חידוש הגה של רכב

חידוש הגה של רכב מתחיל בהסרת שכבת השומן שנוצר מהידיים. השומן מונע מהצבע החדש להיתפס בחוזקה על העור, לכן יש צורך להסיר אותו ולהכין את השטח לצבע. בתהליך חידוש הגה של רכב מתאמים בדיוק את גגון הצבע ומבצעים כמה שכבות של צבע עדינות ולבסוף שכבת הגנה, הלקה. 

חידוש הגה של רכב - איך זה עובד?

  • לאחר שיצרתם אתנו קשר, אנו מקבלים תמונות של ההגה ברכב ונותנים הצעה עבור חידוש הגה של רכב. ההצעה ניתנת בווטסאפ. במידה ויש הסכמה קובעים מועד המתאים לך אצלנו בסדנת העבודה בראשון לציון. חשוב לדעת כי הטיפול מתבצע רק לרכב שלך באותו זמן ואין קבלת קהל מלבד הרכב המטופל.
  • טכנאי מוסמך מטעמנו מבצע הכנה לעבודה, מגן על אזורים חשופים, ומתחיל בהסרת השמנים משכבת העור העליונה של ההגה. 
  • חידוש הגה של רכב מאחר מתבצע בכל גוון של צבע בעור, אנו מגוונים בדיוק את הגוון של ההגה ומתחילים לכסות את ההגה בשכבות צבע עדינות אחד אחרי השני תוך כדי ייבוש במכשיר עם אפקט של תנור צבע ב-370 מעלות. תהליך זה מקשה את הצבע מידית ונותן אפקט ייבוש. 
הגה לפני ואחרי צבע

חידוש הגה של רכב

חידוש הגה של רכב מתבצע בקלינטק. אנו יודעים להסיר את השומן ידיים שמצטבר על הגה העור ולצבוע אותו מחדש, חידוש הגה של רכב אפשר לבצע על כל סוג הגה מעור.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב

נטרול ריחות רעים ברכב

בקלינטק יודעים איך מנקים ריח רע באוטו, ניטרון ריחות רעים ברכב נעשה בשיטה מיוחדת מארה"ב, ריח רע באוטו יכול לנבוע מסיגריות, עובש או סתם שתן של כלבים. איך מנקים ריח של שתן?

קרא עוד »
חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי עור ברכב כולל בתוכו ניקוי המושבים, צביעת מושבים מעור, תיקון שריטות ושפשופים על מושבי עור ברכב. תהליך חידוש מושבים ברכב מתבצע בסדנת עבודה שלנו בראשון לציון

קרא עוד »
דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב כולל בתוכו מגוון רחב של דברים. בקלינטק עושים דיטיילינג פנימי לרכב. זה כולל ניקוי, חיטוי ובישום כל החלק הפנימי הכולל: מושבים, שטיחים, גג, דלתות.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים לרכב בצורה מקצועית

ניקוי ריפודים לרכב פרטי

ניקוי ריפודים לרכב מתבצע גם אצלנו בראשון ציון וגם אנו באים אליך עד הבית. אנו עושים ניקוי ריפודים לרכב מכל הסוגים. ניקוי ריפודי בד וניקוי ריפודי עור.

קרא עוד »
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן