האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודת הסמכה - ניקוי ספות בסביון

תהליך ניקוי ספות בסביון

לכולנו יש ספה בבית וכולנו רוצים לשמור עליה לאורך זמן. מניסיוננו, ניקוי ספה לא מקצועי הוא הגורם מספר אחד לבלאי גבוה, והאמת היא שאפשר להימנע מזה. הנה שלוש הטעויות שכנראה גם אתם עושים בניקוי הספה ומה כדאי לעשות במקומן.

לדחות את הניקיון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל”אחר כך” או “יותר מאוחר” רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

זה נכון גם כשמדובר על פירורי עוגיות או חול שהילדים הביאו מהגן, שכביכול קל נורא לשאוב אותם מחר וזהו. כל לכלוך משאיר עקבות על הספה וכמה שתנקו אותו יותר מהר כך הוא ישאיר פחות סימנים. אמנם כנראה שלא תבחינו בסימנים באופן מיידי אבל פעם ועוד פעם ועוד פעם, ויום אחד תבחינו שהספה שלכם נראית חבוטה ושהצבע שלה עכור או שיש כתמים כהים יותר במקומות מסוימים. אל תדחו ניקיון ספות למחר אם אפשר לעשות אותו היום.

ניקוי ספות מקצועי בסביון

מגבונים הם סוג של יצורי פלא שמנקים הכל והרבה אנשים מחזיקים מגבונים בהישג יד כדי להעביר “ויש” על כל לכלוך. ובכן, מגבונים רגילים מן הסתם אינם מכילים חומר לניקוי ספות בד ולכן עדיף להימנע משימוש בהם. חומרים השונים שבתוך המגבונים עשויים לגרום לפגיעה בצבע של הספה, בבד שלה או ליצור כתם בעצמם. העדיפו תמיד מגבונים ייעודיים לניקוי בדים, וודאו שהם מתאימים להוראות היצרן.  

 

ניקוי ספות בסביון

כל מה שאמרנו על המגבונים נכון גם לגבי מטלית עם מים ובוודאי שלמטלית עם מים וסבון. סבון אינו בהכרח חומר לניקוי ספות בד, ולפעמים אפילו המים עשויים לגרום ל”מריחת” הכתם והגדלתו או לגרום להיווצרות כתמים חדשים במקומות אחרים. תמיד יש להישמע להוראות היצרן ולהתאים את סוג חומר הניקוי לסוג הכתם ולסוג בד הריפוד. אם כבר ניקוי ספות בסביון אז שיהיה יעיל.  

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

מנקה ספות

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל”אחר כך” או “יותר מאוחר” רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »