חידוש סלון מעור

אל תחפש רחוק - אנחנו כאן לחדש את סלון העור שלך

חברת קלינטק יבואנית בלעדית של חומרי ניקוי לניקוי סלונים מעור. החומרים מיובאים מארה"ב ומאיטליה וניתן לקבל את התוצאה הטובה ביותר מבלי לעשות נזק לעור. החומרים על בסיס אנזימי ומפרקים ביעילות לכלוך על בסיס שומן גוף, זיעה, פיח מהאוויר ושאר לכלוכים על העור.

תיקון תפרים פרומים

חידוש סלון עור כולל בתוכו משתנים שונים. בין היתר תיקון תפרים פרומים. התיקון נעשה בבית הלקוח מבלי להוציא את הסלון מהבית . תפירה אמנותית ידנית נעשית בצורה אסתית ולא רואים חוט התפירה. על מנת לשבל הצעת מחיר לתיקון תפרים פרומים יש לשלוח אלינו תמונות לווטסאם שלנו.

חידוש סלון מעור וצביעת סלונים מעור

ליפני ואחרי טיפול יסודי ביותר
תיקון תפרים פרומים
חידוש סלון מעור בצורה מושלמת

תעודות הסמכה - חידוש סלון מעור

האם מחדש הספות מעור שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

חידוש סלון מעור - מה זה כולל?

חידוש סלון מעור נושא בתוכו מרכיבים שונים. מרכיבים אלו משתנים מסלון לסלון. בין הנושאים העיקריים בנושא חידוש סלון מעור: ניפוח מושבים שוקעים, תפירת תפרים פרומים, צביעת העור, תיקון קרעים וסדקים, מילוי וניפוח משענות גב.

ניקוי ספות עור מקצועי זה קלינטק

שלא בדומה לניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור דורש מומחיות הרבה יותר גדולה. למרות שניקוי ספות מעור נראה די פשוט לעין, קל מאוד לעשות נזק בלתי הפיך ויביא להוצאות לא בטלות על מנת לתקן את הבעיה. חברת קלינטק מוסמכים לניקוי ותיקון מעור ממדינות מובילות בעולם כמו : איטליה, ארה"ב , ספרד ואנגליה. יש לנו תעודות הסמכה ויקנו לך שקט נפשי וכספי על מנת לשמור על רכושך שהשקעת בו כסף רב.

ניקוי ספות עור
0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
    דילוג לתוכן