תיקון ספות

תיקון ספות מקצועי זה קלינטק

האם מתקן הספות שתבחר נחשב מומחה? דרוש תעודות הסמכה ואחריות לפני הזמנת השירות!

תיקון ספות

תיקון ספות כולל בתוכו מגון רב של פרטים. הספה מורכבת משלדה מעץ, מושבים המלאים בספוגים או קפיצים, משענות גב ומסעדים מלאים באקרילן. בנוסף, בתחום הריפוד יכולים להיות תפרים פרומים או מושבים עם בד רפוי. אנו יודעים לעשות תיקון ספות מקצועי כי למדנו את זה מהגדולים שבתחום מסביב לעולם. לאחר התיקון יתכן ויתבצע ניקוי ספות, כאשר מחיר ניקוי הספות יהיה בהתאם לסוג הספה, הגודל והבד ממנה היא עשויה.

תיקון ספות – מה זה כולל?

כאשר אני מגיעים לתקן ספות מעור יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים: 
 
 • מילוי מושבים שוקעים – מילוי מושבים שלאחר שימוש של שנים כבר שוקעים. אנו ממלאים את המושבים תחת לספוג המקורי בספוג חדש קשיח ואף מותחים את הרצועות הקיימות. בסך הכל מתקבל מושב נפוח וקשה ונוח לישיבה.
 • תיקון קרע בספה – קרע בספת עור יכול להתקבל לאחר שימוש של שנים בספת העור. תחילה העור מקבל סדקים ולאחר מכן הסדקים מובילים לקרע. תיקון קרע בספה מתבצע בבית הלקוח. 
 • תיקון תפרים פרומים  – לעתים תפרים בספת עור או בספת בד יכולים להיפתח. תיקון תפרים פרומים בספה היא מקצוע. ישנן טכניקות תפירה מיוחדות אשר מסתירות את חוט התפירה ומחכות מכונת תפירה. הכל נתפר ביד ובבית הלקוח.
 • תיקון ספות מעור – תיקון ספות מעור מתייחס לתיקונים על גבי העור. תיקוני שריטות, שפשופים, סדקים בצבע, ותיקון כל מה שקשור לחלק החיצוני של העור.
 •  תיקון מנגנון ספה נפתחת –  ישנו מנגנון ריקליינר, ידית ספה נפתחת, לעיתים הוא נשבר ויש צורך בהחלפת הידית או הכבל שמושך אותו לפתיחה.

תעודות הסמכה מהעולם

תעודת הסמכה לניקוי ותיקון סלון מעור - ארה"ב
תעודת הסמכה לניקוי ותיקון עור- אנגליה
תעודת הסמכה לניקוי ותיקון עור - איטליה
_600-תעודת הסמכה לדר מאסטר מוקטן-1

מוצרים לניקוי עצמי לספות מבד ומעור

בין לקוחותינו :

יבואני הרהיטים ממליצים עלינו

0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם