ניקוי ספות בסביון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
ניקוי ספות בסביון

תהליך ניקוי ספות בסביון

לכולנו יש ספה בבית וכולנו רוצים לשמור עליה לאורך זמן. מניסיוננו, ניקוי ספות לא מקצועי הוא הגורם מספר אחד לבלאי גבוה, והאמת היא שאפשר להימנע מזה. הנה שלוש הטעויות שכנראה גם אתם עושים בניקוי הספה ומה כדאי לעשות במקומן.

לדחות את הניקיון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

זה נכון גם כשמדובר על פירורי עוגיות או חול שהילדים הביאו מהגן, שכביכול קל נורא לשאוב אותם מחר וזהו. כל לכלוך משאיר עקבות על הספה וכמה שתנקו אותו יותר מהר כך הוא ישאיר פחות סימנים.

אמנם כנראה שלא תבחינו בסימנים באופן מיידי אבל פעם ועוד פעם ועוד פעם, ויום אחד תבחינו שהספה שלכם נראית חבוטה ושהצבע שלה עכור או שיש כתמים כהים יותר במקומות מסוימים. אל תדחו ניקיון ספות למחר אם אפשר לעשות אותו היום.

ניקוי ספות מקצועי בסביון

מגבונים הם סוג של יצורי פלא שמנקים הכל והרבה אנשים מחזיקים מגבונים בהישג יד כדי להעביר "ויש" על כל לכלוך. ובכן, מגבונים רגילים מן הסתם אינם מכילים חומר לניקוי ספות בד ולכן עדיף להימנע משימוש בהם.

חומרים השונים שבתוך המגבונים עשויים לגרום לפגיעה בצבע של הספה, בבד שלה או ליצור כתם בעצמם. העדיפו תמיד מגבונים ייעודיים לניקוי בדים, וודאו שהם מתאימים להוראות היצרן.

כל מה שאמרנו על המגבונים נכון גם לגבי מטלית עם מים ובוודאי שלמטלית עם מים וסבון. סבון אינו בהכרח חומר לניקוי ספות בד, ולפעמים אפילו המים עשויים לגרום ל"מריחת" הכתם והגדלתו או לגרום להיווצרות כתמים חדשים במקומות אחרים.

תמיד יש להישמע להוראות היצרן ולהתאים את סוג חומר הניקוי לסוג הכתם ולסוג בד הריפוד. אם כבר ניקוי ספות בסביון אז שיהיה יעיל.

ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון והספה כמו חדשה

אם אתם מחפשים אחר לא פחות מאשר חברת ניקוי הספות המקצועית ביותר שקיימת כיום בשוק, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המומחים של ניקוי ספות בסביון והמרכז, לזמנם ללא התחייבות, ואם התוצאות אינן תואמות את הציפיות שלכם, פשוט אל תשלמו.

ישנן דרכים רבות לנקות ספות ורהיטים, מזרנים ומיטות נוער, אך אם רוצים להבטיח את התוצאות הכי טובות, כמובן שיש להזמין לטובת הנושא אנשי מקצוע אמיתיים.

אפשר תמיד לקרוא טיפים באינטרנט בכדי לנסות לבצע ניקוי ספות שיספק את מבוקשכם, אך קחו בחשבון שחברות מקצועיות, יגיעו אליכם עם ציוד מאוד משוכלל, כזה אשר עולה אלפים של שקלים – אם תרצו לרכושו בנפרד.

מבין האמצעים שחברת קלין טק משתמשת בהם עבור ניקוי ספות בסביון ובחלקים אחרים בארץ, אפשר למשל להזכיר את מכשיר ה-FIGHTER , מכשיר בעל עוצמה רבה ושני מנועים שמטרתם אחת – לחדש את הספה ולנקותה.

חברה ניקוי ספות מקצועית לא מבטיחה הרים וגבעות

חכמים מאיתנו, פעם אמרו כי "עדיף להיכנס עכבר ולצאת הר". הכוונה בכך, היא שחברת קלין טק אינה מבטיחה הבטחות שאין ביכולתה לקיים. החברה מגיעה אל הבתים והמשרדים בסביון והאזור, מאבחנת את המצב ומנסה תמיד לספק את השירות הכי טוב שהיא מסוגלת לספק.

יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי קיימות פעמים בהן הספות כבר לא שמישות, ויש להחליפן בספות חדשות יותר, גם אם אתם ממש אוהבים את הספות הישנות שלכם. באופן כללי, ניתן להסיר כתמי שמן, כתמי זיעה, כתמי שתן ונוזלי גוף, כתמים הקשורים בעשן ועוד.

החברה משתמשת בחומרי ניקוי אשר מבוססים על אנזימים, חומרים אלו מבצעים פירוק של הלכלוך השומני של הגוף ועוד לכלוכים מסוגים שונים. מלבד חומרי הניקוי האיכותיים שצוות המומחים של החברה משתמשים בהם, קלין טק גם מצוידת בציוד טכנולוגי הכי חדיש שקיים כיום בשוק עבור ניקוי ספות.

ניקוי ספות בסביון ללא התחייבות

אתם בהחלט מוזמנים להתעניין ברכישת מכשיר FIGHTER עבור ניקוי ספו אידיאלי, אך גם ניתן פשוט לזמן את החברה עבור ניקוי ספות בסביון ללא התחייבויות מיותרות. היות והחברה בטוחה בדרכיה ובניסיונה, מובטח לכם דבר אחד בלבד – השתדלות ומקצוענות בלתי מתפשרות.

לפני תהליך הניקוי, צוות המומחים של קלין טק ישמח לתאם ציפיות עמכם, ולשקף עבורכם את תהליך העבודה, בכדי שלא תתאכזבו ולא תצפו לתוצאות שלא ניתן להשיג. בזמן תהליך הניקוי, הצוות ישמור על הסביבה הכללית בבית, ויפרוס את החוצץ המתאים (בד"כ יריעת PVC) בכדי למנוע זליגת חומרי הניקוי אל עבר שאר הרהיטים בבית, אל רצפת השיש, אל פרקט העץ וכדומה.

צרו קשר, השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם ייעוץ עבור ניקוי ספות בסביון והמרכז. בהצלחה.

לקבלת הצעת מחיר חייגו חייגו 073-7055305 או השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

לקבלת הצעת מחיר חייגו

השירותים שלנו

רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן