ניקוי סלונים

ניקוי סלונים מכל הסוגים

עסק מצליח לניקוי ספות 3 - ניקוי סלונים

תהליך ניקוי סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

מים עם סבון

מים עם מעט סבון יכולים להיות פתרון טוב, נוח וזמין, בהתאם לסוג הבד והכתם. מרוב סוגי ספות הבד ניתן להוריד כתמים כמו קטשופ או שתייה בעזרת ניקוי עדין עם מים וסבון. יש להקפיד לא לשפוך מים ישירות על הספה, כיוון שחומר הריפוד יספוג את המים וייווצרו על הספה כתמי עובש ורטיבות שלא ניתן יהיה להוריד. אם יש לכם חומר לניקוי ספות בד שמאושר לשימוש בהתאם להוראות היצרן תוכלו להשתמש בו. הדרך הנכונה לנקות את הספה עם מים וסבון היא כך: ערבבו מעט מים וסבון בקערה עד שיווצר קצף. בעזרת מטלית בד או מגבת נקיה קחו מעט מהקצף שנוצר, ללא הרטבה של הבד, ושפשפו את הכתם בעדינות. אם נדרש שפשוף מאסיבי עדיף לוותר כדי לא ליצור קריעה של סיבי הבד ומראה מרופט במקום הכתם. לאחר הסרת הכתם ניתן לחזור על הפעולה עם מטלית בד לחה שהורטבה במעט מאוד מים נקיים ולייבש את המקום היטב בעזרת מגבת נקייה או מייבש שיער (פן). אם אתם משתמשים במייבש שיער כדי לייבש את הספה הקפידו להחזיק אותו במרחק של כ- 20 ס"מ מהספה ועל חום בינוני כדי לא לפגוע בבד.

עזרה מקצועית בניקוי סלונים

ניקוי ספות עם מים וסבון מתאים בעיקר לכתמים פשוטים. כאשר מדובר בקשקושים של טוש, כתמי יין, כתמי שומן וכתמים עקשניים אחרים או כתמים שנמצאים הרבה זמן על הספה, עדיף להיעזר בחברה מקצועית לניקוי ספות. הדבר נכון גם במקרים של הזנחה לאורך זמן, ובניקוי יסודי תקופתי אחת לשנה או שנתיים. כאשר אתם מתקשרים עם חברה מקצועית לניקוי ספות חשוב לוודא שמדובר בחברה מקצועית ואמינה, שיש לה ניסיון ושם בתחום, המשתמשת בחומרים מקצועיים וניקוי יבש. לא כל חומר לניקוי ספות בד מתאים לכל ספה, וחברה מקצועית אמורה להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים בהתאם.

בין לקוחותינו :

מידע מקצועי נוסף
0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם