תיקון מנגנון ספה נפתחת

כולנו מכירים את הספות הכיפיות האלה שיש להן סוג של מנגנון שנפתח, וניתן להרים את הרגליים למצב של כמעט שכיבה. ספות אלו עשויות להיות מבד סינטטי, מדמוי עור או מעור אמיתי. המשותף לכל הספות האלה זה מנגנון הריקליינר שלהן. ספות עם מנגנון פתיחה כזה, עם ריקליינר, בנויות אחרת בתכלית מספות קלאסיות שאנו מכירים של תלת ודו או סלון פינתי.

במערכות ישיבה נפתחות ישנה סוג של מודולאריות מסוימת, מאחר וגב הספה נע קדימה ואחורה, כרית הגב יושבת על מסילה שמובילה אותה. המושב שיושבים עליו בספות עם מנגנון פתיחה יושב על המנגנון עצמו. לצד המנגנון ישנה ידית פתיחה. ידית פתיחה זו מחוברת לכבל אשר בעת פתיחת המנגנון, משחרר שני קפיצים ששולחים את החלק התחתון הקדמי של הספה כלפי מעלה, כך שניתן להישען אחורה וליישר את הרגליים.

לעיתים לאחר שנים של שימוש, ידית הפתיחה עשויה להיסדק ולהישבר או לחלופין הכבל המושך את הריקליינר לפתיחה עלול להיקרע. במצב כזה צריך לבצע תיקון מנגנון ספה נפתחת. התיקון לעיתים קל ופשוט, כמובן למי שיודע מה עושה. אנו בחברת קלינטק עושים את זה עוד משנת 1999! אנו מחזיקים במלאי את החלקים הללו לתיקון מנגנון ספה נפתחת ובעת הצורך מגיעים לבית הלקוח ונותנים את השירות.

תיקון מנגנוני פתיחה בבית הלקוח

את רוב תיקוני הספות ניתן לבצע בבית הלקוח, אין סיבה להוציא את הספה מחוץ לבית ולשנע אותה למקום אחר. הצוות המקצועי של קלינטק מחזיק בכל החלקים והאביזרים, על מנת לבצע את התיקונים בבית הלקוח ולהחזיר את הספה לחיים במהירות האפשרית ובמינימום טרחה ומאמץ.

תיקון מנגנון ספה נפתחת בבית הלקוח

לעיתים אנו נשאלים אם תיקון מנגנון ספה נפתחת מצריך להוציא את הספה מהבית או שניתן לבצע תיקון ספה בבית הלקוח. ישנם שירותי תיקון נוספים שניתן לבצע בבית הלקוח: תיקון ספה שקועה, תיקון כורסת עור, תיקון תפרים פרומים, צביעת כורסאות מעור שהצבע שלהן ירד, תיקון קרע בספת עור, תיקון שלדה של הספה או שבר בעץ ועוד. 

תיקון מנגנון ספה נפתחת בבית הלקוח

תיקון מנגנון כורסת טלויזיה בבית הלקוח

אם עד עכשיו דיברנו על ספות עם מנגנון פתיחה, כאן אנו מדברים כבר על כורסת טלוויזיה כזו שאנו רוצים לשבת עליה בעת צפייה באיזה סרט טוב עם פופקורן ביד. גם כאן מנגנון הפתיחה, שהוא ידית הפתיחה של הכורסא יכול להיות מפלסטיק או ממתכת. כשאנחנו מבצעים תיקון מנגנון ספה נפתחת, אנו משתמשים בחלקים מקוריים וידית ממתכת. כך שהסיכויים של הידית להישבר לא קיימים.

תיקון כורסת טלויזיה חשמלית

חלק מהכורסאות מגיעות עם מנגנון פתיחה חשמלי, כך שבלחיצת כפתור מנגנון הספה נפתח באופן עצמאי ללא עזרה מטעם היושב. תיקון של כורסת טלויזיה חשמלית הוא מעט יותר מורכב, מהסיבה שישנם חלקים חשמליים שמבצעים את העבודה.

על מנת לעלות על התקלה יש לעבור על החלקים החשמליים כמו מנוע חשמלי לפתיחת מנגנון לרגליים, לעיתים גם מנוע פתיחה ליישור משענת הגב, ובנוסף מתגים חשמליים המותקנים לצד משענת היד ומפעילים את מנגנון הפתיחה. ולקינוח שנאי חשמלאי המושך חשמל מהשקע ומחובר לכורסא החשמלית וגורם לכל החלקים לזוז. על מנת לבצע תיקון כורסת טלויזיה חשמלית, חייבים לבקש מהיבואן את חלקי החילוף המתאימים לאותו יצרן של הכורסא.

מנגנון שלם ספה נפתחת
מנגנון ספה נפתחת
מנגנון ספה נפתחת תמונת צד

תיקון מושבים שוקעים בספה נפתחת

תיקון מושבים שוקעים בספה נפתחת הוא תיקון הרבה יותר מורכב מאשר תיקון מושבים שוקעים בספה רגילה. ראשית, במערכת ישיבה העשויה מחמישה ואף עד 7 מושבי ישיבה, כל מושב הוא בפני עצמו. לא כמו למשל בספת תלת מושבים ששלושת המושבים מחוברים, וכאשר פותחים את הביטנה כל שלושת המושבים צמודים אחד לשני וניתן להכניס יריעת ספוג חדשה בבת אחת. כפי שנאמר, בתיקון מושבים שוקעים בספה נפתחת כל מושב הוא בפני עצמו. לכן זו עבודה מרובה יותר כי צריך לפתוח כל מושב בנפרד ולטפל בשקיעה.

בנוסף, בתיקון מושבים בספה נפתחת מתחת למושבים נמצא המנגנון. מנגנון הריקליינרים שחובה לפרק ולהפריד אותם מהמושבים. אחרת לא ניתן להכניס יריעות ספוג בצורה נוחה מתחת לספוג המקורי של המושב. על מנת ליצור קשיחות מצד אחד ונפיחות מהצד השני לכרית המושב, חייבים לחדש ולהוסיף רצועות מתחת לספוג. לא ניתן להוסיף רצועות ללא פירוק המנגנון הנפתח. אבל אפשר להגיד שלאחר ביצוע תיקון מושבים שוקעים בספה נפתחת ההבדל ממש משמעותי בישיבה, וניתן להגיד שהתיקון מאריך את חיי הספה בעוד שנים רבות.

בין לקוחותינו | תיקון מנגנון ספה נפתחת בבית הלקוח:
0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם