האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודת הסמכה - ניקוי ספות ברמת גן

ניקוי ספות ברמת גן
תמונה לפייסבוק

ניקוי ספות ברמת גן - ספות מלוכלכות צריכות ניקיון

 • ניקיון ספות מקצועי עושים אצל המומחים לדבר. ניקוי ספות ברמת גן נעשה על ידינו בצורה מיוחדת שמרעננת ומנקה את הספות. צריך רק להרים טלפון ולהזמין את השירות עד לבית. השרות זמין כל העת לכל דורש.
 • בתוך הבית יש מספר מקומות בהם משלבים ספות. בסלון, בחדרי המשפחה, בפינות ישיבה שונות לעיתים, בחדרי שינה ועוד.הסלון הוא למעשה מרכז הבית. בסלון מתארחים. אורחים שמגיעים למשפחה. יושבים בסלון על השולחן מגישים אוכל וכיבודים. על הספות בסלון לעיתים יושבים ולומדים תורה. ספות שמים גם בחדרי משפחה ובחדרי האירוח, גם כאן משתמשים הרבה בספות, במקרים רבים השימוש בספות של חדרי המשפחה הוא המסיבי ביותר. כאן מבלים שעות רבות בצפייה בטלוויזיה, במשחקים, קריאה ועוד.

  כאן אוכלים , שותים, מניחים רגליים על הריפודים, שוכבים עם צלוחיות של פירות וגרעינים. בקיצור ספות של חדרי משפחה חשופות כל העת למגע עם אוכל ועוד דברים שמלכלכים. כל הספות בבית צריכות לעבור מדי פעם ניקיון מקצועי יעיל. ניקוי ספות ברמת גן ייעשה על ידי חברתנו שמומחית לדבר. אנחנו בעלי הניסיון, עובדינו יודעים לזהות את סוג הבד שצריך ניקיון. הם יודעים באיזה חומרים יש להשתמש על מנת לגרום לניקיון טוב מבלי לקלקל את הריפוד. כדאי לבצע ניקיון ספות אחת לתקופת זמן.

הצורך בניקוי ספות ברמת גן

 • אין מה לעשות. ספות, כורסאות ישיבה, כיסאות מרופדים ורהיטים מרופדים אחרים מתלכלכים כל העת. הבית הוא מקום פעיל וחם. הסלון, פינות המשפחה ופינות הטלוויזיה הן אזורים שיש בהם כל העת תנועה. אנשים, בני הבית ואורחים יושבים שם, מניחים רגליים גבוהות עליהם, אוכלים בקרבתם, שותים קפה על ידם.

  כך שאין כמעט מצב שהם לא מתלכלכים. היות ובהרבה מקרים מדובר בבדי ריפוד מסוגים שונים, הרי יש צורך לנקותם מדי פעם בצורה יסודית. אנשים אוהבים לקנות ספות יפות ומושקעות לבתיהם.

  ספות עם בדים יפים שעושים טוב בעיניים. כדאי מאוד לתחזק אותם על בסיס קבוע. בעלי הבית יכולים לנקות פה ושם את הריפוד בצורה שטחית, אבל ניקיון יסודי ועמוק, כדאי להשאיר לחברתנו שמתמחה בכך. ניקוי ספות ברמת גן ,לתושבי העיר וסביבתה, הוא פיתרון מתאים ביותר.

  הניקוי הוא ניקוי מקצועי מאוד. העובדים שלנו מיומנים בצורת ניקוי זאת יש להם ניסיון רב מעשרות עבודות ניקוי דומים. יש להם מכשור מתאים וחומרים מעולים לצורך העבודה הזאת.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »