ניקוי ספות בד מיקרופייבר

איך לנקות ספות בעזרת מיקרופייבר

 • הגדרה למיקרופייבר :מיקרופייבר (באנגלית: microfibre) הוא סיב סינתטי דק במיוחד בעובי של פחות מדנייר (denier) אחד, ממנו יוצרים חוטים ובדים דקים במיוחד. המיקרופייבר עשוי לרוב מפוליאסטר, פוליאמיד (למשל, ניילון, קבלר, נומקס), או צירוף של השניים. מיקרופייבר משמש ליצירת בדים שאינם ארוגים, בדים ארוגים ובדים סרוגים. הצורה, הגודל והשילובים השונים של הסיבים הסינתטיים נבחרים בעבור מאפיינים ספציפיים כגון רכות, עמידות, ספיגה, דחיית מים(ויקיפדיה).
 • על פי ההגדרה מעל ניתן לראות כי ניקוי ספות בד מיקרופייבר הוא יחסית קל בגלל התכונות של הסיב. סיבים דקיקים ועדינים אלו יוצרים מגע רך ונעים למגע מחד וקלות ניקוי ותחזוקה מאידך. 
 • לכלוך שומני כמו כתמי אוכל,כתמי שתייה ולכלוך שמקורו מזיעה ושומן גוף ניתן להסיר עם חומר לניקוי ספות בד
 • חשוב: אין להבריש סיבי מיקרופייבר באמצעות מברשת בעלת סיבים קשים כמו ניילון. במידה והסיב מיקרופייבר בנוי בצורת שזירה, כלומר הוא נבנה בצורת צמה, פעולה סיבובית של המברשת יכולה לפתוח את השזר של הסיב ולגרום לבד להיראות כמו שער מרוט. 
ניקוי ספות בד מיקרופייבר - ניקוי ספות ברחובות

איך מנקים בד מיקרופייבר

 • מיקרופייבר הוא בד יחסית קל לניקוי. בתהליך ניקוי ספות עובדים עם אנזימים. חומר ניקוי מיוחד מפרק את שכבת השומן שהצטברה מעל הסיב מיקרופייבר, באמצעות מכונה מיוחדת של הזרקה ויניקה מים חמים שוטפים את כל הלכלוך השומני שהצטבר בתוך הבד. 
 • כתמים מיוחדים כמו כתמי סליים, טושים, עטים, מסטיקים, דבק וצבע מסירים באמצעות מסירי כתמים מקצועיים באופן נקודתי. 
מידע מקצועי נוסף
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם