האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי באשקלון

ניקוי ספות באשקלון

ניקוי ספות באשקלון זו המומחיות שלנו!

בבתי מלון באתרי ספא, בעסקים אחרים רבים בתחומי התיירות הבידור והאירועים באשקלון יש חדרים רבים שמשמשים לקבלת קהל,  לאירוח, לשיחות, הרצאות, למשחקים ועוד. כמות הספות הכורסאות ופינות הישיבה בהן הן רבות.

יש צורך לנקות אותם על בסיס קבוע. במקומות אלו יש גם משטחי דריכה שיש עליהם שטיחים, פרקטים, שיש גרניט ועוד. משטחים אלו צריכים אף הם ניקיון יסודי תקופתי. ספות מרופדות ושטיחים מקיר אל קיר מנקים על פי הזמנה מראש, חברתנו שעושה ניקוי ספות באשקלון יודעת גם לעשות את סוגי הניקוי המקצועי של ספות מערכות ישיבה ועוד.

חברה שעושה ניקוי ספות טוב תעשה גם ניקוי טוב אחר ליתר סוגי הריהוט שיש לו ריפודים שונים. לקוח יכול להפקיד בלב שלם את כל שירותי הניקיון הללו בידי חברתנו שיש לה מוניטין טוב, והיא ידועה בתחום ברחבי העיר אשקלון. ניקוי ספות באשקלון נעשה בחברתנו בעזרת מיכון חשמלי מתקדם מסוגים שונים. ניקוי מתקדם יכול לתת ניקיון טוב ומוצלח לספות.

ניקוי ספות באשקלון - לכל סוג ספה

  • ניקוי ספות באשקלון, המיכון כולל שואבי אבק בעלי עוצמות גדולות. השואבים יכולים לשאוב את האבק ממעמקי הריפוד. לאחר השאיבה משתמשים במכונות הזרקה ויניקה. המכונות הללו יודעות להזריק מים נקיים לתוך הריפודים במינונים קבועים. בתוך המים יש חומרי ניקוי מיוחדים שמותאמים לניקוי בדי ריפוד שונים.

    כמות המים המוכנסת לריפוד אינה גדולה, אך מספיקה כדי לבצע ניקוי מושלם.חומרי הניקוי שבמים עושים את פעולתם ותוקפים את כתמי הלכלוך שיש על הריפודים. מברשות שיער עדינות משלימות את תהליך הניקוי. לאחר מכן שואבים את המים המלוכלכים לתוך מיכל אחר במכונה. אם יש צורך, חוזרים על התהליך שוב ושוב עד לניקוי טוב ומושלם של הריפודים. צוותי הניקוי שלנו יודעים לזהות סוגי בדי ריפוד. הם יודעים לזהות גם פגמים בריפוד, ויודעים להתאים את שיטות הניקוי למצב הריפוד.

    חברתנו יכולה להציע גם שירותי תיקון ריפודים, או החלפת ריפודים ללקוחות. ניקוי טוב של ריפודים  במחירים טובים, מחזק את מעמדנו כחברה מובילה בתחום המקצועי והספציפי הזה.  

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »