תקנון חנות

תקנון רכישה בחנות הוירטואלית של קלינטק

ברוכים הבאים לאתר המסחר האלקטרוני של חברת קלינ-טק פתרונות דקורציה בע"מ אתר האינטרנט

1.חברת קלינ-טק פתרונות דקורציה בע"מ עושה כמיטב יכולתה לשרת נאמנה את לקוחותיה בצורה מקצועית והטובה ביותר
2.האתר הינו אתר אינטרנט מסחרי, המהווה מרכז קניות וירטואלי
3.כל ביצוע הזמנה באתר מהווה כהסכמתך המלאה לתנאים הכלולים בו וכי קראת את תקנון האתר וכללי ההשתתפות בו
4.רשאים להשתתף במכירות באתר כל תושב/ת ישראל בגיל 18 ומעלה, והמחזיק ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליותתעודת זהות תקפה, כתובת ומספר טלפון

אופן ההזמנה ותנאי התשלום:

1. מחירי המוצרים באתר הינם רק למזמינים באמצעות האתר.

2. לאחר קבלת פנייתכם ייצור עמכם קשר נציג החברה להשלמת העסקה. 
4. התשלום יתבצע באופן מידי באמצעות אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין
5. המוצרים יסופקו ללקוח רק לאחר אישור חברת האשראי על ביצוע העסקה
6. לא תאושר העסקה ע"י חברת האשראי יהיה הספק רשאי לבטל את המכירה וזאת על פי שיקול דעתו הבלעדית
7. האתר עומד בתקן אחיד PCI-DSS לאבטחת מידע לעסקים.

מדיניות משלוחים

1.המוצרים נשלחים ע"י חברת שילוח חיצונית – דואר ישראל. 
2.האתר מבצע משלוחים בתחומי הארץ בלבד
3.לכל מוצר זמן אספקה מחייב אשר מופיע בעמוד המכירה או בדף המוצר.

4.ספירת ימי האספקה יחל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי
5.דמי המשלוח כוללים את הובלת המוצר, עלות אריזתו, וביטוח המוצר בהעברה

אחריות:קלינטק פתרונות דקוציה בע"מ 

1.האחריות הבלעדית למוצרים או לשירותים המוצעים לרכישה באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים/השירותים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר/שירות
2.האחריות לא תחול במקרים של נזק פיזי, פגיעות ברק, שריפה, רטיבות או שימוש בלתי נאות במוצר
3.צילומי המוצרים המופיעים בעמודי המוצרים הינם להמחשה בלבד

ביטולים והחזרות

1.כל הרוכש מוצר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"(
2.החזרת מוצרים תתאפשר עד 14 יום ממועד קבלת המוצר באריזתו המקורית וללא פגם ו/או בלאי במוצר
3.ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני
4.טרם אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי – לא יחויב הלקוח בעבור ביטול העסקה. אישרה חברת האשראי את העסקה ישלם הלקוח דמי ביטול בסך 5% ממחיר המוצר או– 100 ₪ הנמוך מבניהם .במידה והמוצר נשלח ללקוח, יחויב הלקוח בסך של 20 ₪ עבור עלות המשלוח
6.באחריות הלקוח ועל חשבונו להחזרת המוצר ולא יאוחר מ 10ימי עסקים

שירות לקוחות ופרטיות:

1.לבירורים שונים ומידע נוסף ניתן לפנות לנציגי מחלקת שירות הלקוחות באמצעות הדואר האלקטרוני, המופיע בצור קשר או בטלפון 1-800-28-2000 
2.כל המוצרים הינם מוצרים חדשים ומקוריים ומגיעים באריזתם המקורית מהיצרן או היבואן
3.קלינ-טק פתרונות דקורציה בע"מ מתחייבת לעשות שימוש במידע שמסר הלקוח אך ורק למטרות שהוצגו בפני הלקוח
4. קלינ-טק פתרונות דקורציה בע"מ עושה ותעשה כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לרשותה לשמור על סודיות פרטי הלקוחות, ומניעת הגעתם לגורמים זרים, ואולם מאחר ומדובר בסביבה מקוונת, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישירשיגרם ללקוח או מי מטעמו אם מידע זה יאבד, ייגנב או יעשה בו שימוש לא מורשה.

תקנון רישום ושימוש בקורסים אונליין

רישום לאתר

ההרשמה לאתר והזכות לעשות שימוש בשירותים המוצעים על ידו מותנים בקבלת חשבון אישי וסיסמה אישית באמצעותה יוכל המשתמש לעשות שימוש בשירותים.
כל משתמש, אחראי באופן אישי ובלעדי לשמירה על סודיות פרטי חשבונו וסיסמתו. משך המינוי הינו לשנה מרגע הרכישה.

התוכן באתר ואופן ההגנה עליהם

האתר מכיל חומר לימודי מקיף כולל תמונות, טקסטים, קישוריות, איורים, גרפיקה, קבצי קול, קבצי וידאו, סרטוני אנימציה וכיו"ב (להלן "התכנים") המצויים בבעלות האתר ו/או מפעיליו והמוגנים כולם על פי דיני זכויות יוצרים. כל משתמש רשאי לעשות בתכנים שימוש לצרכיי לימוד אישיים בלבד כגון כתיבת עבודות, הכנת שיעורי בית, פתרון תרגילים, הכנת מצגות וכן הכנה ולימוד לבחינות. לפיכך, המשתמש יהיה רשאי לעשות שימוש בתכנים אך ורק בהתאם לתנאי השימוש לעיל ובכפוף להוראות כל דין.
המשתמש מתחייב שלא לפגום ו/או לערוך שינוי ו/או לסלף את התכנים וכן להימנע מביצוע כל פעולה שיש בה או עלול להיות בה משום הפחתת ערך התכנים או פגיעה בכבודו או בשמו של בעל זכויות היוצרים בו. המשתמש מתחייב שלא להעתיק, להקליט, להפיץ, לשדר, להציג, לשכפל, לפרסם, להשתמש, או לאפשר לאחרים בין במישרין ובין בעקיפין, לבצע אחת מן הפעולות המנויות לעיל. בפרט לא יעשה משתמש אחת מהאמור לעיל באמצעות אתר אינטרנט אחר, פרסום אלקטרוני, פרסום דפוס וכדומה, לכל מטרה, מסחרית או אחרת.

שימוש אישי

כל משתמש רוכש את השירותים המוצעים באתר ואת הזכות לעשות שימוש בתכנים הנכללים בו באופן אישי בלבד, לצורכי מטרותיו הפרטיות.
בהתאם, סיסמת המשתמש הינה אישית ולא תועבר על ידו לכל צד שלישי. משתמש אשר יפר הוראה זו פוגע ו/או גורם לאתר ומפעיליו לנזקים צפוי לסנקציות העומדות לאתר ומפעיליו על פי דין. על מנת למנוע העברת פרטי המשתמש לצד שלישי, השימוש באתר אפשרי אך ורק מהמחשב ממנו נרשם המשתמש.

היבט האחריות

התכנים המוצגים באתר מוצגים וניתנים לשימוש כמות שהם ("As Is").
האתר או מפעילו אינם מצהירים או מציגים או מבטיחים כי התכנים מתאימים לצרכיי המשתמש או מטרותיו ולא יישאו בכל אחריות להתאמתם כאמור.
הנהלת האתר ומפעיליו משקיעים מאמצים רבים על מנת שכל התכנים באתר יהיו באיכות גבוהה, עדכניים ומהימנים. ואולם,לאור מורכבות התכנים, תיתכנה טעויות ו/או אי דיוקים בתכנים הנכללים באתר, והאתר או מפעיליו או מנהליו לא יישאו בכל אחריות בקשר לטעויות או לשגיאות בתכנים המוצגים באתר או לשימוש בהם או תוצאותיו ו/או השלכותיהם.
המשתמש מצהיר בזה, כי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שהוא עושה או יעשה בתכנים או בשירות המוצע על ידי האתר והאתר או מפעיליו לא יהיו אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, שנגרם או ייגרם למשתמש או לכל צד שלישי אחר, כתוצאה מהשימוש בתכנים או באתר או בשירות המוצע בו לרבות בגין ביטול ו/או הפסקת רכישת השירותים המוצעים באתר, לרבות במקרה של שיבושים ו/או ליקויים בהעברת התכנים ו/או בהענקת השירותים, תהא הסיבה אשר תהא.

כמו כן, לא תהיה שימוש במידע פרטי של המשתמש

קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ תהיה רשאית לעשות כל שימוש במידע, הנדרש לה לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידך.
קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ תהיה רשאית להתיר את הגישה למידע במאגרי המידע ו/או להעביר את המידע לצד שלישי כלשהו בהתאם לסוג השירותים כאמור ו/או לצורך תפעול, פיתוח ושיפור האתר והשירותים באתר.
כמו כן תהיה רשאית קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ לעשות שימוש במידע על מנת לפנות אליך בכל אחד מאמצעי ו/או פרטי ההתקשרות אשר נמסרו על ידך באתר לרבות בדרך של דיוור ישיר ושירותי דיוור ישיר על מנת להציע לך כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע נוסף אשר תסבור קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ כי יוכל להתאים ו/או לעניין אותך בהתאם לפילוח המידע המצוי אצלה אודותיך ו/או כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע אחר בהתאם לשיקול דעתה.
קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ תהיה רשאית לפנות אליך בעצמה ו/או באמצעות מי מטעמה וכן להעביר את המידע לצדדים שלישיים כלשהם על מנת שיוכלו לפנות אליך ולהציע לך שירותים ו/או מוצרים נוספים כאמור. הינך רשאי בכל עת לפנות לקלינטק פתרונות דקורציה בע"מ ולבקש שלא לקבל הצעות לשירותים ו/או מוצרים נוספים מעבר לשירותים אליהם נרשמתם באתר באמצעות פניה בכתב לכתובת i0533282000@gmail.com

קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ תהיה רשאית לשלוח אליך כל מידע פרסומי ו/או שיווקי שלה ו/או של צדדים שלישיים בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי תוך שימוש בכל אחד מאמצעי התקשורת האלקטרונית שמסרת לה בעת הרישום לאתר או במועד מאוחר יותר, לרבות הודעות בדואר אלקטרוני ובהודעות SMS.

הגבלה או מניעה של גישה לאתר

האתר ומפעיליו שומרים על זכותם להפסיק ו/או לסרב לתת גישה, בכל עת, ומכל סיבה שהיא, אל האתר ו/או לחלקים ממנו, לפי שיקול דעתם הבלעדי וללא כל מתן הודעה מוקדמת.
משתמש אשר רכש שירותים שלא סופקו לו במקרה כאמור יושב לו כספו.

מתן שירות

במטרה להבטיח את השירות הנרכש באתר, ועל מנת להבטיח לכם, רוכשי השירות כי יש מי שעומד מאחורי האתר, מתחייבים האתר ומפעיליו כי בכל רכישה של שירותים שתבצעו, תקבלו את השירות שנרכש ולחלופין, במידה ולא סופק השירות במלואו יינתן לכם החזר בגין מלוא שווי השירות שלא ניתן.

אבטחה ופרטיות

פרטיותכם חשובה לנו. כל רכישה של שירותים באתר מבוצעת באופן מאובטח.
המידע שתמסרו לנו מאובטח בפרוטוקול מוצפן אשר אינו מאפשר לגולשים אחרים לצפות בפרטים שאתם מעבירים לנו.
המידע שנמסר לנו על ידכם נשמר במחשבי מפעילי האתר או מי מטעמם בצורה מאובטחת ומוצפנת.

קישורים לאתרים אחרים

אתר קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ כולל קישורים ("לינקים") לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים שונים.
קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ מספקת קישורים אלה אך ורק לצורכי העשרה, העמקה ונוחיותם של המשתמשים.
אתרים אלו אינם בשליטתה של קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ, ואינה ולא תהיה אחראית לתוכן הקיים באתרים מקושרים אלו.
הופעה של קישור לאתר של צד שלישי כלשהו באתר קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ  איננה מהווה אישור ו/או הסכמה לתוכן האתר ו/או למהימנות המידע המופיע בו, ואין בהופעה של הקישור באתר כדי להצביע על קשר של קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ לאתר המקושר ו/או לבעליו ו/או לבעל החסות עליו ו/או לכל מידע ו/או מוצר ו/או שירות הניתן ו/או מוצע באתר המקושר.

תנאים נוספים

קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ רשאית לשנות את תנאי שימוש אלה מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש.
קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ תפרסם באתר את התנאים החדשים ותחילת תוקפם יהיה מועד פרסומם לראשונה.
מובהר בזאת, כי רק האמור בהסכם זה יחייב את קלינטק פתרונות דקורציה בע"מ.
מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה בית המשפט בעל הסמכות העניינית בתל-אביב-יפו, אשר יידון בהתאם לדיני מדינת ישראל.

0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם