האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בקריות

ניקוי ספות בקריות

ניקוי ספות בקריות זה אנחנו

  • הקריות הם אזורים אורבאניים עמוסים וצפופים. הם קרובים לים ויש בהם פעילות תחבורתית ענפה. בבתים רבים מתלכלכים בשל כך ומעוד סיבות, רהיטים שונים כמו ספות ועוד. ניקוי ספות בקריות על ידינו נותן מענה לבעיות אלו.
  • לא חסרים גורמים שמביאים לכך שהספות מתלכלכות כל העת. כאמור. הקריות קרובות לים בימי רוחות עזות נערם אבק וחול רב באוויר. האבק חודר לריפוד ומלכלך אותו. גם חלקי עלים יבשים נכנס לבתים פרטיים. חיות מחמד של המשפחות תורמות את הלכלוך שלהם לספות. בני המשפחה אוהבים לשבת על הספות לצפות בטלוויזיה, לאכול ולנשנש. עובדה זו גורמת להיווצרות כתמים שמקורם במאכל ובמשקה. קפה  שנשפך על ריפוד גורם לו כתם שצריך לנקות במיידית. ניקוי מקומי ומאולתר לא יהיה יעיל מספיק.
  • לכן צריך אחת לכמה זמן להזמין ניקוי יסודי ומקיף לספות, לפינות הישיבה ולכורסאות השונים שיש בבית. מבצעי ניקוי ספות בקריות נערכים על ידי חברתנו שעוסקת בתחום שנים רבות. ניקוי ספות נעשה בבית הלקוח. הניקוי לוקח מספר שעות. בבתים שיש בהם שטיחים מקיר אל קיר אפשר לשלב את ניקוי השטיחים, מאחר והניקוי נעשה בשיטות דומות, ולרוב על ידי אותו הצוות. ניקוי יסודי יעשה טוב לריפוד, ישווה לו מראה נקי אחיד ורענן.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »