תיקון שבר בספה - זה קלינטק :

האם מתקן הספות שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תיקון שבר בספה נעשה בבית הלקוח, אין צורך להוציא את הספה מהבית . בתהליך התיקון אנו מפשיטים את הריפוד מהספה ומגיעים למוקד השבר, מתקנים ומחזירים. השבר יכול לגרום להרגשת שקיעת המושב ואף להוציא רעשים מוזרים מתוך הספה. 

תעודות הסמכה לתיקון ספות

ערכה מקצועית לניקוי עור - נקה בעצמך

תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה – הכל בבית הלקוח

מה הם המרכיבים העיקריים בתיקון שבר בספה? 
 
  • תיקון שלדה –לעתים קורה שישנם קפיצות או נפילות חזקות עם הברכיים אל תוך הספה הרכה, ואלו גורמים לשבר מסוים שמחזיק את שלדת הספה. 
  • שבר ברגל –שבר ברגל עלול לקרות בגלל ישיבה חזקה על הספה או פשוט נקודה חלשה בעץ שגורם לו להיסדק. תיקון שבר ברגל יחסית קל, מסדרים את מערכת העץ שמחזיקה את תושבת הרגל ומתקינים את הרגל חזרה אל הספה.
  • קריסת ספוגים עקב שבר – מאחר וחוזק הספה להחזיק את היושבים נקבע על פי מידת החוזק של השלדה. שבר בספה יכול לגרום לקריסת הספוגים, וכך הרגשת שקיעה חזקה במושבים.
  • תיקון מסעד יד שבור – תיקון שבר בידית של הספה מתבצע על ידי הפשטת הריפוד באזור זה ואיחוי ותיקון השבר במקום. 
תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת אנו מבצעם בבית הלקוח. במהלך התיקון אנו ממלאים את מושבי הספה בספוג חדש קשיח, מחדשים את רצועות מושב הספה ושוב הספה נוחה לישיבה.

קרא עוד »
תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה נעשה בבית הלקוח, אין צורך להוציא את הספה מהבית . בתהליך התיקון אנו מפשיטים את הריפוד מהספה ומגיעים למוקד השבר, מתקנים ומחזירים.

קרא עוד »
הבדלים בטקסטורה של העור

הבדלים שונים בטקסטורה של ספות עור

כאשר אנו מסתכלים על יריעת עור של הבקר, למעשה רובם ככולם של מערכות הישיבה בענף הרהיטים והסלונים בעולם עובדים על עורות של בקר. אז בטבע כמו בטבע ניתן למצוא את היופי והנגיעות של הטבע על גבי יריעת העור. כאילו שהריעה מספרת את סיפור חייה של החיה. מאחר והעור הינו ממקור טבעי לחלוטין, לא נוכל לצפות לאחידות בין כל אזורי היריעה. לפיכך, טבעי שבאזורים מסויימים העור יהיה רך וגמיש יותר, במיוחד באזור הבטן, ובאזורים אחרים העור יהיה קשה וקשיח יותר על מנת להגן על החיה מכל מיני סכנות בחייה.

קרא עוד »
מילוי מושבים שוקעים

מילוי כריות ספה

מילוי כריות ספה מתבצע בבית הלקוח מבלי להוציא את הספה מהבית. בתהליך מילוי מילוי כריות ספה משתמשים בספוגים קשים המוכנסים מתחת לספוגים המקוריים של הספה.

קרא עוד »
תיקון מושבים שוקעים

תיקון מושבים שוקעים

יחד עם הזמן כבר לא נוח לשבת על הספות, שוקעים אל תוך הספה וקשה לקום ממנה. ניתן לעשות מילוי מושבים, ושוב המושבים יהיו קשיחים וחזקים כפי שהיו פעם.

קרא עוד »
סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור תמיד נשאלת ההשאלה מה מקור העור שמשתמשים בהם בתחום הסלוני עור? בעולם הכי פופולארי להשתמש בעור "הבקר". עור בקר זה עובר תהליכים שונים של

קרא עוד »

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו: