צביעת סלונים מעור - זה קלינטק :

האם טכנאי צביעת ספות מעור מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

צביעת ספות מעור זהו מקצוע אמנותי כמו כל סוג של אמנות שרוכשים: ניגון בכלי נגינה, ציור, ספורט וכו'. לכן, מאוד חשוב לעשות בירור מקדים לגבי טכנאי צביעת הספות מעור. אנו הלכנו לקצוות העולם על מנת ללמוד את הטוב ביותר הקיים בתחום ולהביא טכנולוגיה זו אליך לסלון. יש לנו הסמכות ממורים אמנים בתחום שלמדנו מהם את המקצוע. הנה תעודות הסמכה מאנגליה, ספרד, ארה"ב ואיטליה רק בתחום צביעת ספות מעור.

ניקוי ספות עור – מה יש לבדוק לפני הניקוי!

תעודות הסמכה לניקוי ותיקון ספות מעור

כאשר אני מגיעים לנקות ספות מעור יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים : 
 
  • סוג העור – לא כל עור ניתן לניקוי! ישנם עורות בעיבוד סופג נוזלים כמו: אניליין, פול אם, נובוק. אלו עורות שלא ניתן לנקותם. רק עור בעיבוד נאפה ניתן לנקות.
  • מצב העור – האם העור סדוק? שרוט? האם ישנם כתמים בתוך הצבע של העור שלא יירדו תוך כדי תהליך הניקוי. כמו כתמי מעבר צבע מג'ינס כחול או כתמים אדומים מבגדים. 
  • מצב הלקה – האם הלקה תקינה על שכבת צבע? הלקה למעשה היא שכבת ההגנה של הצבע ומפרידה בין המכנסיים שלנו לשכבת הצבע הדביקה. אם מצב הלקה לא תקינה יש סיכוי שבזמן הניקוי הצבע עלול לרדת. הצבע שצובעים את העור הוא על בסיס מים, ולכן מרגע שמנקים את העור עם מים ולא מבחינים בליקוי בלקה עוד לפני ניקוי ספות מעור, יהיה לא נעים לראות צבע מתקלף.
  • סוג הלכלוך על הספה – הלכלוך הנמצא על ספת העור בעיבוד נאפה הוא על בסיס זיעה, שומן גוף ולכלוך מאוכל. הניקוי צריך להתבצע עם חומרי ניקוי על בסיס אנזימי על מנת להסיר את הלכלוך מחד ולא לעשות נזק לעור מאידך.
צביעת סלונים מעור
נגן וידאו
תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת אנו מבצעם בבית הלקוח. במהלך התיקון אנו ממלאים את מושבי הספה בספוג חדש קשיח, מחדשים את רצועות מושב הספה ושוב הספה נוחה לישיבה.

קרא עוד »
תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה נעשה בבית הלקוח, אין צורך להוציא את הספה מהבית . בתהליך התיקון אנו מפשיטים את הריפוד מהספה ומגיעים למוקד השבר, מתקנים ומחזירים.

קרא עוד »
הבדלים בטקסטורה של העור

הבדלים שונים בטקסטורה של ספות עור

כאשר אנו מסתכלים על יריעת עור של הבקר, למעשה רובם ככולם של מערכות הישיבה בענף הרהיטים והסלונים בעולם עובדים על עורות של בקר. אז בטבע כמו בטבע ניתן למצוא את היופי והנגיעות של הטבע על גבי יריעת העור. כאילו שהריעה מספרת את סיפור חייה של החיה. מאחר והעור הינו ממקור טבעי לחלוטין, לא נוכל לצפות לאחידות בין כל אזורי היריעה. לפיכך, טבעי שבאזורים מסויימים העור יהיה רך וגמיש יותר, במיוחד באזור הבטן, ובאזורים אחרים העור יהיה קשה וקשיח יותר על מנת להגן על החיה מכל מיני סכנות בחייה.

קרא עוד »
מילוי מושבים שוקעים

מילוי כריות ספה

מילוי כריות ספה מתבצע בבית הלקוח מבלי להוציא את הספה מהבית. בתהליך מילוי מילוי כריות ספה משתמשים בספוגים קשים המוכנסים מתחת לספוגים המקוריים של הספה.

קרא עוד »
תיקון מושבים שוקעים

תיקון מושבים שוקעים

יחד עם הזמן כבר לא נוח לשבת על הספות, שוקעים אל תוך הספה וקשה לקום ממנה. ניתן לעשות מילוי מושבים, ושוב המושבים יהיו קשיחים וחזקים כפי שהיו פעם.

קרא עוד »
סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור תמיד נשאלת ההשאלה מה מקור העור שמשתמשים בהם בתחום הסלוני עור? בעולם הכי פופולארי להשתמש בעור "הבקר". עור בקר זה עובר תהליכים שונים של

קרא עוד »

בין לקוחותינו: