קל לניקוי ותחזוקה, ומצד שני מאחר והוא מסתיר בתוכו כמות גדולה של לכלוך המצטבר במשך חייו, הבד הופך לאתגר בניקוי המקצועי. על מנת לנקות בד אימפלה נדרשים חומרים מיוחדים ושימוש במינון נכון.

איזה סוג לכלוך קיים בתוך בד אימפלה

באופן כללי אנו מבדילים בין שלושה סוגי לכלוך בספת בד אימפלה:
 1. לכלוך מוצק – זה סוג לכלוך שאינו מתפרק במים. כלומר, גם אם נשטוף את הספה בשטיפה רטובה, לכלוך מסוג זה לא יתפרק בעת הניקוי. לכן, מומלץ לשאוב את בד האימפלה אחת לשבוע באמצעות שואב אבק בעל ראש מברשת רכה.
 2. כתמים נקודתיים – אלו הם אותם כתמים על גבי בד האימפלה שמקורם עיקר מאוכל ושתייה. בעיקר בבית שהסלון נמצא בשימוש מול בטלויזיה יחד עם אכילה על הספות, יגרור אחריו כתמים שמקורם מהחלבון.כמו כתמים מבשר,ביצים, וחלבונים מהצומח. ניתן לטפל בכתמים על ידי חומר לניקוי ספות בד. אפשר לרכוש את החומר דרך האתר שלנו והמסיר כתמים יגיע עד לבית הלקוח.
 3. לכלוך כללי מצטבר – לכלוןך מסוג זה מצטבר על בד אימפלה עם הזמן, תוך כדי השימוש. מקורו בזיעה ושומן גוף. לוקח ללכלוך זה לחדור אל תוך הבד בין שנתיים לשלוש. לכן יש לבצע ניקוי  ספות בד אימפלה אחת לשנתיים באמצעות חברת ניקיון מקצועית . מקצועית, הכוונה שיש לחברת הניקיון  את החומרים הנכונים לפרק את הלכלוך מבלי לעשות נזק לסיב. אנו לא מעוניינים להבריש את בד האימפלה באמצעות מברשות אגרסיביות.
מידע מקצועי נוסף
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
  דילוג לתוכן