ניקוי ריפודים לרכב פרטי

ריפודים לרכב פרטי - דרכי הניקיון

כולנו מכירים איך שהריפודים הנקיים שהינו רגילים לראות הפכו אט אט לאפורים יותר ואף מוכתמים פה ושם. ניקוי ריפודים לרכב כולל בתוכו ניקוי כתמים מסוגים שונים כמו: כתמי אוכל ושתייה, כתמי סליים, כתמי שוקו ומוצרי חלב. ישנם מצבים שהכתם נובע מהפרשות גוף כמו: כתמי שתן, כתמי צואה, קיא ואף דם. אלו כתמים שקשה יותר להסירם אך בתהליך ניקוי ריפודים לרכב אנו משתמשים בחומרים שמנטרלים כתמים מסוג לכן התוצאות הצפויות הן טובות ביותר.

תעודות הסמכה לניקוי ריפדים לרכב

Previous
Next

ניקוי מושבי עור לרכב- איך זה עובד?

סוג הלכלוך שנתפס על מושבי העור הבהירים בעיקר הוא ממקור חלבוני כמו: זיעה, שומן גוף. לכלוך אחר שאנו מזהים בתוך נקבוביות העור הוא לעתים "צבע ממכנסי ג'ינס" כחולים.

בעקרון, אפשר לנקות בקלות את הלכלוך השומני בעזרת חמרי ניקוי מקצועיים שלנו וללא כל חשש לפגיעה בשכבת הצבע של העור. חשוב : לא לשפשף את העור עם ספוג הפלא, סקוטצ' או כל חומר ניקוי אחר שיכול לפגוע בשכבת הלקה העדינה שנמצאת על שכבת הצבע.

ניקוי מושבי עור ברכב יכול להיעשות בסדנה שלנו בראשון לציון עם קביעת תור מראש, אנו מטפלים באוטו הרגע רק ברכב אחד בלבד, והוא שלך.

ניקוי ריפודים לרכב - מכונה לניקוי ריפודים לרכב

ניקוי ריפודים בד לרכב- איך זה עובד?

אז ככה, רב הלכלוך בסביבת הרכב הוא על בסיס חלבוני. כלומר, לכלוך שנובע ממקורות של אוכל, שתייה, זיעה ושומן גוף. לכן, על מנת לפרק את הלכלוך על בסיס זה אנו עובדים בתהליך ניקוי ריפודים לרכב עם חומרים אנזימים שמפרקים את החלבון וכך הניקוי שמתקבל הוא יסודי יותר. אנו מרססים על הבד חומר אנזימי, מברישים את הבד עם מברשת עדינה מתאימה לבד ולבסוף שוטפים את הבד במים נקיים. זמן הייבוש המוחלט אורך כ- 5 שעות .

מידע מקצועי נוסף
0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
    דילוג לתוכן