ניקוי ספות במרכז

חברת קלינ-טק מבצעת  ניקוי ספות במרכז  מכל הסוגים בפריסה ארצית.

לסיכום להלן כמה מן השאלות הנפוצים ביותר בתהליך ניקוי ספות במרכז:

ניקוי ספות במרכז – שאלות נפוצות :

1. כמה זמן לוקח ניקוי ספות של 3+2 ?
תהליך הניקוי אורך בין שעה לשעה וחצי.

2. לאחר כמה זמן ניתן לשבת על הספות לאחר הייבוש?
תהליך הייבוש אורך עד 10 שעות.

3. מה מבטיח לי שאהיה מרוצה? 
אנו קובעים מועד ניקוי. ממש לפני הניקוי, לפני שאנו מעלים ציוד אנו ניגשים למערכת הישיבה. אנו בודקים את סוג הבד, את סוג הלכלוך ואת צפיות שלך.
אם אנו רואים שהביצועים שלנו יהיו תואמים לציפיות שלך , אנו נכנסים לעבודה ניקוי ספות במרכז. ואם מכל סיבה שהיא אנו לא נוכל לעמוד בציפיותיך, אנו לא מחייבים על הגעה למקום ופשוט עוזבים את המקום. לכן לא מן הסתם רוב ענף הריהוט ממליץ על קלינטק.

ניקוי ספות במרכז

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »