האם מנקה הספות מבד שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות בד ברמת השרון

ניקוי ספות בד ברמת השרון הינה המומחיות של חברת קלינטק. בתהליך ניקוי ספות אנו מנקים את כל סוגי הלכלוך הקיימים בספה. באופן כללי בספה ישנם שלושה סוגי לכלוך עיקריים.
  1. לכלוך מוצק שאינו מתפרק במים – לכלוך זה בנוי בעיקר מחול, שערות, אבק , שראיות אוכל כו'. הטיפול בסוג לכלוך זה מתבצע באמצעות שאיבת אבק רגילה על בסיס יומיומי. 
  2. כתמים נקודתיים – בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל הכתמים הנקודתיים הקיימים בספה. כתמים חלבוניים על בסיס אוכל ושתייה. כתמים אחרים בנויים מדיו, טושים, סליים, דבק. ישנם כתמים יותר מורכבים כמו כתם שתן של כלב, כתם של דם, כתם של קיא. ניתו להסיר את הכתמים עם חומר ניקוי לספות מבד
  3. לכלוך כללי – לכלוך זה בנוי בעיקרו מזיעה, שומן גוף, פיח מהאוויר. לכלוך זה מצטבר עם הזמן על הספות ונראה בצורת עננות אפורה על הבד. 
 

ניקוי ספות עור

בחברת קלינטק אנו יודעים מה הכי טוב לספות העור שלך. ספות העור צוברות יחד עם הזמן לכלוך שחור בתוך חריצי הנקבוביות של העור. על מנת להסיר את הלכלוך הזה ביעילות וללא נזק, יש לעבוד עם אנזים המפרק את הלכלוך החלבוני כמו זיעה ושומן גוף . אם ובמידה רוצים לנקות את ספות העור בעצמך ניתן לרכוש דרך האתר חומר לניקוי ספות עור.

ניקוי ספות בד

  • בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »