חידוש ספות

חידוש ספות בד ועור בבית הלקוח

אז מה כלול במונח חידוש ספות? למעשה המונח חידוש ספות כול בתוכו פעולות שאנו עושים על מנת להביא את הספה למצבה הראשוני. לכן חידוש ספות יכול להיות על ספות מעור וגם על ספות מבד. 

חידוש ספות מה זה כולל?

חידוש ספות זה מקצוע שדורש הסמכה

חידוש ספות זה מקצוע שעובר בירושה מבעל מקצוע מומחה לתלמידיו שלמדו אצלו ועברו הכשרה. אנו בחברת קלינטק דוגלים בהתמקצעות מתמדת בהשתתפות בלימודים בכל קצות העולם על מנת להביא ללקוחותינו את החומרים והביצועים הטובים ביותר בתחום חידוש ספות. אל תתפשרו על בינוניות, תדרשו תעודות הסמכה ללימודים אשר מאשרים שבעל המקצוע שאתם משקיעים בו את מלוא כספכם יחזיר לכם את מקסימום התמורה שניתן למצוא כיום בשוק. 

חידוש ספות אצלנו זו מורשת עוד משנת 1999 - בין לקוחותינו :

גלרית תמונות חידוש ספות מילוי כריות גב

ניקוי ספות בבית הלקוח - חידוש ספות

להצעת מחיר חידוש ספות שלח טופס

איך מתקנים מילוי מושבים שוקעים בעת חידוש ספות

כל ספה חדשה ככל שתהיה יחד עם הזמן מתרופפת באותם החלקים שנוהגים לשבת בהן יחד עם הזמן. מרכיבי הספה בנויים מספוגים, מוצרי ריפוד כמו אקרילן, רצועות אלסטיות, בד ושלדת עץ. רב חלקי הספה אלסטיים ונוטים לחזור אל מצבם הראשוני. אך יחד עם הזמן, כתוצאה בעייפות החומר, חלק מהמרכיבים אינם חוזרים ב-100% למצבם הראשוני. אלא, חוזרים רק 85%, ואף יחד עם הזמן רמת אחוזי החזרה יורד . ובדיוק בזמן זה, לאחר כמה שנים טובות של שימוש בספה, אנו מרגישים שאנו ממש שוקעים אל תוך הספה וקשה לנו לקום. אז מה בעצם אנו עושים בתהליך חידוש ספות בבית הלקוח? אנו מטפלים באותן החלקים ״העייפים״ . בודקים את מצב הספוגים, אם אין צורך בהחלפתם, אנו משלימים בספוג נוסף על מנת לפצות את מה שאבד לנפח הספוג. בנוסף, אנו בודקים את מצב הרצועות, אם הן רפויות מידי וחלשות, אנו מחלפים אותן בחדשות. ואם הרצועות בסך הכל בסדר ורק צריך מעט למתוח אותן יותר בכדי לתת לנו תמיכה טובה יותר לספוג. את כל התהליך שאני מתאר כאן ניתן לצפות בסרטונים שלנו ןאם יש לכם עוד שאלות נשמח לענות על כל שאלה בנושא חידוש ספות . 

חידוש ספות - תיקון תפרים פרומים

איך עושים תיקון תפרים פרומים בתהליך חידוש ספות

אחד מהפעולות שאנו נדרשים לבצע בעת חידוש ספות הוא תיקון תפרים פרומים. תפרים נפתחים יחד הזמן כאשר החוטים נוטים להיחלש כתוצאה מקרני השמש, או מקורות לחות כמו שתן על הספה. חידוש ספות הוא סוג של אמנות, לכן תיקון תפרים פרומים בצורה אסטטית משתנה בין מקצוע אחד לאחר. לכל אחד יד יוצרת משלו ובכל פעם תהיה תוצאה שונה. לכן, שוב אנו חוזרים לנושא של הכשרה. ממי בעל המקצוע קיבל את תורת האמנות. אם ממורה אומן בעצמו, אזאי הסיכוי שתוצאת התיקון תהיה מקובלת ויפה לעין. 

חידוש ספות עור - ניקוי ספות עור לבן

חידוש ספות עור עשה זאת בעצמך

ישנם מצבים רבים שניתן בכמה פעולות פשוטות וחומרים מתאימים פלאים על הספה שלכם. חידוש ספות יכול לבוא על ספות מעור או על ספות בד. החידוש בא לידי ביטוי בניקוי של הספות. ישנם ערכות שיצרנו אותם במיוחד עוברכם, לקוחות קצה, שתוכלו לעשות את אותן פעולות שאנו עושים אצלכם בבית בעת חידוש ספות, אבל הפעם בעצמכם עושים זאת עם ההדרכה שלנו. לפניכם שני תסריטים, האחד לחידוש סלונים מעור בהיר, והשני לריפודי בד. ניתן לצפות בסרטוני ההדרכה שלנו ולרכוש את החומרים דרך האתר והמשלוח יגיע אליכם עד הבית עם חברת שליחויות .  

חידוש ספות עור - ניקוי ספות עור לבן

חידוש ספות בד עשה זאת בעצמך

אם יש לכם ספת בד שכבר לא ניראת כמו שהייתה פעם, כלומר ישנם כתמי אוכל, כתמי זיעה ושומן ואף עענות אפורה על פני הספה, זה אומר שהגיע הזמן לבצע איזה סוג של חידוש ספות. החידוש יעשה באמצעות חומר לניקוי ספות שאנו כבעלי מקצוע לניקוי ספות משתמשים אצלכם בבית הלקוח. אנו פשוט ארזנו לכם את החומרים המקצועיים האלו באריזות קטנות ויעילות יותר לביצוע משימת חידוש ספות .בשלושה שלבים פשוטים של ריסוס החומר, הברשה וניגוב הלכלוך תקבלו תוצאה מקסימה של ניקוי ספה שלכם. צפו בסרטון שלפניכם ותראו איך עושים את זה בקלי קלות . 

מידע מקצועי נוסף
0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם