האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בנתניה

ניקוי ספות בנתניה
  • ספות הן סוג של ריהוט מיוחד. הן גדולות ובעלות נפח. בתים רבים בנתניה פתוחים אל הים ואל השדות. ספות מתלכלכות מלכלוך שנגרם על ידי האדם וגם ע"י חול, עלים ועוד. ניקוי ספות בנתניה אצלנו יפתור בעיות אלו.
  • בבית יש סוגי חפצים שונים. ניקיון שוטף של בית נעשה באופן קבוע מדי שבוע. דברים שמנקים אותם מדי שבוע ואפילו מדי יום. המטבח והשירותים מתלכלכים כמעט מדי יום. הם צריכים טיפול מסיבי. הסלון, פינות המשפחה, פינות ישיבה שונות בבית מתלכלכים פחות. לכן הניקוי של החפצים בהם נערך כל פרק זמן יותר ארוך. יש פריטים שהניקוי שלהם יחסית קל ויכול להיעשות על ידי עובדי ניקיון רגילים או על ידי בני הבית. יש רהיטים כמו, ריפודים, ספות, כסאות מרופדים, שטיחים, וילונות ועוד, שהניקיון שלהם צריך להיעשות על ידי עובדים מומחים כמו שלנו. עובדים שנעזרים במיכון חשמלי מתקדם. ניקוי ספות בנתניה הוא ניקוי כזה. ניקוי ספות צריך להיעשות באופן תקופתי. הניקוי מתבצע בבית הלקוח. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין אצלנו שירות ליום מסוים. צריך לקחת בחשבון שהעבודה נעשית במשך מספר שעות. ייבוש הספות לוקח לפחות יום אחד. אם הלקוח מעוניין גם בניקוי כסאות מרופדים אחרים, אז מאוד כדאי לשלב את העבודה הזאת באותו יום. שכן אותו צוות עובדים עושה גם את העבודה הזאת.

ניקוי ספות בנתניה ה לכל סוג ספה

  • העבודה כוללת מספר שלבים. שלב ראשון הוא שאיבת אבק מהספות. השאיבה נעשית על ידי שואבי אבק רבי עוצמה. לאחר מכן מגיע שלב הניקוי עצמו. לתוך מיכל נשפכים מים. מוסיפים למים חומרים דטרגנטים מיוחדים. חומרי ניקוי אלו הם חומרים בעלי תקן, שאינם עלולים לגרום נזק לבדים. המים מוזרקים לתוך הריפוד באמצעות צינור מיוחד. הכמות שמוחדרת לריפוד מווסתת ואינה גדולה. עובדה זאת מקלה על הייבוש, וגם מונעת נזקים של רטיבות.
  • בעזרת מברשות שיער עדינות משפשפים במקומות שיש בהם כתמים. לאחר מכן נשאבים המים חזרה אל מיכל אחר. המים המלוכלכים שנשאבים מעידים על כמות הלכלוך שיש בתוך ריפודי הספות. בסוף התהליך ייראו הספות נקיות ורעננות. התהליך לוקח מספר שעות. הניקוי מעלים כתמי אוכל, שאריות אבק, ועוד. יש סוגי ריפוד שונים.  ריפוד מסוגי בד , ריפוד מעוד, מסקאי ועוד. הצוות שלנו יודע להתאים את שיטות הניקוי והחומרים לאיכות ולסוג הבד. ניקוי יעיל שלנו במחיר הוגן יעשה טוב ללקוחותינו הנאמנים. הוא גם ישרת את חוג הלקוחות שלנו ויגדיל את המוניטין של החברה. 

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »