תיקון שבר בספה - זה קלינטק :

האם מתקן הספות שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תיקון שבר בספה נעשה בבית הלקוח, אין צורך להוציא את הספה מהבית . בתהליך התיקון אנו מפשיטים את הריפוד מהספה ומגיעים למוקד השבר, מתקנים ומחזירים. השבר יכול לגרום להרגשת שקיעת המושב ואף להוציא רעשים מוזרים מתוך הספה. 

תעודות הסמכה לתיקון ספות

ערכה מקצועית לניקוי עור - נקה בעצמך

תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה – הכל בבית הלקוח

מה הם המרכיבים העיקריים בתיקון שבר בספה? 
 
  • תיקון שלדה –לעתים קורה שישנם קפיצות או נפילות חזקות עם הברכיים אל תוך הספה הרכה, ואלו גורמים לשבר מסוים שמחזיק את שלדת הספה. 
  • שבר ברגל –שבר ברגל עלול לקרות בגלל ישיבה חזקה על הספה או פשוט נקודה חלשה בעץ שגורם לו להיסדק. תיקון שבר ברגל יחסית קל, מסדרים את מערכת העץ שמחזיקה את תושבת הרגל ומתקינים את הרגל חזרה אל הספה.
  • קריסת ספוגים עקב שבר – מאחר וחוזק הספה להחזיק את היושבים נקבע על פי מידת החוזק של השלדה. שבר בספה יכול לגרום לקריסת הספוגים, וכך הרגשת שקיעה חזקה במושבים.
  • תיקון מסעד יד שבור – תיקון שבר בידית של הספה מתבצע על ידי הפשטת הריפוד באזור זה ואיחוי ותיקון השבר במקום. 
מהדק סיכות

תיקון ספות עור תל אביב

תיקון ספות עור תל אביב והסביבה זו המומחיות שלנו. התיקון נעשה בבית מבלי להוציא את הספה מהבית. במהלך תיקון ספות עור תל אביב מתקנים מושבים שוקעים, קפיצים או חגורות רפויות, תיקון תפרים פרומים ועוד. מה שנותר זה רק לשלוח אלינו כמה תמונות ומכאן הדרך לקבלת הצעת מחיר מדויקת קצרה ביותר.

קרא עוד »
תיקון ספות עור איש מקצוע

תיקון ספות עור

תיקון ספות עור כולל בתוכו צביעת סלונים מעור, תיקון שפשופים ושריטות מציפורני חתולים, תיקון מושבים שוקעים, שלח לנו שלוש תמונות ונשלח לך הצעת מחיר מדוייקת.

קרא עוד »
עבודת יד

תיקון ספות עור מחירים

על מנת ללמוד על תיקון ספות עור מחירים יש לשלוח אלינו תמונות של הספות. בתחתית הדף ישנו צור קשר שניתן לצרף שלוש תמונות. אנו ניתן לכם הצעה מדויקת לתיקון הספות. בנוסף אפשר ליצור אלינו קשר דרך הווטסאפ, נא לצרף תמונה אחת מקרוב ותמונה אחת מרחוק הממחישה את הפריט הדורש תיקון, תוך כדי המחשה מה צריך לתקן. 

קרא עוד »
תיקון ספות עור ראשון לציון

תיקון ספות עור ראשון לציון

ראשון לציון מכילה בתוכה נציגים של יצרני ויבואני ספות מכל העולם כמעט. אנו בחברת קלינטק עוסקים בתחום תיקון ספות עור בראשון לציון משנת 1999. משרדנו ממוקמים בא.ת החדש של ראשון לציון, לכן אנו קרובים ללקוחתנו מראשון לציון. אנו מתקנים שבר בספות עור, צביעת סלון מעור, תיקון קרע ושפשופים בעור. צרו אתנו קשר בצור קשר בתחתית העמוד ושלחו אלינו שלוש תמונות, ניתן לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור בראשון לציון. 

קרא עוד »
ספה אחרי טיפול מקצועי

תיקון ספות עור בירושלים

ירושלים היא עיר עתיקה עם היסטוריה רבת שנים בעיצוב סלונים ומערכות ישיבה. אנו, חברת קלינטק, עושים תיקון ספות עור בירושלים כחלק מהשירותים שלנו. השירות של קלינטק ארצי, על ידי שליחת כמה תמונות מתוך הצור קשר בתחתית הדף נשמח לתת לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור שלכם.   תיקון ספות עור בירושלים כולל צביעת סלונים מעור, תיקון שריטות, בעור, תיקון שפשופים בעור, תיקון קרעים וחתכים בספת העור.

קרא עוד »
ספת עור יוקרתית

תיקון ספות בבאר שבע

חברת קלינטק עוסקת בתחום תיקון ספות בבאר שבע כבר משנת 1999. תיקון ספות בבאר שבע כולל מילוי מושבים שקועים, תיקון תפר בספה, תיקון סלון מעור וכל מה שקשור לניקוי ספות.

קרא עוד »

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו: