דיטיילינג לרכב - כל מה שקשור לפנים הרכב!

דיטיילינג לרכב מתייחס לאותם הפרטים הקטנים שבדרך כלל אינם כלולים ברשימה של שטיפת רכבים כללי. אלו הם אותם הדברים שדורשים הסמכה מיוחדת לטיפול. כמו:

  • ניקוי מושבי עור ברכב.
  • צביעת מושבי עור ברכב.
  • תיקון שריטות ושפשופים במושבי עור.
  • ניקוי מושבי בד ברכב
  • חידוש הגה מעור.
  • ניקוי יסודי לדשבורד והפלסטיקה באוטו.
  • נטרול ריחות רעים. 

תעודות הסמכה - דיטיילינג לרכב:

דיטיילינ לרכב - ניקוי ריפודי עור:

חידוש מושבי עור ברכב

ניקוי ריפודי עור לרכב- איך זה עובד?

אז ככה, רב הלכלוך בסביבת הרכב הוא על בסיס חלבוני. כלומר, לכלוך שנובע ממקורות של אוכל, שתייה, זיעה ושומן גוף. לכן, על מנת לפרק את הלכלוך על בסיס זה אנו עובדים בתהליך ניקוי ריפודים לרכב עם חומרים אנזימים שמפרקים את החלבון וכך הניקוי שמתקבל הוא יסודי יותר. אנו מרססים על הבד חומר אנזימי, מנקים את העור עם ספוג עדין מתאים לעור ולבסוף מנגבים את העור במגבת נקייה לבנה מכותנה. בסוף מורחים קרם הגנה על העור. 

ניקוי דשבורד ופלסטיקה לרכב- איך זה עובד?

כן, אותו לכלוך המרגיז הזה שיושב תוך הנקבוביות הפלסטיק. מנסים להוריד את זה עם כל מיני חומרי ניקוי וזה לא עובד. אז הנה, חומר לניקוי מארה”ב שינקה מקלות ומבלי לעשות נזק את הלכלוך השחור שבפלסטיק. לכלוך שמקורו בפיח האף באוויר, כל מיני תרסיסים בסיליקון שמורחים על הפלסטיק במשך חייו, סותמים את החריצים האלה וזה פשוט מכער את הרכב. 

ניקוי ריפודי בד לרכב- איך זה עובד?

הלכלוך בסביבת הרכב הוא על בסיס חלבוני. כלומר, לכלוך שנובע ממקורות של אוכל, שתייה, זיעה ושומן גוף. לכן, על מנת לפרק את הלכלוך על בסיס זה אנו עובדים בתהליך ניקוי מושבי עור ברכב עם חומרים אנזימים שמפרקים את החלבון וכך הניקוי שמתקבל הוא יסודי יותר. אנו מרססים על העור חומר אנזימי, מנקים את העור עם ספוג עדין המתאים לעור ולבסוף מנגבים את העור עם מגבת לבנה נקייה מכותנה. 

הגה לפני ואחרי צבע

חידוש הגה של רכב

חידוש הגה של רכב מתבצע בקלינטק. אנו יודעים להסיר את השומן ידיים שמצטבר על הגה העור ולצבוע אותו מחדש, חידוש הגה של רכב אפשר לבצע על כל סוג הגה מעור.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב

נטרול ריחות רעים ברכב

בקלינטק יודעים איך מנקים ריח רע באוטו, ניטרון ריחות רעים ברכב נעשה בשיטה מיוחדת מארה”ב, ריח רע באוטו יכול לנבוע מסיגריות, עובש או סתם שתן של כלבים. איך מנקים ריח של שתן?

קרא עוד »
חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי עור ברכב כולל בתוכו ניקוי המושבים, צביעת מושבים מעור, תיקון שריטות ושפשופים על מושבי עור ברכב. תהליך חידוש מושבים ברכב מתבצע בסדנת עבודה שלנו בראשון לציון

קרא עוד »
דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב כולל בתוכו מגוון רחב של דברים. בקלינטק עושים דיטיילינג פנימי לרכב. זה כולל ניקוי, חיטוי ובישום כל החלק הפנימי הכולל: מושבים, שטיחים, גג, דלתות.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים לרכב בצורה מקצועית

ניקוי ריפודים לרכב פרטי

ניקוי ריפודים לרכב מתבצע גם אצלנו בראשון ציון וגם אנו באים אליך עד הבית. אנו עושים ניקוי ריפודים לרכב מכל הסוגים. ניקוי ריפודי בד וניקוי ריפודי עור.

קרא עוד »