ניקוי ספות בד אימפלה

  • מה שעושה את הבד האימפלה למוצלח כל כך היא בחומר הגלם שממנו הוא עשוי ובטכנולוגית ייצור שלו. ניקוי ספות בד אימפלה דורש ידע והבנה בתהליכי הניקוי ועל מנת להגיע לתוצאות ניקוי טובות מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים לניקוי ספות כמו: אנזים, זאפ איט. האנזים מפרק חלבון, מאחר ורב הלכלוך בספות מקורו בשומנים וחלבון האנזים יעשה עבודה נהדרת בפירוקו.
  • חשוב לזכור שבעת ניקוי ספות בד אימפלה אסור להשתמש במברשות קשות על מנת לפרק את הלכלוך, מאחר ופעולה מכנית קשה עלולה לפגוע בסיבי הבד המקנים לו מגע קטיפתי ונעים כל כך.
ניקוי ספות בקרית אונו - בד אימפלה - ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה באמצעות ציוד וחומרים מיוחדים

  • בד אימפלה נחשב אחד הבדים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. מצד אחד הבד מאוד קל לניקוי ותחזוקה, ומצד שני מאחר והוא מסתיר בתוכו כמות גדולה של לכלוך המצטבר במשך חייו, הבד הופך לאתגר בניקוי המקצועי. על מנת לנקות בד אימפלה נדרשים חומרים מיוחדים ושימוש במינון נכון.

ניקוי ספות בקריית אונו – איך לנקות ספות בד

כשמדובר בפעולת ניקוי ספות בד ולא רק תחזוקה שוטפת חשוב יותר לדעת מה לא לעשות מאשר מה כן לעשות על מנת לא לגרום נזק לספות:
  • לא להרטיב – אין להרטיב ספות בד בשום פנים ואופן, רטיבות שלא מתייבשת כראוי עשויה לגרום להתפתחות עובש וכתמי עובש המלווים בריח רע.
  • לא לשפשף – במידה ויש כתם על הספה, אין לשפשף את הכתם במיוחד בספות בד. שפשוף הכתם יגרום לחומר המכתים להיכנס עמוק לסיבים ויקשה על פעולת הניקוי שלו.
  • לא להבריש – ספות בד אין להבריש בעזרת מברשות למיניהן, הברשה לא נכונה יכולה לגרום לעיוות הסיבים של הספה ופגיעה במראה שלה.
  • חומרי ניקוי – יש לנקות במשנה זהירות בכל הנוגע לחומרי ניקוי לספות. לא כל חומר ניקוי יתאים לכל ניקוי ספות בד במיוחד מכיוון שכיום רוב הבדים בעולמנו הם בדים מעורבים (סינטטי בשילוב בד טבעי). כמו כן אין לנסות להסיר כתמים עם אקונומיקה, מסיר שומנים, אצטון וכדומה כי אלו עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לצבע של הספה.
מידע מקצועי נוסף
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן