תיקון ספות עור - תיקון קרע בספה בקלות

  • יריעות טלאים לכיסוי והדבקה על קרעים וחתכים בקלות וביעילות!
  • תיקון קרע בספה -הדבקה פשוטה ללא צורך בחומרים מיוחדים
  • פתרון זול ויעיל מאוד לכיסוי קרעים וחתכים
  • מגיע במבחר צבעים וגדלים לבחירה
  • עשוי מחומר ידידותי לסביבה​

איך לתקן קרע בספה בעצמך

תיקון קרע בספה - תיקון ספות עור

מוצרי מסטה פלסטה מעניקים פתרון הולם, מהיר, חסכוני וידידותי לסביבה לבעיות של תיקון קרעים בספות הכרוכים בהוצאות גדולות של השקעה בתיקון אומנותי או החלפת יריעת ריפוד. זה הופך את תיקון העור לפשוט. אין צורך בריפוד מחדש, אין צורך בכלי עבודה, חום, חומרי מילוי וצבעים – פשוט עניין של כמה דקות.

מוצר השנה שזכה לפרס מלכת אנגליה -אליזבט

תיקון ספות עור

פשוט וקל לעבוד עם מדבקה לתיקון עור

המדריך המאויר שלנו ידריך אותך צעד אחר צעד כיצד לתקן כל סוג של חור, קרע, שפשוף או נזק אחר בקלות באמצעות מסטה פלסטה. מוצרי תיקון אחרים מצריכים השקעת זמן, השקעה כספית, כלי עבודה, כימיקלים וחום. מוצרי מסטה פלסטה שלנו בעלי יכולות הידבקות עצמית והינם הדרך הטובה היותר לתיקון מוצרי עור, דמוי עור ובד.
 
1. בדוק האם הפץ' מכסה את גודל החור.
2.בדוק את המקום אם נקי ויבש. אם לא, נקה את האזור באמצעות מגבון לח על בסיס אלכוהול.
3. הסר את מדבקת הנייר מאחור.
4. הדבק את הפץ'.
5. לחץ על המדבקה על כל שטחה באופן אחיד על מנת לקבע את המדבקה על מיקומה.
6. הכל בוצע. המוצר מוכן לשימוש. 
 

הוראות הדבקה

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת אנו מבצעם בבית הלקוח. במהלך התיקון אנו ממלאים את מושבי הספה בספוג חדש קשיח, מחדשים את רצועות מושב הספה ושוב הספה נוחה לישיבה.

קרא עוד »
תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה נעשה בבית הלקוח, אין צורך להוציא את הספה מהבית . בתהליך התיקון אנו מפשיטים את הריפוד מהספה ומגיעים למוקד השבר, מתקנים ומחזירים.

קרא עוד »
הבדלים בטקסטורה של העור

הבדלים שונים בטקסטורה של ספות עור

כאשר אנו מסתכלים על יריעת עור של הבקר, למעשה רובם ככולם של מערכות הישיבה בענף הרהיטים והסלונים בעולם עובדים על עורות של בקר. אז בטבע כמו בטבע ניתן למצוא את היופי והנגיעות של הטבע על גבי יריעת העור. כאילו שהריעה מספרת את סיפור חייה של החיה. מאחר והעור הינו ממקור טבעי לחלוטין, לא נוכל לצפות לאחידות בין כל אזורי היריעה. לפיכך, טבעי שבאזורים מסויימים העור יהיה רך וגמיש יותר, במיוחד באזור הבטן, ובאזורים אחרים העור יהיה קשה וקשיח יותר על מנת להגן על החיה מכל מיני סכנות בחייה.

קרא עוד »
מילוי מושבים שוקעים

מילוי כריות ספה

מילוי כריות ספה מתבצע בבית הלקוח מבלי להוציא את הספה מהבית. בתהליך מילוי מילוי כריות ספה משתמשים בספוגים קשים המוכנסים מתחת לספוגים המקוריים של הספה.

קרא עוד »
תיקון מושבים שוקעים

תיקון מושבים שוקעים

יחד עם הזמן כבר לא נוח לשבת על הספות, שוקעים אל תוך הספה וקשה לקום ממנה. ניתן לעשות מילוי מושבים, ושוב המושבים יהיו קשיחים וחזקים כפי שהיו פעם.

קרא עוד »
סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור תמיד נשאלת ההשאלה מה מקור העור שמשתמשים בהם בתחום הסלוני עור? בעולם הכי פופולארי להשתמש בעור "הבקר". עור בקר זה עובר תהליכים שונים של

קרא עוד »