האם מנקה הספות מבד שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בקריית אונו

ניקוי ספות בקרית אונו - בד אימפלה - ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספה מבד בקריית אונו

היום יש בשוק של ניקוי ספות מבחר רחב של בעלי מקצוע. אבל, מי באמת אותו בעל מקצוע שמנקה את הספות אצלך? מה הידע והשליטה שלו בהכרת חומרים ובהרכב הבד? או שהוא עוד מועמד לחאפרים של בעלי המקצוע שיש להם פוטנציאל להופיע בתכנית ראיליטי. 

בקלינטק בעלי המקצוע הינם אנשים שרכשו ידע והשכלה. שליטה בידע זה ימנע הרבה כאבים ומהפכי נפש מאשר תענוג רגעי של מחיר נמוך. בחיים עצמם לרב מחיר זול לא הולך עם איכות. לכן, אנו ממליצים לך לעשות שיעורי בית טובים ואז לבחור את מנקה הספות שלך. 

ניקוי ספות בד – 'עשה' ו 'אל תעשה'

  •  כדי לשמור על הניקיון של הספות שלנו חשוב לעשות להן תחזוקה שוטפת. ניקוי ספות בקריית אונו מתחיל עם שאיבת אבק (לא לשכוח לשים את המברשת המתאימה) לפחות פעם אחת בשבוע.
  •  ניקוי ספות בד, במיוחד בבית בו יש בעלי חיים, כדאי לעשות גם עם כפפה לחה בתנועות סיבוביות להסרת שיער ופרווה. אבל מה עושים אם גילינו כתם על הספה? איך להימנע מגרימת נזק לספות בזמן הניקוי?

ניקוי ספות בקריית אונו – איך לנקות ספות בד

כשמדובר בפעולת ניקוי ספות בד ולא רק תחזוקה שוטפת חשוב יותר לדעת מה לא לעשות מאשר מה כן לעשות על מנת לא לגרום נזק לספות:
 
  • לא להרטיב – אין להרטיב ספות בד בשום פנים ואופן, רטיבות שלא מתייבשת כראוי עשויה לגרום להתפתחות עובש וכתמי עובש המלווים בריח רע.
  • לא לשפשף – במידה ויש כתם על הספה, אין לשפשף את הכתם במיוחד בספות בד. שפשוף הכתם יגרום לחומר המכתים להיכנס עמוק לסיבים ויקשה על פעולת הניקוי שלו.
  • לא להבריש – ספות בד אין להבריש בעזרת מברשות למיניהן, הברשה לא נכונה יכולה לגרום לעיוות הסיבים של הספה ופגיעה במראה שלה.
  • חומרי ניקוי – יש לנקות במשנה זהירות בכל הנוגע לחומרי ניקוי לספות. לא כל חומר ניקוי יתאים לכל ניקוי ספות בד במיוחד מכיוון שכיום רוב הבדים בעולמנו הם בדים מעורבים (סינטטי בשילוב בד טבעי). כמו כן אין לנסות להסיר כתמים עם אקונומיקה, מסיר שומנים, אצטון וכדומה כי אלו עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לצבע של הספה.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

מיקרופייבר - סלונים מבד

סלונים מבד

סלונים מבד שונים ומגוונים, אבל השאלה אילו סלונים מבד יהיו כאלה שהם קלים לניקוי? האם כל מה שמבספרים לנו בחנויות על פרקטיות הבד זה עובד גם בבית?

קרא עוד »
מסיר כתמים

מסיר כתמים

במצב של כתמים על ספות מבד יש צורך להצטייד בחומר מסיר כתמים יעיל על מנת להסיר את הכתם באופן כזה מבלי לעשות נזק לבד.כל הפתרונות בקלינטק.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - תיקון ספות עור תל אביב

תיקון ספות עור תל אביב

תיקון ספות עור תל אביב והסביבה זו המומחיות שלנו. התיקון נעשה בבית מבלי להוציא את הספה מהבית. במהלך תיקון ספות עור תל אביב מתקנים מושבים שוקעים, קפיצים או חגורות רפויות, תיקון תפרים פרומים ועוד. מה שנותר זה רק לשלוח אלינו כמה תמונות ומכאן הדרך לקבלת הצעת מחיר מדויקת קצרה ביותר.

קרא עוד »
חומר לניקוי ספות מעור - תיקון ספות עור

תיקון ספות עור

תיקון ספות עור כולל בתוכו צביעת סלונים מעור, תיקון שפשופים ושריטות מציפורני חתולים, תיקון מושבים שוקעים, שלח לנו שלוש תמונות ונשלח לך הצעת מחיר מדוייקת.

קרא עוד »
תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

על מנת ללמוד על תיקון ספות עור מחירים יש לשלוח אלינו תמונות של הספות. בתחתית הדף ישנו צור קשר שניתן לצרף שלוש תמונות. אנו ניתן לכם הצעה מדויקת לתיקון הספות. בנוסף אפשר ליצור אלינו קשר דרך הווטסאפ, נא לצרף תמונה אחת מקרוב ותמונה אחת מרחוק הממחישה את הפריט הדורש תיקון, תוך כדי המחשה מה צריך לתקן. 

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור - תיקון ספות עור ראשון לציון

תיקון ספות עור בראשון לציון

ראשון לציון מכילה בתוכה נציגים של יצרני ויבואני ספות מכל העולם כמעט. אנו בחברת קלינטק עוסקים בתחום תיקון ספות עור בראשון לציון משנת 1999. משרדנו ממוקמים בא.ת החדש של ראשון לציון, לכן אנו קרובים ללקוחתנו מראשון לציון. אנו מתקנים שבר בספות עור, צביעת סלון מעור, תיקון קרע ושפשופים בעור. צרו אתנו קשר בצור קשר בתחתית העמוד ושלחו אלינו שלוש תמונות, ניתן לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור בראשון לציון. 

קרא עוד »