תפירת תפרים פרומים

כולנו מכירים מצב שלפתע מתגלה לנו איזה תפר רופף בספה או בכורסה ואז לאט לאט התפר הפרום מתחיל לגדול וזה נהיה כבר בולט חזק לעין. אז כן, אפשר לשחזר תפירת תפרים פרומים בעבודה אמנותית ככה שזה ייראה ממש כמו בהתחלה. טכנאי מטעם חברתנו מגיע לביתכם ומבצע את העבודה במקום מבלי להוציא את הספה מהבית רק מה שצריך זה לצלצל אלינו ולשלוח תמונות לווטסאפ שלנו על מנת לקבל הצעת מחיר. 
תיקון תפרים פרומים
חידוש סלון מעור

תיקון תפרים פרומים :

ניתן לבצע תיקון תפרים פרומים בבית הלקוח, מבלי להוציא את הסלון מהבית. טכנאי מומחה יגיע אל בית הלקוח ויתפור את התפר הפרום בצורה האסתטית ביותר. תצפו בסרטונים על מנת לראות את איכות התפירה של נציגי קלינטק.

בין לקוחותינו:

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת אנו מבצעם בבית הלקוח. במהלך התיקון אנו ממלאים את מושבי הספה בספוג חדש קשיח, מחדשים את רצועות מושב הספה ושוב הספה נוחה לישיבה.

קרא עוד »
תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה נעשה בבית הלקוח, אין צורך להוציא את הספה מהבית . בתהליך התיקון אנו מפשיטים את הריפוד מהספה ומגיעים למוקד השבר, מתקנים ומחזירים.

קרא עוד »
הבדלים בטקסטורה של העור

הבדלים שונים בטקסטורה של ספות עור

כאשר אנו מסתכלים על יריעת עור של הבקר, למעשה רובם ככולם של מערכות הישיבה בענף הרהיטים והסלונים בעולם עובדים על עורות של בקר. אז בטבע כמו בטבע ניתן למצוא את היופי והנגיעות של הטבע על גבי יריעת העור. כאילו שהריעה מספרת את סיפור חייה של החיה. מאחר והעור הינו ממקור טבעי לחלוטין, לא נוכל לצפות לאחידות בין כל אזורי היריעה. לפיכך, טבעי שבאזורים מסויימים העור יהיה רך וגמיש יותר, במיוחד באזור הבטן, ובאזורים אחרים העור יהיה קשה וקשיח יותר על מנת להגן על החיה מכל מיני סכנות בחייה.

קרא עוד »
מילוי מושבים שוקעים

מילוי כריות ספה

מילוי כריות ספה מתבצע בבית הלקוח מבלי להוציא את הספה מהבית. בתהליך מילוי מילוי כריות ספה משתמשים בספוגים קשים המוכנסים מתחת לספוגים המקוריים של הספה.

קרא עוד »
תיקון מושבים שוקעים

תיקון מושבים שוקעים

יחד עם הזמן כבר לא נוח לשבת על הספות, שוקעים אל תוך הספה וקשה לקום ממנה. ניתן לעשות מילוי מושבים, ושוב המושבים יהיו קשיחים וחזקים כפי שהיו פעם.

קרא עוד »
סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור תמיד נשאלת ההשאלה מה מקור העור שמשתמשים בהם בתחום הסלוני עור? בעולם הכי פופולארי להשתמש בעור "הבקר". עור בקר זה עובר תהליכים שונים של

קרא עוד »