ניקוי ספות עור לבן

ניקוי ספות עור לבן - זה קלינטק :

האם מנקה הספות מעור שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

שלא בדומה לניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור לבן דורש מומחיות הרבה יותר גדולה. למרות שניקוי ספות מעור נראה די פשוט לעין, קל מאוד לעשות נזק בלתי הפיך ויביא להוצאות לא בטלות על מנת לתקן את הבעיה. חברת קלינטק מוסמכים לניקוי ותיקון מעור ממדינות מובילות בעולם כמו : איטליה, ארה"ב , ספרד ואנגליה. יש לנו תעודות הסמכה ויקנו לך שקט נפשי וכספי על מנת לשמור על רכושך שהשקעת בו כסף רב. 

תעודות הסמכה לניקוי ותיקון ספות מעור

ערכה מקצועית לניקוי עור - נקה בעצמך

ניקוי ספות עור - ניקוי ספות עור לבן

ערכה לניקוי סלון מעור ב-20% הנחה

על כל הזמנת ניקוי ספות מעור
280 בתוקף ל- 30 יום
  • מונע מעבר צבע ג'ינסכחול לעור
  • מכיל אלכוהול - אפקט ניקוי גבוה
  • מכיל שמן טבעי של העור - מונע סדקים וקרעים

איך מנקים ספות מעור לבן?

כאשר אני מגיעים לנקות ספות מעור יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים : 
 
  • סוג העור – לא כל עור ניתן לניקוי! ישנם עורות בעיבוד סופג נוזלים כמו: אניליין, פול אם, נובוק. אלו עורות שלא ניתן לנקותם. רק עור בעיבוד נאפה ניתן לנקות.
  • מצב העור – האם העור סדוק? שרוט? האם ישנם כתמים בתוך הצבע של העור שלא יירדו תוך כדי תהליך הניקוי. כמו כתמי מעבר צבע מג'ינס כחול או כתמים אדומים מבגדים. 
  • מצב הלקה – האם הלקה תקינה על שכבת צבע? הלקה למעשה היא שכבת ההגנה של הצבע ומפרידה בין המכנסיים שלנו לשכבת הצבע הדביקה. אם מצב הלקה לא תקינה יש סיכוי שבזמן הניקוי הצבע עלול לרדת. הצבע שצובעים את העור הוא על בסיס מים, ולכן מרגע שמנקים את העור עם מים ולא מבחינים בליקוי בלקה עוד לפני ניקוי ספות מעור, יהיה לא נעים לראות צבע מתקלף.
  • סוג הלכלוך על הספה – הלכלוך הנמצא על ספת העור בעיבוד נאפה הוא על בסיס זיעה, שומן גוף ולכלוך מאוכל. הניקוי צריך להתבצע עם חומרי ניקוי על בסיס אנזימי על מנת להסיר את הלכלוך מחד ולא לעשות נזק לעור מאידך.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן