האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי סלונים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודת הסמכה - ניקוי סלונים

תהליך ניקוי סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

מים עם סבון

מים עם מעט סבון יכולים להיות פתרון טוב, נוח וזמין, בהתאם לסוג הבד והכתם. מרוב סוגי ספות הבד ניתן להוריד כתמים כמו קטשופ או שתייה בעזרת ניקוי עדין עם מים וסבון. יש להקפיד לא לשפוך מים ישירות על הספה, כיוון שחומר הריפוד יספוג את המים וייווצרו על הספה כתמי עובש ורטיבות שלא ניתן יהיה להוריד. אם יש לכם חומר לניקוי ספות בד שמאושר לשימוש בהתאם להוראות היצרן תוכלו להשתמש בו. הדרך הנכונה לנקות את הספה עם מים וסבון היא כך: ערבבו מעט מים וסבון בקערה עד שיווצר קצף. בעזרת מטלית בד או מגבת נקיה קחו מעט מהקצף שנוצר, ללא הרטבה של הבד, ושפשפו את הכתם בעדינות. אם נדרש שפשוף מאסיבי עדיף לוותר כדי לא ליצור קריעה של סיבי הבד ומראה מרופט במקום הכתם. לאחר הסרת הכתם ניתן לחזור על הפעולה עם מטלית בד לחה שהורטבה במעט מאוד מים נקיים ולייבש את המקום היטב בעזרת מגבת נקייה או מייבש שיער (פן). אם אתם משתמשים במייבש שיער כדי לייבש את הספה הקפידו להחזיק אותו במרחק של כ- 20 ס”מ מהספה ועל חום בינוני כדי לא לפגוע בבד.

עזרה מקצועית בניקוי סלונים

ניקוי ספות עם מים וסבון מתאים בעיקר לכתמים פשוטים. כאשר מדובר בקשקושים של טוש, כתמי יין, כתמי שומן וכתמים עקשניים אחרים או כתמים שנמצאים הרבה זמן על הספה, עדיף להיעזר בחברה מקצועית לניקוי ספות. הדבר נכון גם במקרים של הזנחה לאורך זמן, ובניקוי יסודי תקופתי אחת לשנה או שנתיים. כאשר אתם מתקשרים עם חברה מקצועית לניקוי ספות חשוב לוודא שמדובר בחברה מקצועית ואמינה, שיש לה ניסיון ושם בתחום, המשתמשת בחומרים מקצועיים וניקוי יבש. לא כל חומר לניקוי ספות בד מתאים לכל ספה, וחברה מקצועית אמורה להשתמש בחומרי ניקוי מקצועיים בהתאם.

סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

מנקה ספות

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל”אחר כך” או “יותר מאוחר” רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »