בישראל היום

בערוץ 2

בערוץ 13

בערוץ 10

בערוץ הקניות

לאישה - התור של אסי פרידמן

קלינטק בלאישה
קלינטק לאישה
קלינטק לאישה

בין לקוחותינו:

ניקוי מזרון זוגי - ניקוי מזרונים - איך מנקים מזרון

איך מנקים מזרון

אנו נשאלים לא אחת איך מנקים מזרון. והנה במאמר הזה אנסה להסביר את התהליך ואת השלבים של ניקוי מזרון . ראשית על מנת להבין איך מנקים מזרון יש להבין את כל מרכיבי וסוגי הלכלוך הקיימים על המזרון. אם נסתכל מקרוב ונמיין את סוגי הלכלוך נמצא בגדול ש

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
פוליש מקצועי לרצפה

פוליש לרצפה מקצועי ואיכותי

כמעט בכל בית הקיים מספר שנים, ניתן להבחין בשינויים רבים. אחת מהם היא רצפה הבית שניתן להבחין בשינוי משמעותי בין איך היו שנרכשו לבין איך שאלו נראים עכשיו. הסיבות המרכזיות לשינויים אלו הן: הצטברות שכבת אבק עם השנים, שימוש בחומרי ניקוי שאינם מספיק טובים לסוג הרצפה שבביתכם, שחיקה של המרצפות עם מרוצת השנים ועוד. ע"מ לחדש שוב את הרצפה ולהחזיר לה הברק הרצוי, מומלץ לשכור חברת פוליש מקצועית שתבצע את חידוש המרצפות עם הציוד המתקדם שלהם.

קרא עוד »
מיקרופייבר - סלונים מבד

סלונים מבד

סלונים מבד שונים ומגוונים, אבל השאלה אילו סלונים מבד יהיו כאלה שהם קלים לניקוי? האם כל מה שמבספרים לנו בחנויות על פרקטיות הבד זה עובד גם בבית?

קרא עוד »
מסיר כתמים

מסיר כתמים

במצב של כתמים על ספות מבד יש צורך להצטייד בחומר מסיר כתמים יעיל על מנת להסיר את הכתם באופן כזה מבלי לעשות נזק לבד.כל הפתרונות בקלינטק.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - תיקון ספות עור תל אביב

תיקון ספות עור תל אביב

תיקון ספות עור תל אביב והסביבה זו המומחיות שלנו. התיקון נעשה בבית מבלי להוציא את הספה מהבית. במהלך תיקון ספות עור תל אביב מתקנים מושבים שוקעים, קפיצים או חגורות רפויות, תיקון תפרים פרומים ועוד. מה שנותר זה רק לשלוח אלינו כמה תמונות ומכאן הדרך לקבלת הצעת מחיר מדויקת קצרה ביותר.

קרא עוד »