ניקוי עור מקצועי זה קלינטק :

האם מנקה עור שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

שלא בדומה לניקוי ספות בד, ניקוי עור דורש מומחיות הרבה יותר גדולה. למרות שניקוי עור נראה די פשוט לעין, קל מאוד לעשות נזק בלתי הפיך ויביא להוצאות לא בטלות על מנת לתקן את הבעיה. חברת קלינטק מוסמכים לניקוי ותיקון מעור ממדינות מובילות בעולם כמו : איטליה, ארה"ב , ספרד ואנגליה. יש לנו תעודות הסמכה ויקנו לך שקט נפשי וכספי על מנת לשמור על רכושך שהשקעת בו כסף רב. 

תעודות הסמכה לניקוי ותיקון ספות מעור

ניקוי עור –שכבת הלקה - שכבת ההגנה

כפי שניתן לראות בתמונה –

  • בצד ימין של התמונה רואים עור פגום. כלומר, ללא לקה. הלקה ירדה משימוש ממושך במשך כמה שנים במערכת או משימוש חומרי ניקוי ותכשירים שפגמו בשכבה זו. חומרי ניקוי עור שמכילים סולבנטים יכולים לפגוע ביעילותו של שכבת הלקה. תכשירים מהמוכרים ביותר מאיצי בלאי הלקה הינם – ספוג הפלא, סקוטצ', אקונומיקה ושפשף חזק עם מטליות.
  • צד שמאל של התמונה מראה את החלק לאחר טיפול של קלינ-טק. החזרנו את שכבת הלקה לעור.
  • כעת יש לעור :
  1. שכבת ברק המשמשת כשכבת הגנה על העור מפני הצטברות לכלוך ישירות על שכבת הצבע,
  2. מקנה מגע רך כמשי ונעים לשבת או לשכב על העור.
  3. מחזיר את הניחוח של העור.(ללקה בישום בריח של עור).
  4. מאריך את חיי מערכת הישיבה לשנים רבות של עבודה.

יש לבקש שירות זה בזמן בקשת הצעת מחיר לניקוי הסלון.

ניקוי עור

בין לקוחותינו:

הבדלים בטקסטורה של העור

הבדלים שונים בטקסטורה של ספות עור

כאשר אנו מסתכלים על יריעת עור של הבקר, למעשה רובם ככולם של מערכות הישיבה בענף הרהיטים והסלונים בעולם עובדים על עורות של בקר. אז בטבע כמו בטבע ניתן למצוא את היופי והנגיעות של הטבע על גבי יריעת העור. כאילו שהריעה מספרת את סיפור חייה של החיה. מאחר והעור הינו ממקור טבעי לחלוטין, לא נוכל לצפות לאחידות בין כל אזורי היריעה. לפיכך, טבעי שבאזורים מסויימים העור יהיה רך וגמיש יותר, במיוחד באזור הבטן, ובאזורים אחרים העור יהיה קשה וקשיח יותר על מנת להגן על החיה מכל מיני סכנות בחייה.

קרא עוד »
סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור תמיד נשאלת ההשאלה מה מקור העור שמשתמשים בהם בתחום הסלוני עור? בעולם הכי פופולארי להשתמש בעור "הבקר". עור בקר זה עובר תהליכים שונים של

קרא עוד »