ניקוי ריפודים לרכב

ניקוי ריפודים לרכב צריך להיעשות אצל בעלי מקצוע. על מנת שנצליח להגיע לתוצאות טובות עלינו להבין ראשית את מכלול סוגי הלכלוך הקיימים בריפוד הבד של הרכב שלנו.

 1. לכלוך מוצק– זהו הלכלוך שאינו מתפרק במים. כמו : חול, אבק, שאריות אוכל. ניתן לטפל בסוג לכלוך זה על ידי שאיבה יבשה הנמצאת בכל תחנת דלק או לשאוב את פנים הרכב באופן עצמאי.
 2. כתמים נקודתיים – אלו אותם כתמים הנוצרים תוך כדי השימוש שלנו ברכב. כתמים כמו: כתמי אוכל ושתייה, במיוחד אם מסיעים ילדים קטנים במושב האחורי. כתמי זפת או גריז, טושים, דיו מעט, יין, כתמי שתן של בעלי חיים או של בני אדם, קיא, צואה, דם, מסטיק וכו'. על פי הנראה במפרט של סוגי הכתמים, יש להבין איך לגשת לכל כתם על פי מקורו בכדי להסיר אותו ביעילות ומבלי לעשות נזק. ישנם חומרי ניקוי לרכב שניתן לעשות את הסרת הכתמים בעצמך.
 3. לכלוך כללי – זהו אותו הלכלוך שמצטבר עם הזמן על כל חלקי הרכב שבאים במגע ישיר עם הגוף החשוף שלנו. לכלוך זה במקורו מכיל שמני זיעה ושומן גוף ונראה כהצטברות של שכבה על ההגה, מושבי הרכב, ידית ההילוכים, משענות הדלתות וכו'. במקרה כזה יש לעשות ניקוי ריפודים לרכב באמצעות מכונה לניקוי ריפודם מקצועית.
מידע מקצועי נוסף
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
  דילוג לתוכן