ניקוי ספות ברעננה

האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות ברעננה

ניקוי ספות ברעננה

ניקוי ספות ברעננה זו המומחיות שלנו!

  • רעננה היא עיר בשרון. בעיר ישנם ספקים רבי שנותנים שירותים לתושבים. אחד משירותי הניקיון שכמעט כל אחד נזקק לו . אנו מבצעים שירותי ניקוי ספות ברעננה. שירות מקצועי ויעיל שמבוצע על בסיס קבוע.
  • בבית יש סוגים רבים של ריהוט. בכל חדר יש ריהוט מסוג אחר. פינות הישיבה והספות הם סוגי ריהוט דומיננטי. הן בעיקר מיועדות לישיבה לצורך אירוח. אולם יש ספות רבות שגם נפתחות או אחרות שמיועדות גם לשינה. בכל מקרה ספות מגיעות עם שלל סוגי ריפודים. עם בדים שונים. בהדפסים רבים בצבעים שונים. ספות הן גם פריטים עיצוביים, ובהרבה מקרים הם הרהיט המרכזי בחדר.
  • בכל מקרה ספות נוטות להתלכלך עקב השימוש הרב בהן, בגלל שאנשים רבים אוכלים עליהם, מניחים רגליים עליהם ,שותים לידם את הקפה ועוד. גם בעלי חיים של הבית מטפסים עליהם. אם הספות נמצאות בקומות תחתונות בצמוד לגינה הרי שהרבה פעמים הרוח מכניסה לבית אבק, חול, עלים ועוד.
  • כל זה מחייב לעשות להם ניקוי תקופתי יסודי מדי פעם. היות וספות סלון גם נחשבת ייצוגיות. כל האורחים רואים אותם וגם משתמשים בהן, הרי שזה נותן עוד יותר מוטיבציה לבעלות הבית לנקות אותן. ניקוי ספות ברעננה עושים צוותים מיומנים מיוחדים, שנשלחים על ידי חברתנו שהינה חברה מקצועית לניקוי ספות, שטיחים, ריפודים ועוד אביזרי בית אחרים.

ניקוי ספות ברעננה זה לכל סוג ספה

  • ניקוי ריפודי ספות נעשה בעזרת מכשור חשמלי מיוחד. ראשית יש צורך לשאוב את האבק מהריפודים. דבר זה נעשה באמצעות שואבי אבק רבי עצמה. לאחר מכן יש מכונת הזרקת מים שמכניסה את המים לתוך הריפוד. במים נמהלים חומרי הניקוי. אם בצורת ג'ל או בצורת אבקה.
  • המים עושים את פעולת הניקוי. לעתים משפשפים כתמים באמצעות מברשות שיער רכות. לאחר זמן מה, שואבים את המים המלוכלכים החוצה. חוזרים על הפעולה מספר פעמים לפי הצורך. היות וכל העבודה נעשית בצורה מכנית הרי שכמות המים שמיועדת לניקוי אינה גדולה. הדבר עוזר לייבוש מהיר. גם החדרת מים מידתית אינה גורמת נזק למושבים ולעץ של הריהוט. הספות צריכות להתייבש במשך זמן מה, ורק אחר כך אפשר להשתמש בהן. התוצאה של הניקוי תמיד נאה לעין.
  • הספות נראות נקיות ורעננות. ניקוי ספות ברעננה על ידינו הוא שירות שניתן כל העת. ספות צריכות לעבור עבודת ניקוי תקופתית. שירות טוב וזול של חברתנו יגרום לבעל הנכס להזמנה חוזרת בעת הצורך. הוא גם ימליץ לחבריו על חברתנו.

בין לקוחותינו:

קרדית האבק

קרדית האבק: הכל על אבק בספות ומזרונים

השימוש במכונה לניקוי ריפודים יכול להיות מגוון במיוחד, וזוהי הסיבה שהיא הפכה להיות בשנים האחרונות מוצר בסיסי בכל בית. האפשרות לנקות עם המכונה את הריפודים ברכב ובמקביל גם לנקות את הספות הפך אותה להיות מאוד פופולארית. אך האם אתם יודעים לבחור את המכונה שמתאימה לכם?

קרא עוד »
מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך להוריד כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן