ניקוי ספות עשה זאת בעצמך

ניקוי ספות עשה זאת בעצמך

אם חשבתם שהמושג ״ ניקוי ספות עשה זאת בעצמך ״ לא שייך לכם, אז אולי כדאי לכם לשקול זאת שוב. אנחנו בחברת קלינטק נלמד אותך שלב אחר שלב כיצד לנקות את הספות שלך מבד או מעור ולתחזק את הסלון שלך נקי ורענן במשך כל ימי חייו. על מנת להצליח בניקוי ספות עשה זאת בעצמך, אנו ממליצים לצפות בסרטונים מטה ולראות את השלבים בתהליך ניקוי ספות. אז בוא נתחיל!

ספות מבד - ניקוי ספות עשה זאת בעצמך

בספות מבד יש שלושה סוגי לכלוך עקריים, על מנת לבצע ניקוי ספות עשה זאת בעצמך, מומלץ להכיר את שלושת סוגי הלכלוך מקרוב, חומר לניקוי ספות בד יכול לפתור את הבעיה:  

 1. לכלוך מוצק – אלו הם אותם חלקיקי חול, אבק, שערות וכל שאריות האכול שאינם מתפרקים  במים.
 2. כתמים נקודתיים: אלו הם אותם כתמים שמקורם בעיקר מהמקרר, כתמי אוכל ושתיה. מסירי כתמים אלו יעזרו לך בניקוי ספות עשה זאת בעצמך. תוכל להסיר כתמים על בסיס חלבוני כמו: כתמי חלב, ביצה, שמנים, רטבים ללא כל בעיה. 
 3. לכלוך כללי : לכלוך זה מקורו בשימוש היומיומי. לכלוך זה מצטבר עם השנים, כתוצאה מזיעה ושומן גוף. המראה של לכלוך זה הוא עננות אפורה על הריפוד. הפתרון לניקוי לכלוך זה הוא להזמין חברה מקצועית לניקוי ספות ולשטוף את הספה באופן יסודי. 

חומרים לניקוי ספות עשה זאת בעצמך

ניקוי ספות עשה זאת בעצמך בתקשורת

ניקוי ספות עשה זאת בעצמך

ספות מעור - ניקוי ספות עשה זאת בעצמך

כאשר אנו באים לנקות ספות מעור בעצמנו, כלומר ניקוי ספות עשה זאת בעצמך, עלינו לקחת בחשבון שניתן לעשות ניקוי ספות מעור רק לעיבודי עור מסוג "נאפה ". המשמעות של זה, הוא בכך שהעור אינו סופג נוזלים. כלומר ניתן לנקות אותו בבטחה שהנוזלים שנשתמש לא ייספגו אל תוך העור. כל סוג של עור אחר מעיבודים כמו: אניליין, פול אפ, נובוק יהיו ממשפחת העורות הסופגים ואינם ניתנים לניקוי. בסרטונים בדף זה אנו מציגים ערכה לניקוי ספות עשה זאת בעצמך, יש לצפות בסרטונים ולבצע את ההוראות על ההנחיות. אם ישנן שאלות נוספות, תמיד ניתן ליצור אתנו קשר, לשלוח לנו תמונות בווטסאם ונשמח לייעץ. בספות עור ישנם כמה סוגי לכלוך: 

 1. לכלוך שומני בתוך חריצי הנקבוביות של העור – כתוצאה מזיעה ושומן גוף מצטבר לכלוך שמנוני ואפרפר בתוך החריצים של נקבוביות העור. אם מנסים לעשות ניקוי ספות עשה זאת בעצמך עם כרית הפלא או סקוטצ', למעשה עושים נזק לשכבת העליונה של הצבע, הלקה. כרית הפלא מלטשת את שכבת ההגנה של הצע, הלקה ומותירה את הצבע חשוף ללא הגנה. לכן מומלץ לעשות ניקוי ספות עשה זאת בעצמך רק באמצעות חומרי ניקוי מקצועיים, כמו ערכה לניקוי ספות עור המוצגים כאן. 
 2. כתמים נקודתיים: אם במידה וישנם כתמים נקודתיים כמו כתמי עט, דיו, טושים, כתמי מעבר צבע מג'ינס, או כל כתם אחר שאינו יורד בניגוב עם מטלית רטובה במים, יש להפסיק מיד את ניקוי ספות עור, ולקרוא לטכנאי שירות מקצועי שיודע לחדש את הצבע של הספה באזור של הכתמים. 
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם