כללי

ניקוי כסאות משרדיים

ניקוי כסאות משרדיים

ניקוי כסאות משרדיים זו ההתמחות של חברת קלינטק עוד משנת 1999. כסאות משרדיים נחלקים לסוגים שונים, כאלו עם גלגלים או בלי אבל מה שחשוב זה סוג הריפוד. ניתן לעשות ניקוי כסאות משרדיים גם המרופדים בבד וגם המרופדים בעור. רב הלכלוך הקיים בכסאות משרדיים הוא על בסיס שאריות אוכל ושתיה וגם כתוצאה מזיעה ושומן גוף. 
ישנם כסאות משרדיים יוקרתיים המרפודים בעור ולעיתים צבע העור נשחק במקומות מסוימים. אנו בחברת קלינטק יודעים לעשות תיקון כסאות משרדיים מעור. בתהליך התיקון אנו מחזירים את הצבע שנשחק בחזרה והכסא המשרדי נראה שוב כחדש. 

למידע נוסף
פוליש מקצועי לרצפה

פוליש לרצפה מקצועי ואיכותי

כמעט בכל בית הקיים מספר שנים, ניתן להבחין בשינויים רבים. אחת מהם היא רצפה הבית שניתן להבחין בשינוי משמעותי בין איך היו שנרכשו לבין איך שאלו נראים עכשיו. הסיבות המרכזיות לשינויים אלו הן: הצטברות שכבת אבק עם השנים, שימוש בחומרי ניקוי שאינם מספיק טובים לסוג הרצפה שבביתכם, שחיקה של המרצפות עם מרוצת השנים ועוד. ע"מ לחדש שוב את הרצפה ולהחזיר לה הברק הרצוי, מומלץ לשכור חברת פוליש מקצועית שתבצע את חידוש המרצפות עם הציוד המתקדם שלהם.

למידע נוסף
שיעורים לניקוי ספות מבד ומעור

שיעורים לניקוי ספות מבד ומעור

רוצה ללמוד מקצוע מהנה? רוצה לעשות את זה באופן מקצועי? אז בוא אלינו ונלמד אותך את המקצוע הזה – ניקוי ספות מבד ומעור. ןאם אתה אדם שאוהב לשרת את הזולת, ואוהב לראות את החיוך על פני לקוחותיך, המקום שלך איתנו. אנו נלמד אותך את רזי המקצוע צעד אחר צעד.

למידע נוסף
0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות

    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם