ניקוי שטיחים מקיר לקיר

המלצה - שטיחי כרמל

המלצה שטיחי כרמל
איציק אוז'לבו
  • ניקוי שטיחים מקיר לקיר זה אנחנו! למה? מפני שההתמחות היסודית והראשונה של בעל החברה, איציק אוז'לבו , היא מתחילת דרכו מגיל 21 בענף השטיחים היא שטיחים מקיר לקיר. לאחר שעבד כאיש מכירות ומנהל חנויות בחנויות למכירת שטיחים מקיר לקיר. איציק אוז'לבו כיהן כסמנכ"ל ארצי של חברת " שטיחי וינטר" כ-8 שנים. בשנת 1999 קלינטק הוקמה כחברה לניקוי שטיחים וריפודים. 
  • ניקוי שטיחים מקיר לקיר דורש מיומנות וניסיון רב בזיהוי סוג הסיב: צמר, או סניטתי. ולאחר מכן יש לאבחן את סוגי הכתמים. כתמים על בסיס אוכל ושתייה כמו באולמות הגשת אוכל, או לחלופין כתמים שמקורם מסוליות הנעליים כמו: גריז, אספלט, מסטיקים וכו'.

המלצות ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבתי מלון בישראל

ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבתי מלון

  • שטיחים מקיר לקיר בתי מלון משתנים בסוגי הסיב שממנו הם עשויים. לרב בגלל דרישות התקן של מכבי האש מותקנים בבתי מלון שטיחים מקיר לקיר מצמר. צמר הוא סיב טבעי שנכבה מעצמו לאחר חשיפתו לאש. לכן, הניקוי צריך להיעשות בחומרי ניקוי עדינים המתאימים לצמר. 
  • שטיחים מקיר לקיר לעומת זאת העשויים מסיבים סינתטיים הם סופגים יותר לכלוך שומני מתוצרי נפט כמו: גריז, ושמנים מהנפט. אי לכך, חומרי הניקוי שיפרידו את השמן מהסיב של השטיח הוא צריך להיות חזק יותר. 
  • חברת קלינטק מנקה שטיחים בבתי מלון משנת 1999 בהצלחה גדולה, לצדנו המלצות מעבודת ניקוי שטיחים מקיר לקיר שבוצעו בבתי מלון מסביב לכל הארץ. 
ניקוי שטיחים מקיר לקיר
ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת אנו מבצעם בבית הלקוח. במהלך התיקון אנו ממלאים את מושבי הספה בספוג חדש קשיח, מחדשים את רצועות מושב הספה ושוב הספה נוחה לישיבה.

קרא עוד »