ניקוי ספות באשקלון

האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי באשקלון

ניקוי ספות באשקלון

ניקוי ספות באשקלון זו המומחיות שלנו!

בבתי מלון באתרי ספא, בעסקים אחרים רבים בתחומי התיירות הבידור והאירועים באשקלון יש חדרים רבים שמשמשים לקבלת קהל,  לאירוח, לשיחות, הרצאות, למשחקים ועוד. כמות הספות הכורסאות ופינות הישיבה בהן הן רבות.

יש צורך לנקות אותם על בסיס קבוע. במקומות אלו יש גם משטחי דריכה שיש עליהם שטיחים, פרקטים, שיש גרניט ועוד. משטחים אלו צריכים אף הם ניקיון יסודי תקופתי. ספות מרופדות ושטיחים מקיר אל קיר מנקים על פי הזמנה מראש, חברתנו שעושה ניקוי ספות באשקלון יודעת גם לעשות את סוגי הניקוי המקצועי של ספות מערכות ישיבה ועוד.

חברה שעושה ניקוי ספות טוב תעשה גם ניקוי טוב אחר ליתר סוגי הריהוט שיש לו ריפודים שונים. לקוח יכול להפקיד בלב שלם את כל שירותי הניקיון הללו בידי חברתנו שיש לה מוניטין טוב, והיא ידועה בתחום ברחבי העיר אשקלון. ניקוי ספות באשקלון נעשה בחברתנו בעזרת מיכון חשמלי מתקדם מסוגים שונים. ניקוי מתקדם יכול לתת ניקיון טוב ומוצלח לספות.

ניקוי ספות באשקלון - לכל סוג ספה

  • ניקוי ספות באשקלון, המיכון כולל שואבי אבק בעלי עוצמות גדולות. השואבים יכולים לשאוב את האבק ממעמקי הריפוד. לאחר השאיבה משתמשים במכונות הזרקה ויניקה. המכונות הללו יודעות להזריק מים נקיים לתוך הריפודים במינונים קבועים. בתוך המים יש חומרי ניקוי מיוחדים שמותאמים לניקוי בדי ריפוד שונים.

    כמות המים המוכנסת לריפוד אינה גדולה, אך מספיקה כדי לבצע ניקוי מושלם.חומרי הניקוי שבמים עושים את פעולתם ותוקפים את כתמי הלכלוך שיש על הריפודים. מברשות שיער עדינות משלימות את תהליך הניקוי. לאחר מכן שואבים את המים המלוכלכים לתוך מיכל אחר במכונה. אם יש צורך, חוזרים על התהליך שוב ושוב עד לניקוי טוב ומושלם של הריפודים. צוותי הניקוי שלנו יודעים לזהות סוגי בדי ריפוד. הם יודעים לזהות גם פגמים בריפוד, ויודעים להתאים את שיטות הניקוי למצב הריפוד.

    חברתנו יכולה להציע גם שירותי תיקון ריפודים, או החלפת ריפודים ללקוחות. ניקוי טוב של ריפודים  במחירים טובים, מחזק את מעמדנו כחברה מובילה בתחום המקצועי והספציפי הזה.  

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

קרדית האבק

קרדית האבק: הכל על אבק בספות ומזרונים

השימוש במכונה לניקוי ריפודים יכול להיות מגוון במיוחד, וזוהי הסיבה שהיא הפכה להיות בשנים האחרונות מוצר בסיסי בכל בית. האפשרות לנקות עם המכונה את הריפודים ברכב ובמקביל גם לנקות את הספות הפך אותה להיות מאוד פופולארית. אך האם אתם יודעים לבחור את המכונה שמתאימה לכם?

קרא עוד »
מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך להוריד כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן