ניקוי ריפודים מיטת נוער ספפה

גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספפה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקים כל כתם מיד כשאתם מבחינים בו, אחת לשנתיים בערך כל ספפה צריכה ניקוי יסודי יותר, ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות יכולה לספק. למה צריך ניקוי מקצועי וכל כמה זמן – במאמר שלפניכם.

לכלוך הוא חלק מהחיים

לכלוך הוא חלק מהחיים, וגם אם אתם מקפידים על ניקיון בדרך כלל, לאורך הזמן מצטבר לכלוך במקומות שונים, כולל על הספפה . גם אם אינכם סובלים מהפרעת ניקיון אובססיבית-קומפלסיבית (OCD), תוכלו לראות לאחר זמן מה כהות במקומות שונים של הספפה , בעיקר על אזור הראש, ובמקומות בהם העורף נוגע במשענת הגב.

הכתמים הנראים לעין נוצרים בעיקר בגלל הפרשות גוף שונות כמו זיעה או שומן טבעי שנמצא על העור, אבל גם מחלקיקי פיח שנמצאים באוויר, עשן סיגריות במידה ומעשנים בבית, אבק, שערות, ושאריות של כתמים שהוסרו. את הלכלוך הזה עדיף להשאיר בידי חברת ניקוי ספות מקצועית, ולהזמין אותה אחת לשנתיים בערך כדי לבצע ניקוי יסודי שיחזיר לספפה  שלכם את המראה הרענן ויאפשר לכם ליהנות מהספפה שנים רבות.

ניקוי ריפודים מיטת נוער ספפה

תהליך הניקוי ספפה

 • תהליך הניקוי כולל שימוש בחומרים מקצועיים וחומר לניקוי ספפות מבד שלא ניתן למצוא בסופר מרקט הקרוב לביתכם. הציוד המקצועי של חברות ניקוי הספות, כמו גם חומרי הניקוי בהם משתמשים בחברות אלה, ייעודיים לניקוי ספפות, וכאשר הם נמצאים בשימוש של אנשי מקצוע הם מבטיחים להשאיר את הספפה שלכם (כמעט) כמו חדשה.
 • תהליך הניקוי עצמו אורך כשעה, ומתבצע בבית הלקוח, כמובן. לאחר סיום הניקוי יש להימנע משימוש על הספפה למשך 8-10 שעות.

בחירת חברת הניקוי

 • מכיוון שניקוי לא מקצועי של הספפה עשוי לגרום לה נזקים, ואף להרוס אותה לחלוטין במקרים קשים במיוחד,  חשוב להקפיד בבחירת החברה שתנקה את הספפה שלכם. כדי להימנע מבעיות כמו התפתחות עובש ופטריות בריפוד, סימני התייבשות, התכווצות הבד ועוד, חשוב להקפיד לעבור עם חברת ניקוי ספות שיש לה מוניטין בתחום ומעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.
מידע מקצועי נוסף
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם