האם בעל מקצוע שיבצע ריפוד ספות בד שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

ריפוד ספות בד מחדש

כאשר אנו באים לעשות ריפוד ספות בד מחדש עלינו לקחת בחשבון מכלול משתנים בין היתר: 

  • צבע הריפוד
  • טקסטורה הריפוד.
  • סוג הסיב שממנו יצרו את הבד(סינתטי או טבעי)
  • שיטת העיבוד של הבד (קטיפה, אריגה, סריגה, סטן).
  • יצרן
  • איך ישתלב בסביבת הבית .

לכן כאשר אנו מדברים על ניקוי ספות בד אחרי תקופה של שימוש לאחר שלוש שנים הראשונות, הבד זקוק לרענון וניקוי יסודי. תוצאות הניקוי, הסרת הכתמים, כמות ירידת הלכלוך תלויים באותם הרגעים שבהם קיבלנו החלטות בנושא ריפוד ספות בד מחדש.

אז מה כן? איזה בד מתאים לריפוד ספות בד מחדש?

אם ישנם ילדים קטנים שאוכלים בסלון מול הטלוויזיה, או אם מדובר בסביבה מאוד פעילה והמקום מהווה כמרכז הבית שבו כולם שוהים במשך היום, עדיף לבחור ריפוד ספות בד מסוג סניטתי, ואף שיהיה בד מיקרופייבר, כזה שכתם נוזלי לא יכול לחדור אל תוך הסיב וליצר קושי בהסרתו. בעניין צבע הסלון, עדיף לבחור צבע כהה, כמו גוונים של כחול, אפור, חום כהה, ירוק. לא מומלץ לבחור צבעים בהירים כמו בז’, לבן, קרם, צהוב וגוונים אחרים שניתן לראות כתמים .

איך עושים ריפוד ספות בד מחדש?

ריפוד ספות מחדש נעשה על ידי רפדים מקצועיים, איכות העבודה תקבע את הגימורים היפים של הספה. ככה שלאחר החלפת הריפוד הספה תראה כמו חדש ותרגש אותנו מחדש. 

ריפוד ספות בד - תיקון ספות עור תל אביב

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל”אחר כך” או “יותר מאוחר” רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חורים בספה

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »