האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בבני ברק

ניקוי ספות בבני ברק
תמונה לפייסבוק

ניקוי ספות בבני ברק - ספות מלוכלכות צריכות ניקיון

  • בתוך הבית יש מספר מקומות בהם משלבים ספות. בסלון, בחדרי המשפחה, בפינות ישיבה שונות לעיתים, בחדרי שינה ועוד. הסלון הוא למעשה מרכז הבית. בסלון מתארחים. אורחים שמגיעים למשפחה. יושבים בסלון.
  • על השולחן מגישים אוכל וכיבודים. על הספות בסלון לעיתים יושבים ולומדים תורה. ספות שמים גם בחדרי משפחה ובחדרי האירוח, גם כאן משתמשים הרבה בספות, במקרים רבים השימוש בספות של חדרי המשפחה הוא המסיבי ביותר. כאן מבלים שעות רבות בצפייה בטלוויזיה, במשחקים, קריאה ועוד.
  • ​כאן אוכלים , שותים, מניחים רגליים על הריפודים, שוכבים עם צלוחיות של פירות וגרעינים. בקיצור ספות של חדרי משפחה חשופות כל העת למגע עם אוכל ועוד דברים שמלכלכים. כל הספות בבית צריכות לעבור מדי פעם ניקיון מקצועי יעיל. ניקוי ספות בבני ברק ייעשה על ידי חברתנו שמומחית לדבר. אנחנו בעלי הניסיון, עובדינו יודעים לזהות את סוג הבד שצריך ניקיון. הם יודעים באיזה חומרים יש להשתמש על מנת לגרום לניקיון טוב מבלי לקלקל את הריפוד. כדאי לבצע ניקיון ספות אחת לתקופת זמן.

ניקוי ספות בבני ברק כוללים הכל:

  • שירותי קלינ-טק כוללים ניקוי ספות וניקוי ריניקוי ספות מרופדות נעשה בבית הלקוח. יש סוגים שונים של בדי ריפוד כמו בדי אימפלה, בדי אלקנטרה, בדים סינטתיים, בדי כותנה ופישתן ועוד. יש גם ריפודי עור, ריפודים דמויי עור, ריפודי קטיפה ועוד.צוות הניקוי שלנו יתאים את סוג הניקוי לבד הריפוד.
  • בעיקרון, הניקוי נעשה באמצעות מכונות מיוחדות. המכונות מזריקות מים נקיים אשר מהולים בהם חומרים דטרגנטים מיוחדים. החומרים עושים בפעולתם שעשויים מחומרים אנזימיים ומפרקים לכלוך על בסיס שומני כמו זיעה, שומן גוף אוכל ושתייה כך מנקים את הריפודים.
  • אם יש צורך משתמשים במברשות רכות לשפשוף כתמים עקשניים. בניקוי ריפודים לא משתמשים בכמויות מים גדולות. המכונה מווסתת את כמויות המים שנכנסות לריפוד. לא רוצים לגרום להצפה של המושב. זה עלול לגרום לנזקי עובש וריחות לוואי אחרים. לאחר פעולת הניקוי, בשטיפה שואבים את המים המלוכלכים לתוך מיכל אחר שנמצא בתוך המכונה או מחוצה לה. אם יש צורך חוזרים על הפעולה מספר פעמים. מכונת הניקוי יעילה מאוד. היא מנקה כתמי אוכל.
  • כתמי זיעה מורידה אבק וגורמת לריפוד להיראות רענן ונקי.
  • חברתנו שעושה ניקוי ספות בבני ברק יכולה להציע גם שירותי תיקון לריפודים, כורסאות וריהוט אחר נוסף שיש בבית. כל זאת במחיר הוגן.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »