ניקוי ריפודים לרכב

כולנו מכירים איך שהריפודים הנקיים שהינו רגילים לראות הפכו אט אט לאפורים יותר ואף מוכתמים פה ושם. ניקוי ריפודים לרכב כולל בתוכו ניקוי כתמים מסוגים שונים כמו: כתמי אוכל ושתייה, כתמי סליים, כתמי שוקו ומוצרי חלב. ישנם מצבים שהכתם נובע מהפרשות גוף כמו: כתמי שתן, כתמי צואה, קיא ואף דם. אלו כתמים שקשה יותר להסירם אך בתהליך ניקוי ריפודים לרכב אנו משתמשים בחומרים שמנטרלים כתמים מסוג לכן התוצאות הצפויות הן טובות ביותר. 

תעודות הסמכה לניקוי ריפדים לרכב:

ניקוי ריפודים לרכב - ריפודי בד

ניקוי ריפודים לרכב - מכונה לניקוי ריפודים לרכב

ניקוי מושבי עור לרכב- איך זה עובד?

סוג הלכלוך שנתפס על מושבי העור הבהירים בעיקר הוא ממקור חלבוני כמו: זיעה, שומן גוף. לכלוך אחר שאנו מזהים בתוך נקבוביות העור הוא לעתים “צבע ממכנסי ג’ינס”  כחולים.

בעקרון, אפשר לנקות בקלות את הלכלוך השומני בעזרת חמרי ניקוי מקצועיים שלנו וללא כל חשש לפגיעה בשכבת הצבע של העור. חשוב : לא לשפשף את העור עם ספוג הפלא, סקוטצ’ או כל חומר ניקוי אחר שיכול לפגוע בשכבת הלקה העדינה שנמצאת על שכבת הצבע. 

ניקוי מושבי עור ברכב יכול להיעשות בסדנה שלנו בראשון לציון עם קביעת תור מראש, אנו מטפלים באוטו הרגע רק ברכב אחד בלבד, והוא שלך. 

ניקוי ריפודים בד לרכב- איך זה עובד?

אז ככה, רב הלכלוך בסביבת הרכב הוא על בסיס חלבוני. כלומר, לכלוך שנובע ממקורות של אוכל, שתייה, זיעה ושומן גוף. לכן, על מנת לפרק את הלכלוך על בסיס זה אנו עובדים בתהליך ניקוי ריפודים לרכב עם חומרים אנזימים שמפרקים את החלבון וכך הניקוי שמתקבל הוא יסודי יותר. אנו מרססים על הבד חומר אנזימי, מברישים את הבד עם מברשת עדינה מתאימה לבד ולבסוף שוטפים את הבד במים נקיים. זמן הייבוש המוחלט אורך כ- 5 שעות . 

הגה לפני ואחרי צבע

חידוש הגה של רכב

חידוש הגה של רכב מתבצע בקלינטק. אנו יודעים להסיר את השומן ידיים שמצטבר על הגה העור ולצבוע אותו מחדש, חידוש הגה של רכב אפשר לבצע על כל סוג הגה מעור.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב

נטרול ריחות רעים ברכב

בקלינטק יודעים איך מנקים ריח רע באוטו, ניטרון ריחות רעים ברכב נעשה בשיטה מיוחדת מארה”ב, ריח רע באוטו יכול לנבוע מסיגריות, עובש או סתם שתן של כלבים. איך מנקים ריח של שתן?

קרא עוד »
חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי עור ברכב כולל בתוכו ניקוי המושבים, צביעת מושבים מעור, תיקון שריטות ושפשופים על מושבי עור ברכב. תהליך חידוש מושבים ברכב מתבצע בסדנת עבודה שלנו בראשון לציון

קרא עוד »
דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב כולל בתוכו מגוון רחב של דברים. בקלינטק עושים דיטיילינג פנימי לרכב. זה כולל ניקוי, חיטוי ובישום כל החלק הפנימי הכולל: מושבים, שטיחים, גג, דלתות.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים לרכב בצורה מקצועית

ניקוי ריפודים לרכב פרטי

ניקוי ריפודים לרכב מתבצע גם אצלנו בראשון ציון וגם אנו באים אליך עד הבית. אנו עושים ניקוי ריפודים לרכב מכל הסוגים. ניקוי ריפודי בד וניקוי ריפודי עור.

קרא עוד »