ניקוי ספות עור

שלא בדומה לניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור דורש מומחיות הרבה יותר גדולה. למרות שניקוי ספות מעור נראה די פשוט לעין, קל מאוד לעשות נזק בלתי הפיך ויביא להוצאות לא בטלות על מנת לתקן את הבעיה. חברת קלינטק מוסמכים לניקוי ותיקון מעור ממדינות מובילות בעולם כמו : איטליה, ארה"ב , ספרד ואנגליה. יש לנו תעודות הסמכה ויקנו לך שקט נפשי וכספי על מנת לשמור על רכושך שהשקעת בו כסף רב. 

ספות עור הן מצרך יפיפה לסלון, הן מוסיפות עושר מיוחד לחדר המרכזי בבית ונותנות תחושה של יוקרה. ספת עור העשויה היטב יכולה להחזיק מעמד זמן רב. אך ספות אלו דורשות יחס מיוחד, ניקוי ייחודי מעבר לניקיון עם שואב האבק ואחזקה שוטפת של העור כדי שיישאר יפיפה לאורך זמן. ספות עור דורשות ידע בתחזוקן וכדאי להקשיב לאנשי מקצוע בנוגע לתחזוקה השוטפת שלהן וניקיונן. קלין טק היא חברה הגדולה בארץ המתמחה בשירות ניקוי ספות עור.

תעודות הסמכה לניקוי ספות עור​

תעודת הסמכה לתיקון מושבי עור ברכב

ניקוי ספות עור - סרטונים והדרכות

נגן וידאו
נגן וידאו
ספה אחרי טיפול מקצועי
נגן וידאו

ניקוי ספות עור – עשה זאת בעצמך

עבור אלו שלא מבינים בספות עור, ניתן לחשוב שכל ספות העור הן אותו הדבר. אך האמת היא, ישנם סוגים שונים של עורות בהם משתמשים לייצור ספות עור. ישנם סוגים הניתן להבחין בהם במבט חטוף וכאלו במבט מעמיק. כל סוגי העור עוברים תהליך עיבוד שונה ומקבלים תכונות שונות. לכל סוג יש שיטה מועדפת לניקוי ספת העור.

ניקוי ספות מעור מסוג נאפה

עמיד ובעל מראה פלסטיק, ניתן לראות כי העור מכוסה בצבע ואינו סופג נוזלים בקלות.

ניקוי ספות עור מסוג אניליין

נעים יותר למגע, טבעי למראה עם חורים קטנים בו וסופג נוזלים בקלות.

ניקוי ספות עור מסוג סמי אניליין

עור עם מראה מעונן, בעל שני גוונים אחד מהם אפרפר ורגיש לחומרי ניקוי מסוימים.

ניקוי ספות עור מסוג נובוק

בעל מרקם קטיפתי ונעים מאוד למגע. נרטב ממים ומקבל סימני ספיגת המים.

ניקוי ספות עור מסוג פולאפ

עור שמן ויוקרתי הסופג שמנים וזיעה לאחר ישיבה עליו. נשרט בקלות.

ניקוי ספות עור מסוג בייקסט

בעל מראה מבריק ומצופה בשיטת למינציה דקה. עמיד מאוד בפני לכלוך. 

ניקוי מקצועי של ספות עור הכרחי

שימוש בסלון העור יוצר בלאי, כתמי לכלוך של זיעה ושומני גוף, כתמי נוזלים ועוד. כדי שסלון העור שלכם ימשיך להיראות נפלא מומלץ לנקות אותו כל חודש עם חומר לניקוי ספות וספציפית עם המוצרים המותאמים לסוג העור של הספה. למרות זאת, ייתכן כי משהו נשפך על הספות או שהופיע לכלוך מאוד מפריע, במקרה כזה כדאי להיזהר ולא לנקות את ספת העור בכל תכשיר משום שאתם עלולים להגדיל את הכתם ולהזיק לספה. ניקוי ספות עור מומלץ לבצע בכל שנה ניקוי יסודי למראה רענן וחדיש.
היתרון הגדול ביותר הוא המומחיות לעורות. המוסמכים לטיפול בספות עור יודעים להבחין בסוג העורות בקלות ויודעים להתאים את הניקיון בצורה מקצועית. קלינ-טק מתמחה בניקוי ספות עור ובתיקונם, לכן בעת ניקוי הספה אנחנו יכולים לבצע בה גם תיקונים ולרענן את מראה העור. כדאי תמיד להיוועץ במומחים לניקוי ספות היכולים לעזור עם כתמים קשים ולתת טיפים מאריכי חיים לעור.
 עור הוא מצרך עדין לטיפול ולהשגחה ובעל מאפיינים שונים מאוד מבד. כדאי לבחור בחברה המתמחה בניקוי ספות עור בעלת הסמכות בניקוי עור מחו"ל. שטיפה לא טובה של עור, שפשוף מוגזם ושימוש בחומרים לא נכונים יכולים להרוס לגמרי את עור הספה ולשפשף ממנה את הצבע. 
_600-תעודת הסמכה לדר מאסטר מוקטן-1
ניקוי ספות בקרית אונו - בד אימפלה - ניקוי ספות בד אימפלה
איציק
מדבקה לתיקון ספה

הסרת כתמים מספות עור

תוכן ענייניםתעודות הסמכה לניקוי ספות עור​ניקוי ספות עור – סרטונים והדרכותניקוי ספות עור – עשה

ניקוי ספות עור לבן

תוכן ענייניםתעודות הסמכה לניקוי ספות עור​ניקוי ספות עור – סרטונים והדרכותניקוי ספות עור – עשה

רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן