ניקוי ספות מעור - זה קלינטק

האם מנקה הספות מעור שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

שלא בדומה לניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור דורש מומחיות הרבה יותר גדולה. למרות שניקוי ספות מעור נראה די פשוט לעין, קל מאוד לעשות נזק בלתי הפיך ויביא להוצאות לא בטלות על מנת לתקן את הבעיה. חברת קלינטק מוסמכים לניקוי ותיקון מעור ממדינות מובילות בעולם כמו : איטליה, ארה"ב , ספרד ואנגליה. יש לנו תעודות הסמכה ויקנו לך שקט נפשי וכספי על מנת לשמור על רכושך שהשקעת בו כסף רב. 

תעודות הסמכה לניקוי ותיקון ספות מעור​

ערכה מקצועית לניקוי עור - נקה בעצמך

נגן וידאו
נגן וידאו
ספה אחרי טיפול מקצועי
נגן וידאו

ניקוי ספות מעור – מה יש לבדוק לפני הניקוי!

 • כמה חשיבות ישנה לבחירת החברה הנכונה לניקוי מערכת הישיבה שלך? בכל זאת, הושקעו מאמצים רבים לרכישה, בחירת העיצוב, הצבע ומקום הרכישה. בבואנו  לבחור ספק העוסק ב – ניקוי סלון עור כדאי להשקיע מאמץ ובירור טוב לפני שמוסרים את סלון שלך למי שעתיד להחזיר לו את החיים. השאלות צריכות להיות מי? ומה נסיון החברה בניקוי סלונים מעור? מי יכול לשמש כממליץ אובייקטיבי?

  אוז'לבו איציק, בעל החברה, נחשב למומחה בתחומו למתן פתרון לבעיות של
  ניקוי ספות, תחזוקה וחידוש ריהיטי עור.

ניקוי סלון מעור מדוע?

 • הלכלוך השכיח בסלוני עור הינו בעיקר שומנים(זיעה, שומן גוף) השוקעים בתוך נקבוביות העור היוצרים מרקם אפור ושמנוני. תוצאותיו של ניקוי ספות מעור תלויים בחומר הניקוי, בעל pH נייטרלי שלא מזיק ומברשות מיוחדות החודרות אל תוך הנקבובית ומסירות את הלכלוך. ניתן לראות בתמונות שבצד העמוד תהליכים של ניקוי עור באמצע השלב.

ניקוי ספות מעור דורש הכשרה?

 • חברת קלינ-טק הינה מוכשרת ע"י חברת FurnitureClinic מאנגליה וחברת Fenice מאיטליה, Superiror Restoration, ארה"ב בתחום ניקוי עור בצורה המקצועית ביותר וללא חשש לנזקים מירידת צבע או נזקים מפעולה אגרסיבית.
 • אנו ממליצים לכל לקוח המחפש ניקוי ספות מעור לדרוש מהמבצע תעודת הכשרה ע"י גורם מקצועי. חברת קלינ-טק הינה נציגה בלעדית של חברת MasterBlend , ארה"ב, יצרנית חומרים מקצועיים בתחום ניקוי עור ושימור מוצרי עור.
ניקוי ספות מעור בכל הצבעים
בד לבן אחרי ולפני ניקיון
 • עוד מימי קדם עור הבהמה שימש את בן האדם למטרות שונות. מבגדים לכיסוי הגוף מפני החורף הקשה עד לפריטים בתוך האוהל לשימוש כיסוי מיטה או כיסוי הרצפה כשטיחים. ככל שהאדם נעשה מודרני יחד איתו גם העור עבר שינויים מודרניים יותר בעיצוב, עיבוד, שיטות צביעה, שימושים מגוונים.
 • ניקוי עור בעידן הפרימיטיבי היה באמצעים פשוטים של שטיפה במי הנהר. אך כיום, ניקוי עור, הינו עניין רציני המצריך הבנה רבה בסוג העור, עיבודו ומרכיבי הגימור שלו. ניקוי עור על ידי אדם בלתי מיומן יכול להביא לנזק של פגיעה בלקה ואף לירידת הצבע של העור. בתהליך ניקוי עור הקלאסי בדרך כלל מטפלים בלכלוך השוקע בין נקבוביות העור. ניקוי עור מטפל בהסרת הגוון האפרפר הנוצר משימוש קבוע במוצר. ניקוי עור של מושבי רכב שונה מתהליך ניקוי עור של רהיטים. ניקוי עור מקצועי נעשה באמצעות חומרי ניקוי שנוצרו במעבדה ולבסוף חובה למרוח על העור קרם מרכך שישמור על רכות העור וימנע התייבשות ואף לפיצוץ בעור.

ניקוי סלון מעור - החזרת הברק והחיים למערכת הישיבה

 • בדרך כלל, לאחר שימוש מאסיבי של כמה שנים או כתוצאה מניקוי ותחזוקה באופן אגרסיבי כמו: קרצוף העור עם מברשות,סקוטצ', ספוג הפלא, שפשוף חזק, כל אלו גורמים לירידת השכבה העדינה של הלקה. מעל העור ישנה שכבת צבע, על שכבת הצבע ישנה שכבת לקה עדינה. שכבת לקה זו מהווה כהגנה על שכבת הצבע מפני ירידת הצבע של סלון העור, הצטברות לכלוך בנקבוביות העור והקטנת בלאי הצבע בזמן שימוש במערכת הסלון לאורך שנים.
 • ניתן לראות בתמונה שבצד שמאל של העמוד יריעת עור שהכנו. חצי ממנו ללא לקה,הצד הימני,על החצי השמאלי הוחזרה שכבת הלקה המקורית. ניתן להגדיל את התמונה בהקלקה עליה ולראות על מסך מלא את שכבת הפילים העדינה.
 • יצירת שכבת הגנה מחדש למערכת הישיבה בסלון מחזירה למערכת את הברק, הרכות, החלקלקות וריח העור הטבעי שהייתה לה בתחילתה. הטיפול מתבצע מיד לאחר תהליך הניקוי והינו כרוך בתוספת תשלום. יש צורך לבקש טיפול זה בזמן הזמנת ניקוי סלון עור. 
 • ניקוי עור אינו צריך להתבצע שום אופן על ידי אמצעים אגרסיביים בראשם כמו כריות פלא למיניהם, אקונומיקה וכל חומר אחר שנחשה לקשה וחריף.
 • על מנת להבין היכן בדיוק יושב הלכלוך, עלינו להבין ראשית את השכבות בעור. שכבה ראשונה הינו שכבת העור, שכבה שנייה הינו שכבת הצבע ושכבה שלישית הינו שכבת הלקה המגנה על שכבת הצבע. לכן, מאוד חשוב שלא לפגוע בשכבת הלקה. הלכלוך יושב על שכבת הלקה. ניקוי עור מקצועי הינו עדין ואינו פגע בשכבת הלקה.
 • לכן, כשבאים לבצע ניקוי עור, יש לבחור בקפידה את החברה שתעשה את המלאכה.

ניקוי עור: שכבת הלקה - שכבת ההגנה

 • כפי שניתן לראות בתמונה –

  • בצד ימין של התמונה רואים עור פגום. כלומר, ללא לקה. הלקה ירדה משימוש ממושך במשך כמה שנים במערכת או משימוש חומרי ניקוי ותכשירים שפגמו בשכבה זו. חומרי ניקוי עור שמכילים סולבנטים יכולים לפגוע ביעילותו של שכבת הלקה. תכשירים מהמוכרים ביותר מאיצי בלאי הלקה הינם – ספוג הפלא, סקוטצ', אקונומיקה ושפשף חזק עם מטליות.
   
  • צד שמאל של התמונה מראה את החלק לאחר טיפול של קלינ-טק. החזרנו את שכבת הלקה לעור.
   
  • כעת יש לעור:
  1. שכבת ברק המשמשת כשכבת הגנה על העור מפני הצטברות לכלוך ישירות על שכבת הצבע,
  2. מקנה מגע רך כמשי ונעים לשבת או לשכב על העור.
  3. מחזיר את הניחוח של העור.(ללקה בישום בריח של עור).
  4. מאריך את חיי מערכת הישיבה לשנים רבות של עבודה.
   

  יש לבקש שירות זה בזמן בקשת הצעת מחיר לניקוי הסלון.

ניקוי עור יסודי ומקצועי
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן