האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בצפון

ניקוי ספות בצפון
נגן וידאו

מה עליך לדעת על ניקוי ספות בצפון?

  • ספות מבד או ספות מעור הן חלק מהנוף הביתי של כולנו. בכל בית ובית ישנה מערכת ישיבה וגם כן במשרדים, חדרי המתנה, מסעדות, חנויות, פאבים ועוד. לפעמים הבחירה בספה נעשתה לשם מטרה פונקציונאלית ולפעמים הבחירה נעשתה לשם המראה האסתטי המעניק לחלל החדר חום ואהבה.
  • קיימות אינסוף סוגי ספות, וגם כאן בחלק ניתן לראות שהושם דגש על הנוחות כאשר הספה רחבה מאוד, מטקסטורה נוחה וקלה לתחזוקה או שהושם דגש על המראה . יהיה ניתן לראות ספות בעיקר יפות בעלות מראה ייחודי ומקורי.
  • ישנן ספות בעלות צורות יוצאות דופן, מעוגלות במקצת, ארוכות במיוחד או בעלות גב מושב גבוה במיוחד, כאלו יתאימו יותר למוזיאונים, בתי מלון ובכלל מקומות המחפשות עיצוב ראוותני לעין. בחנויות טרנדיות תוכלו לראות ספות עשויות ממעין קולאג' של תמונות אופנה או מאמרים בנושא אופנה. דבר אחד נכון עבור כל הספות הללו- כולן מצריכות ניקוי ספות בצפון.
  • ניקוי הספות בחברת קלינטק נעשה באמצעות צוות מומחים שעברו הכשרה מיוחדת וקיבלו תעודת טכנאים מוסמכים לניקוי ספות מבד ומעור ממדינות כמו : ארה"ב, איטליה, ספרד ואנגליה. רוב ענף הרהיטים ממליץ על חברת קלינטק בישראל. חברות כמו : ביתילי, אי.די. דיזיין, קליאה איטליה, רוזטו, שמרת הזורע, אליתה ליוינג ועוד, הן חלק מהשתופי פעולה של חברת קלינטק עם ענף הרהיטים בישראל.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »