ניקוי ספות מעור זה אנחנו !
איך לנקות ספות בעצמך בקלות וביעילות
עור הוא מצרך עדין לטיפול ולהשגחה ובעל מאפיינים שונים מאוד מבד. כדאי לבחור בחברה המתמחה בניקוי ספות עור בעלת הסמכות בניקוי עור מחו"ל. שטיפה לא טובה של עור, שפשוף מוגזם ושימוש בחומרים לא נכונים יכולים להרוס לגמרי את עור הספה ולשפשף ממנה את הצבע. 
 

מתי צריך ניקוי ספות מקצועי?

שימוש בסלון העור יוצר בלאי, כתמי לכלוך של זיעה ושומני גוף, כתמי נוזלים ועוד. כדי שסלון העור שלכם ימשיך להיראות נפלא מומלץ לנקות אותו כל חודש עם חומר לניקוי ספות וספציפית עם המוצרים המותאמים לסוג העור של הספה. למרות זאת, ייתכן כי משהו נשפך על הספות או שהופיע לכלוך מאוד מפריע, במקרה כזה כדאי להיזהר ולא לנקות את ספת העור בכל תכשיר משום שאתם עלולים להגדיל את הכתם ולהזיק לספה. ניקוי ספות עור מומלץ לבצע בכל שנה ניקוי יסודי למראה רענן וחדיש. 
 

המומחיות של קלינטק

היתרון הגדול ביותר הוא המומחיות לעורות. המוסמכים לטיפול בספות עור יודעים להבחין בסוג העורות בקלות ויודעים להתאים את הניקיון בצורה מקצועית. קליןטק מתמחה בניקוי ספות עור ובתיקונם, לכן בעת ניקוי הספה אנחנו יכולים לבצע בה גם תיקונים ולרענן את מראה העור. כדאי תמיד להיוועץ במומחים לניקוי ספות היכולים לעזור עם כתמים קשים ולתת טיפים מאריכי חיים לעור.
 
רוצים לקבל הצעת מחיר מהירה? מלאו פרטים ומיד נחזור

סוגי העורות של ספות עור

עבור אלו שלא מבינים בספות עור, ניתן לחשוב שכל ספות העור הן אותו הדבר. אך האמת היא, ישנם סוגים שונים של עורות בהם משתמשים לייצור ספות עור. ישנם סוגים הניתן להבחין בהם במבט חטוף וכאלו במבט מעמיק. כל סוגי העור עוברים תהליך עיבוד שונה ומקבלים תכונות שונות. לכל סוג יש שיטה מועדפת לניקוי ספת העור.
 
  • נאפה – עמיד ובעל מראה פלסטיק, ניתן לראות כי העור מכוסה בצבע ואינו סופג נוזלים בקלות.
  • אניליין – נעים יותר למגע, טבעי למראה עם חורים קטנים בו וסופג נוזלים בקלות.
  • סמי אניליין – עור עם מראה מעונן, בעל שני גוונים אחד מהם אפרפר ורגיש לחומרי ניקוי מסוימים.
  • נובוק – בעל מרקם קטיפתי ונעים מאוד למגע. נרטב ממים ומקבל סימני ספיגת המים.
  • פולאפ – עור שמן ויוקרתי הסופג שמנים וזיעה לאחר ישיבה עליו. נשרט בקלות.
  • בייקסט – בעל מראה מבריק ומצופה בשיטת למינציה דקה. עמיד מאוד בפני לכלוך. 

בחירת החברה המתאימה

תיקון ספות עור
תיקון ספות עור
חברת קלינטק מתמחה מלבד בניקוי העור גם בתיקונו. כלומר, תיקון שריטות, סדקים, צביעת אזורים שונים מחדש, תיקון קרע בעור.....
לפרטים נוספים
ניקוי ספות מעור לבן
ניקוי ספות עור לבן
עור לבן או עור בגוון בהיר אינו דומה בניקוי ותחזוקתו לעורות בגוונים כהים יותר כמו שחור, חום,כחול וכו'. לכן עור לבן רגיש יותר לניקוי ויש לדעת מה לעשות ומה לא.....
לפרטים נוספים
ספות עור הן מצרך יפיפה לסלון, הן מוסיפות עושר מיוחד לחדר המרכזי בבית ונותנות תחושה של יוקרה. ספת עור העשויה היטב יכולה להחזיק מעמד זמן רב. אך ספות אלו דורשות יחס מיוחד, ניקוי ייחודי מעבר לניקיון עם שואב האבק ואחזקה שוטפת של העור כדי שיישאר יפיפה לאורך זמן. ספות עור דורשות ידע בתחזוקן וכדאי להקשיב לאנשי מקצוע בנוגע לתחזוקה השוטפת שלהן וניקיונן. קלין טק היא חברה הגדולה בארץ המתמחה בניקוי ספות עור.

ניקוי ספות עור