צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור - זה קלינטק :

בדוק האם טכנאי צביעת סלונים מעור שתבחר הוא מומחה! דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

צביעת סלונים מעור זהו מקצוע אמנותי כמו כל סוג של אמנות שרוכשים: ניגון בכלי נגינה, ציור, ספורט וכו'. לכן, מאוד חשוב לעשות בירור מקדים לגבי טכנאי צביעת הספות מעור. אנו הלכנו לקצוות העולם על מנת ללמוד את הטוב ביותר הקיים בתחום ולהביא טכנולוגיה זו אליך לסלון. יש לנו הסמכות ממורים אמנים בתחום שלמדנו מהם את המקצוע. הנה תעודות הסמכה מאנגליה, ספרד, ארה"ב ואיטליה רק בתחום צביעת ספות מעור.

תיקון ספות – מה זה כולל?

תעודות הסמכה - צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור – מה יש לבדוק לפני הניקוי!

כאשר אני מגיעים לנקות ספות מעור יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים : 
 
  • סוג העור – לא כל עור ניתן לניקוי! ישנם עורות בעיבוד סופג נוזלים כמו: אניליין, פול אם, נובוק. אלו עורות שלא ניתן לנקותם. רק עור בעיבוד נאפה ניתן לנקות.
  • מצב העור – האם העור סדוק? שרוט? האם ישנם כתמים בתוך הצבע של העור שלא יירדו תוך כדי תהליך הניקוי. כמו כתמי מעבר צבע מג'ינס כחול או כתמים אדומים מבגדים. 
  • מצב הלקה – האם הלקה תקינה על שכבת צבע? הלקה למעשה היא שכבת ההגנה של הצבע ומפרידה בין המכנסיים שלנו לשכבת הצבע הדביקה. אם מצב הלקה לא תקינה יש סיכוי שבזמן הניקוי הצבע עלול לרדת. הצבע שצובעים את העור הוא על בסיס מים, ולכן מרגע שמנקים את העור עם מים ולא מבחינים בליקוי בלקה עוד לפני ניקוי ספות מעור, יהיה לא נעים לראות צבע מתקלף.
  • סוג הלכלוך על הספה – הלכלוך הנמצא על ספת העור בעיבוד נאפה הוא על בסיס זיעה, שומן גוף ולכלוך מאוכל. הניקוי צריך להתבצע עם חומרי ניקוי על בסיס אנזימי על מנת להסיר את הלכלוך מחד ולא לעשות נזק לעור מאידך.
צביעת סלונים מעור
נגן וידאו
צביעת סלונים מעור - תיקון ספות עור ראשון לציון

בין לקוחותינו:

טיפים לתיקון ספות

טיפים לתיקון ספות

השימוש במכונה לניקוי ריפודים יכול להיות מגוון במיוחד, וזוהי הסיבה שהיא הפכה להיות בשנים האחרונות מוצר בסיסי בכל בית. האפשרות לנקות עם המכונה את הריפודים ברכב ובמקביל גם לנקות את הספות הפך אותה להיות מאוד פופולארית. אך האם אתם יודעים לבחור את המכונה שמתאימה לכם?

קרא עוד »
מהדק סיכות

תיקון ספות עור תל אביב

תיקון ספות עור תל אביב והסביבה זו המומחיות שלנו. התיקון נעשה בבית מבלי להוציא את הספה מהבית. במהלך תיקון ספות עור תל אביב מתקנים מושבים שוקעים, קפיצים או חגורות רפויות, תיקון תפרים פרומים ועוד. מה שנותר זה רק לשלוח אלינו כמה תמונות ומכאן הדרך לקבלת הצעת מחיר מדויקת קצרה ביותר.

קרא עוד »
תיקון ספות עור איש מקצוע

תיקון ספות עור

תיקון ספות עור כולל בתוכו צביעת סלונים מעור, תיקון שפשופים ושריטות מציפורני חתולים, תיקון מושבים שוקעים, שלח לנו שלוש תמונות ונשלח לך הצעת מחיר מדוייקת.

קרא עוד »
עבודת יד

תיקון ספות עור מחירים

על מנת ללמוד על תיקון ספות עור מחירים יש לשלוח אלינו תמונות של הספות. בתחתית הדף ישנו צור קשר שניתן לצרף שלוש תמונות. אנו ניתן לכם הצעה מדויקת לתיקון הספות. בנוסף אפשר ליצור אלינו קשר דרך הווטסאפ, נא לצרף תמונה אחת מקרוב ותמונה אחת מרחוק הממחישה את הפריט הדורש תיקון, תוך כדי המחשה מה צריך לתקן. 

קרא עוד »
תיקון ספות עור ראשון לציון

תיקון ספות עור ראשון לציון

ראשון לציון מכילה בתוכה נציגים של יצרני ויבואני ספות מכל העולם כמעט. אנו בחברת קלינטק עוסקים בתחום תיקון ספות עור בראשון לציון משנת 1999. משרדנו ממוקמים בא.ת החדש של ראשון לציון, לכן אנו קרובים ללקוחתנו מראשון לציון. אנו מתקנים שבר בספות עור, צביעת סלון מעור, תיקון קרע ושפשופים בעור. צרו אתנו קשר בצור קשר בתחתית העמוד ושלחו אלינו שלוש תמונות, ניתן לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור בראשון לציון. 

קרא עוד »
ספה אחרי טיפול מקצועי

תיקון ספות עור בירושלים

ירושלים היא עיר עתיקה עם היסטוריה רבת שנים בעיצוב סלונים ומערכות ישיבה. אנו, חברת קלינטק, עושים תיקון ספות עור בירושלים כחלק מהשירותים שלנו. השירות של קלינטק ארצי, על ידי שליחת כמה תמונות מתוך הצור קשר בתחתית הדף נשמח לתת לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור שלכם.   תיקון ספות עור בירושלים כולל צביעת סלונים מעור, תיקון שריטות, בעור, תיקון שפשופים בעור, תיקון קרעים וחתכים בספת העור.

קרא עוד »
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן