תיקון ספות בבאר שבע

תיקון ספות בבאר שבע נעשה בבית הלקוח, יש לנו את כל הניסיון והידע על מנת להעניק לך את השירות הטוב ביותר. ראשית, אנו מחוברים לרב יבואני ויצרני הרהיטים בישראל. זה אומר שאנו מכירים לרב את מערכת הישיבה שאצלך בבית ויודעים לסדר כל תקלה העלולה לצוף במשך החיים של הספה. ניקוי ספות בבאר שבע כולל תיקון מושבים שוקעים, תיקון תפרים פתוחים, מילוי וניפוח משענות גב ומסעדי הידיים. מומלץ למלא את הצור קשר בתחתית העמוד ולהשאיר פרטים, ואנו מחזור אליך בהקדם. 

תיקון ספות עור בבאר שבע– מה זה כולל?

כאשר אני מגיעים לתקן ספות מעור יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים : 
 
 • תיקון ספות בבאר שבע – מילוי מושבים שוקעים – מילוי מושבים שלאחר שימוש של שנים כבר שוקעים. אנו ממלאים את המושבים תחת לספוג המקורי בספוג חדש קשיח ואף מותחים את הרצועות הקיימות. בסך הכל מתקבל מושב נפוח וקשה ונוח לישיבה.
 • תיקון ספות בבאר שבע – תיקון קרע בספה – קרע בספת עור יכול להתקבל לאחר שימוש של שנים בספת העור. תחילה העור מקבל סדקים ולאחר מכן הסדקים מובילים לקרע. תיקון קרע בספה מתבצע בבית הלקוח. 
 • תיקון ספות בבאר שבע – תיקון תפרים פרומים  – לעתים תפרים בספת עור או בספת בד יכולים להיפתח. תיקון תפרים פרומים בספה היא מקצוע. ישנן טכניקות תפירה מיוחדות אשר מסתירות את חוט התפירה ומחכות מכונת תפירה. הכל נתפר ביד ובבית הלקוח.
 • תיקון ספות בבאר שבע – תיקון ספות מעור – תיקון ספות מעור מתייחס לתיקונים על גבי העור. תיקוני שריטות, שפשופים, סדקים בצבע, ותיקון כל מה שקשור לחלק החיצוני של העור.
תיקון ספות בבאר שבע

האם תיקון ספות בבאר שבע שתבחר נחשב מומחה? דרוש תעודות הסמכה ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודת הסמכה לניקוי ותיקון סלון מעור - ארה"ב
תעודת הסמכה לניקוי ותיקון עור- אנגליה
תעודת הסמכה לניקוי ותיקון עור - איטליה
_600-תעודת הסמכה לדר מאסטר מוקטן-1
תיקון ספות בכל הארץ
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם