האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ספות שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות

ניקוי ספות

ניקוי ספות זו המומחיות שלנו!

  • ספות, פריט כל כך חשוב וקריטי בנוף הפנימי של כל בית. יוצא שאנו משקיעים מאמצים רבים, ולא מעט משאבים בבחירת סוג, מקום רכישה, עיצוב, איכות, מרקם האריג וכו'. הספות, מרכז הבית, נבחרו בקפידה ולבסוף הגיעו ליעדם הסופי, הסלון.
  • בכל בית ישנו אופי שונה של התנהגות וסגנון חיים שישפיעו על מראם של הספות לטווח הקצר והארוך. ניקוי ספות מושפע ממה שנמצא בראש רשימת מזרזי הבלאי נמצאים ילדים. בבתים שהילדים אוכלים ושותים בסלון, אפילו יותר מכך עושים עבודות אמנות של ציור על מרקם בד הסלון, הבלאי מואץ ודורש ניקוי ספות מקצועי במרווחי זמן צפופים יותר, ניקוי ספות בממוצע של אחת לשנה. לעומת זאת, ישנם בתים שהספות נראות מצוין גם לאחר שלוש ואף חמש שנים. במקרים אלו, מומלץ לבצע ניקוי ספות אחת לשנתיים על מנת להוריד מהבד לכלוך של שימוש טבעי כמו : זיעה, שומן גוף, פיח ואבק מהאוויר ושאריות לכלוך אחרות בניתן להוריד בתהליך ניקוי ספות.

ניקוי ספות לכל סוג ספה

  • בואנו למסור את יקירנו, הספות, לידיים אמינות ומסורות לשם ביצוע ניקוי ספות באופן יסודי, עלינו לבחור בהקפדה את המועמד בכדי להמשיך וליהנות מהם נקיות ויפות לשנים רבות. הפילטר שעלינו להעביר בתהליך ניקוי ספות את המועמד צריך לכלול בדיקה של הממליצים שלו, היכן למד והוכשר למקצוע ניקוי ספות? איזה ציוד וחומרים יעבדו עבור ניקוי ספות שלי? מה האחריות שאקבל שלא יהיה נזק? וכמה זה עולה?

    אי לכך, למרות שמקצוע ניקוי ספות אינו מצריך תואר אקדמי, אך בוודאי המקצוע דורש מיומנות וקניית ההכשרה במסגרת מקצועית. בארצות כמו ארה"ב ואירופה טכנאי ניקוי ספות אשר נושא תעודה הכשרה מהאגוד של ניקוי ספות ושטיחים הלאומי מועדף יותר על הלקוחות מאשר סתם מישהו שלמד את המקצוע מניסוי וטעייה על חשבון הלקוחות. חברתנו מחזיקה כח אדם מקצועי אשר עבר הכשרה בארץ ובחו"ל. בואו לבחון כיצד נוכל לעזור לכם להפוך את הספה הישנה לחדשה.

    לסיכום – ניקוי ספות זה מקצוע, הדורש מקצוענות !

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »