תעודת אחריות למכונות פייטר מבית סנדיה ארה"ב

תנאיי תעודת אחריות למכונות פייטר

לקוח יקר,

תתחדש על מכונת הזרקה והיניקה, פייטר, החדשה שלך לניקוי שטיחים וריפודים מבית סנדיה ארה״ב. אנו בטוחים שיש לך מכונה איכותית ועוצמתית שתשרת אותך נאמנה לטווח הארוך.

על מנת שתוכל ליהנות מהביצועים של המכונה במקסימום, אפרט לך את מה שנכון ולא נכון לעשות בעת השימוש במכונה.

תוקף האחריות היא לשנה מיום תאריך הרכישה המופיע על גבי החשבונית. האחריות היא על כל החלקי המכונה הכוללים את הפלסטיקה, מנועי השאיבה ומשאבת ההזרקה.

חשוב לדעת 

 • אין אחריות על חלקים הנמצאים בבלאי טבעי מקובל, כמו גומיות ושסתומים בידית הריפודים.
 • אין אחריות על חלקים הניזוקים כתוצאה מחדירת מים אל תוך מנועיי השאיבה. על מנת לשמור על ביצועים מקסימליים של מנועי השאיבה, יש להקפיד שלא יחדרו מים או קצף אל תוך המנועים. יש להשתמש במבטל קצף בכל שימוש במכונה. למרות שחומרי הניקוי של קלינטק בבסיסם אינם מקציפים, אך במצבים שלקוחות עצמם השתמשו בחומרי ניקוי מקציפים עוד לפני שמועד הניקוי הנוכחי, טבעי שיעלה קצף אל תוך מיכל המים המלוכלכים ומשם אל תוך המנועים.
 • כמקדם ביטחון למנוע כניסת מים אל תוך המנועים, ישנו כדור מצוף בתוך הרשת במיכל של המים המלוכלכים. כדור זה יצוף יחד עם מפלס המים העולה במיכל, ובעת מסוים, כאשר מפלס המים יגיע למקסימום, הכדור יסתום את מעבר האוויר למנועים ויעצור את תהליך העבודה. מצוף זה יודע לזהות את מפלס המים במיכל, אך אינו מזהה קצף במיכל. לכן החשיבות הגבוה לשים מבטל קצף לאורך כל תהליך העבודה.
 • במידה ויחדרו מים למנועים, הדבר יגרום לנזק מידי ונזק מצטבר. הנזק המידי יהיה קצר חשמלי ויפיל את הפחת של החשמל. במקרה הזה מומלץ להמתין לייבוש מוחלט של המנוע(כ-24 שעות) ובמקרה מצטבר הנזק יתבטא בצפצופים, חריקות ושריקות במנוע השאיבה. ושלבים מתקדמים יותר של נזק יתבטאו בהשבתת פעולת המנוע כתוצאה מקצר חשמלי על הסלילים הפנימיים של המנוע כתוצאה מחדירת מים. ניתן לזהות סימנים המעידים על חדירת מים ועבודה לא נכונה עם המכונה לפי סימני החלודה המצטברים על גוף המנוע, וסימני נזילת מים מאזורי יציאת אוויר על גוף המכונה. בנוסף, אם הייתה חדירת מים למנועים, יהיו סימני ייבוש של מים על גבי הפלסטיק הפנימי בתוך המכונה.
 • יש לרוקן מים מלוכלכים בתהליך הניקוי עוד לפני שכדור ההגנה סותם את פעולת מנועי השאיבה.
 • תחזוקה – מומלץ לשמור על המכונה נקיה מלכלוך חיצוני ופנימי.
 • תחזוקה – מומלץ לשטוף את הלכלוך במשאבת המים, אחת לחודשיים עם חומצת שטיפה, פאמפ קלינר. לכלוך כמו שאריות דטרגנטים, חלודה ואבנית.
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם