ניקוי ספות בקריית אונו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
ניקוי ספות בקרית אונו - בד אימפלה - ניקוי ספות בד אימפלה

היום יש בשוק של ניקוי ספות מבחר רחב של בעלי מקצוע. אבל, מי באמת אותו בעל מקצוע שמנקה את הספות אצלך? מה הידע והשליטה שלו בהכרת חומרים ובהרכב הבד? או שהוא עוד מועמד לחאפרים של בעלי המקצוע שיש להם פוטנציאל להופיע בתכנית ריאליטי.

בקלינטק בעלי המקצוע הינם אנשים שרכשו ידע והשכלה. שליטה בידע זה ימנע הרבה כאבים ומהפכי נפש מאשר תענוג רגעי של מחיר נמוך. בחיים עצמם לרב מחיר זול לא הולך עם איכות. לכן, אנו ממליצים לך לעשות שיעורי בית טובים ואז לבחור את מנקה הספות שלך.

ניקוי ספה מבד בקרית אונו והסביבה

  •  כדי לשמור על הניקיון של הספות שלנו חשוב לעשות להן תחזוקה שוטפת. ניקוי ספות בקריית אונו מתחיל עם שאיבת אבק (לא לשכוח לשים את המברשת המתאימה) לפחות פעם אחת בשבוע.
  •  ניקוי ספות בד, במיוחד בבית בו יש בעלי חיים, כדאי לעשות גם עם כפפה לחה בתנועות סיבוביות להסרת שיער ופרווה. אבל מה עושים אם גילינו כתם על הספה? איך להימנע מגרימת נזק לספות בזמן הניקוי?

ניקוי ספות בקריית אונו – איך לנקות ספות בד

כשמדובר בפעולת ניקוי ספות בד ולא רק תחזוקה שוטפת חשוב יותר לדעת מה לא לעשות מאשר מה כן לעשות על מנת לא לגרום נזק לספות:

  • לא להרטיב – אין להרטיב ספות בד בשום פנים ואופן, רטיבות שלא מתייבשת כראוי עשויה לגרום להתפתחות עובש וכתמי עובש המלווים בריח רע.
  • לא לשפשף – במידה ויש כתם על הספה, אין לשפשף את הכתם במיוחד בספות בד. שפשוף הכתם יגרום לחומר המכתים להיכנס עמוק לסיבים ויקשה על פעולת הניקוי שלו.
  • לא להבריש – ספות בד אין להבריש בעזרת מברשות למיניהן, הברשה לא נכונה יכולה לגרום לעיוות הסיבים של הספה ופגיעה במראה שלה.
  • חומרי ניקוי – יש לנקות במשנה זהירות בכל הנוגע לחומרי ניקוי לספות. לא כל חומר ניקוי יתאים לכל ניקוי ספות בד במיוחד מכיוון שכיום רוב הבדים בעולמנו הם בדים מעורבים (סינטטי בשילוב בד טבעי). כמו כן אין לנסות להסיר כתמים עם אקונומיקה, מסיר שומנים, אצטון וכדומה כי אלו עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לצבע של הספה.
ניקוי ספות בקריית אונו

לא פעם, אנשים משלמים אלפי שקלים על ספות מבד וספות מעור. כשנתקלים בסוגיית הניקוי, קיימת טעות נפוצה, ואנשים נוטים להיפטר מרהיטים שמרגישים להם כבר ישנים מדי, אך קחו בחשבון כי אם תזמנו את מקצוענים עבור ניקוי ספה מבד בקרית אונו והסביבה, תוכלו לחדש את הספה באופן משמעותי.

עוד היום, אפשרי לגרום לכך שהספה שלכם תיראה אחרת לגמרי. חברת קלין טק עתירת ניסיון של שנים רבות, בתחום זה של ניקוי ספה מבד ועור מסוגים שונים ומגוונים.

בין אם אתם זקוקים לשירות עבור ניקוי ספה מבד בקרית אונו או שמא במקום אחר בארץ, קחו בחשבון שניתן לזמן את מומחי ניקוי הספות של חברת קלין טק – עבור אבחון וניקוי ספה ללא התחייבות.

מה זאת אומרת? ז"א שהחברה מגיעה אליכם הביתה עבור ניקוי ספה מבד ועור, בודקת את המצב ולאחר אבחון קצר, מתחילה במלאכת ניקוי הספה. אם בסוף התהליך התוצאות אינן מספקות אתכם, אתם מוזמנים לבקש מהחברה לעזוב ללא תשלום.

תיקון ספה מבד בקרית אונו והאזור

תיקונים של ספות בקרית אונו והסביבה, גם ניתן לבצע דרך חברה שמציעה שירות כולל ומקיף עבור ניקוי ספות ותיקונן. במידה והחברה מקצועית דיה, תוכלו להסתמך עליה עבור תיקונים מסוגים רבים ומגוונים, ביניהם: תיקוני קרעים בספות מבד ועור, מילויים של מושבים וריפודים, תיקונים של משענות, תיקונים של שלדת הספות (בדרך כלל השלדה של הספה עשויה עץ) ועוד רבות.

נוסף על כך, קלין טק  מציעים גם אפשרות של תיקוני שברים בספות מסוגים רבים. גם אם נדמה לכם שהספה כבר ראויה להיזרק, אתם עשויים להיות מופתעים מסוגי התיקונים הרבים שניתן לבצע בספות בכדי להחזירן לחיים ולהחזיר להן את הברק של פעם.

אם תבחרו לבצע צביעת סלונים מעור, אתם עשויים אף להיות מופתעים יותר מהתוצאות. במקרים בהם נדרשת צביעה מחדש של עור הספה, השיפור הוא ניכר ביותר ואנשים נשארים המומים לנוכח התוצאות המרהיבות.

מיותר לציין, אך נדגיש בכל זאת שניתן לבחור בצבעים מסוגים שונים, ואין הכרח לצבוע את ספת העור באותו הצבע המקורי.

ניקוי מיטות נוער

חברות ענק של רהיטים, מסתמכות על חברת קלין טק עבור הניקוי המקצועי שהיא מספקת, כך שבהחלט גם ניתן להסתמך על צוות המומחים של החברה – כי ידעו לטפל גם במיטות נוער. הלכלוכים הנצברים ונספגים על מיטות נוער, עשויים למשל לכלול הזעות וכתמי שתן, לכלוכים הקשורים במזונות ועוד.

הניקוי של מיטות נוער נעשה באמצעות המכשור המתאים, וניתן גם להשתמש במכשיר הנקרא FIGHTER , אשר מהווה בד"כ מענה עבור ניקוי ספות. המכשיר עוצמתי ביותר וניתן לרכוש אותו מחברת קלין טק. מכשיר ה-FIGHTER מצויד בשני מנועים חזקים שנועדו עבור עוצמות ניקוי שונות. נוסף על כך, הוא גם נייד.

לקבלת הצעת מחיר חייגו חייגו 073-7055305 או השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

לקבלת הצעת מחיר חייגו

השירותים שלנו

רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן