בלוג

מאמרים

איך לנקות את הספה
ניקוי שטיחים

טיפים לניקוי שטיח

השימוש במכונה לניקוי ריפודים יכול להיות מגוון במיוחד, וזוהי הסיבה שהיא הפכה להיות בשנים האחרונות מוצר בסיסי בכל בית. האפשרות לנקות עם המכונה את הריפודים ברכב ובמקביל גם לנקות את הספות הפך אותה להיות מאוד פופולארית. אך האם אתם יודעים לבחור את המכונה שמתאימה לכם?

חורים בספה
ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

נקוי ריפוד ספות בד בצורה הנכונה ביותר
ניקוי ספות

ניקוי ריפוד ספות בד

ריפוד ספות בד מחדש דורש הבחנה בבחירת בד חדש. איכות הבד, מבנה הסיבים, שיטת עיבוד הבד וכו' כל זה כולל הגוון והטקסטורה קובעים את תהליך ריפוד ספות בד מחדש.

ניקוי ספות בד אימפלה
ניקוי ספות

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

מילוי מושבים שוקעים
תיקון ספות

מילוי כריות ספה

מילוי כריות ספה מתבצע בבית הלקוח מבלי להוציא את הספה מהבית. בתהליך מילוי מילוי כריות ספה משתמשים בספוגים קשים המוכנסים מתחת לספוגים המקוריים של הספה.

איך מנקים מזרון קוטון איזי פאודר
ניקוי מזרונים

ניקוי מזרנים בבית הלקוח

ניקוי מזרנים מתבצע בבית הלקוח, בתהליך ניקוי מזרן מטפלים בחיטוי, בישום וניקוי המזרן מכתמי שתן, דם, זיעה ושומן גוף. צלצל אלינו לקבלת הצעת מחיר לניקוי המזרן .

צביעת סלונים מעור בצורה מקצועית
תיקון ספות

צביעת סלונים מעור

צביעת ספות מעור זהו מקצוע אמנותי כמו כל סוג של אמנות שרוכשים: ניגון בכלי נגינה, ציור, ספורט וכו'. לכן, מאוד חשוב לעשות בירור מקדים לגבי טכנאי צביעת הספות מעור. אנו הלכנו לקצוות העולם על מנת ללמוד את הטוב ביותר הקיים בתחום ולהביא טכנולוגיה זו אליך לסלון. יש לנו הסמכות ממורים אמנים בתחום שלמדנו מהם את המקצוע. הנה תעודות הסמכה מאנגליה, ספרד, ארה"ב ואיטליה רק בתחום צביעת ספות מעור.

0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם