ניקוי ספות בנתניה

האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בנתניה

ניקוי ספות בנתניה
  • ספות הן סוג של ריהוט מיוחד. הן גדולות ובעלות נפח. בתים רבים בנתניה פתוחים אל הים ואל השדות. ספות מתלכלכות מלכלוך שנגרם על ידי האדם וגם ע"י חול, עלים ועוד. ניקוי ספות בנתניה אצלנו יפתור בעיות אלו.
  • בבית יש סוגי חפצים שונים. ניקיון שוטף של בית נעשה באופן קבוע מדי שבוע. דברים שמנקים אותם מדי שבוע ואפילו מדי יום. המטבח והשירותים מתלכלכים כמעט מדי יום. הם צריכים טיפול מסיבי. הסלון, פינות המשפחה, פינות ישיבה שונות בבית מתלכלכים פחות. לכן הניקוי של החפצים בהם נערך כל פרק זמן יותר ארוך. יש פריטים שהניקוי שלהם יחסית קל ויכול להיעשות על ידי עובדי ניקיון רגילים או על ידי בני הבית. יש רהיטים כמו, ריפודים, ספות, כסאות מרופדים, שטיחים, וילונות ועוד, שהניקיון שלהם צריך להיעשות על ידי עובדים מומחים כמו שלנו. עובדים שנעזרים במיכון חשמלי מתקדם. ניקוי ספות בנתניה הוא ניקוי כזה. ניקוי ספות צריך להיעשות באופן תקופתי. הניקוי מתבצע בבית הלקוח. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין אצלנו שירות ליום מסוים. צריך לקחת בחשבון שהעבודה נעשית במשך מספר שעות. ייבוש הספות לוקח לפחות יום אחד. אם הלקוח מעוניין גם בניקוי כסאות מרופדים אחרים, אז מאוד כדאי לשלב את העבודה הזאת באותו יום. שכן אותו צוות עובדים עושה גם את העבודה הזאת.

ניקוי ספות בנתניה ה לכל סוג ספה

  • העבודה כוללת מספר שלבים. שלב ראשון הוא שאיבת אבק מהספות. השאיבה נעשית על ידי שואבי אבק רבי עוצמה. לאחר מכן מגיע שלב הניקוי עצמו. לתוך מיכל נשפכים מים. מוסיפים למים חומרים דטרגנטים מיוחדים. חומרי ניקוי אלו הם חומרים בעלי תקן, שאינם עלולים לגרום נזק לבדים. המים מוזרקים לתוך הריפוד באמצעות צינור מיוחד. הכמות שמוחדרת לריפוד מווסתת ואינה גדולה. עובדה זאת מקלה על הייבוש, וגם מונעת נזקים של רטיבות.
  • בעזרת מברשות שיער עדינות משפשפים במקומות שיש בהם כתמים. לאחר מכן נשאבים המים חזרה אל מיכל אחר. המים המלוכלכים שנשאבים מעידים על כמות הלכלוך שיש בתוך ריפודי הספות. בסוף התהליך ייראו הספות נקיות ורעננות. התהליך לוקח מספר שעות. הניקוי מעלים כתמי אוכל, שאריות אבק, ועוד. יש סוגי ריפוד שונים.  ריפוד מסוגי בד , ריפוד מעוד, מסקאי ועוד. הצוות שלנו יודע להתאים את שיטות הניקוי והחומרים לאיכות ולסוג הבד. ניקוי יעיל שלנו במחיר הוגן יעשה טוב ללקוחותינו הנאמנים. הוא גם ישרת את חוג הלקוחות שלנו ויגדיל את המוניטין של החברה. 

בין לקוחותינו:

קרדית האבק

קרדית האבק: הכל על אבק בספות ומזרונים

השימוש במכונה לניקוי ריפודים יכול להיות מגוון במיוחד, וזוהי הסיבה שהיא הפכה להיות בשנים האחרונות מוצר בסיסי בכל בית. האפשרות לנקות עם המכונה את הריפודים ברכב ובמקביל גם לנקות את הספות הפך אותה להיות מאוד פופולארית. אך האם אתם יודעים לבחור את המכונה שמתאימה לכם?

קרא עוד »
מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך להוריד כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן