ניקוי ספות בירושלים

האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בירושלים

ניקוי ספות בירושלים

ניקוי ספות בירושלים זו המומחיות שלנו!

  • בבית אנו מעניקים את מלוא תשומת הלב ואת האנרגיה שלנו לניקיון שטחי כמו כיבוס מצעים וסדינים, שטיפת רצפת הבית והסרת האבק שעל הרהיטים ואנו פחות משקיעים זמן בניקוי וילונות, שטיחים וספות. די קל להבין מדוע, או נוטים לחשוב שמה שבולט לעין מוטב שיהיה נקי ושמה שפחות נראה לעין.. אפשר לחפף.
  • ייתכן ובאמת יהיה לנו הרבה יותר קל לראות שהחדרים מבולגנים ושהרצפה דביקה ומלאת אבק אך האמינו לי שמבחינים בקלות רבה בספה לא נקייה ולא מתוחזקת. אם לא הילדים שלכם לכלכו אותה אז הנכדים ואם לא הם אז הילדים של חברים. אפילו אנו בעצמנו מלכלכים אותה בטעות. מה שקורה הוא שאנו פשוט לומדים לחיות עם הכתמים הללו, בהתחלה אנו קולטים אותם ברגע שאנו מניחים את עינינו על הספה ועם הזמן אנו פחות ופחות מקדישים להן תשומת לב.
  • רק כשיגיע הרגע בו לא תישאר לנו ברירה ונצטרך לחסוך לרכישת ספה חדשה נחשוב כמה חבל שלא הזמנו את שירותיהם של ניקוי ספות בירושלים! אז לא חבל?
  • מאריך באופן משמעותי את תוחלת חיי הספה שלכם. לא משנה מה סוג הבד שממנה עשויה הספה שלכם ומה הגוון והטקסטורה שלה, צוות ניקוי ספות בירושלים יודעים להתמודד עם כל סוג ספה ולהתגבר על כל מכשול- כתמים, חורים, צבע דהוי, לכלוך שהצטבר וריחות לא נעימים אינם בעיה. לכל בעיה, ניקוי ספות בירושלים יש פתרון.

ניקוי ספות בירושלים זה לכל סוג ספה

  • ברשותם תכשירי ניקוי ספציפיים לכל סוג כתם, תכשירים להעלמת ריחות לא טובים ותכשירים להשבת צבע שדהה. ברשותם מברשות שונות ושואב אבק ייחודי שאינו משאיר אף לכלוך, ם כאלו שהצטברו בפינות ובקפלים הקטנים ביותר.
  • אל תגיעו למצב שימאס לכם וטפלו מיד בכל כתם חדש שמופיע. ביכולתכם לתחזק על בסיס שבועי את הספה באמצעות שואב אבק פשוט וכל חצי שנה בקשו מצוות ניקוי ספות בירושלים להעניק טיפול מקצועי לספה.
  • אמנם מדובר במלאכה שאינה מצריכה הרבה שנות לימוד אך בהחלט דרושה מיומנות בנושא ולא כל אחד ידע לנקות ספה ברמה מקצועית. ניקוי ספות בירושלים ידעו לעשות את העבודה ולהשלימה תוך שעה עד שעתיים לכל היותר ואילו אתם תבזבזו על כך לפחות יום שלם.
  • אכן, מי שמחליט לבצע את המלאכה בעצמו צריך קודם כל לגשת למרכולים ולרכוש תכשירי ניקוי ייחודים לספה שלו ורק לאחר מכם יוכל לנקותה. יתכן וכל זה יעלה לכם בסופו של דבר אפילו יותר יקר מהזמנת שירותיהם של ניקוי ספות בירושלים. לכן, אל תשברו יותר מדי את הראש ואל תבזבזו אנרגיות לשווא.
  • פנו לחברה בניקוי ספות בירושלים ותנו להם לפנק אתכם או יותר נכון את הספה שלכם. 

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

קרדית האבק

קרדית האבק: הכל על אבק בספות ומזרונים

השימוש במכונה לניקוי ריפודים יכול להיות מגוון במיוחד, וזוהי הסיבה שהיא הפכה להיות בשנים האחרונות מוצר בסיסי בכל בית. האפשרות לנקות עם המכונה את הריפודים ברכב ובמקביל גם לנקות את הספות הפך אותה להיות מאוד פופולארית. אך האם אתם יודעים לבחור את המכונה שמתאימה לכם?

קרא עוד »
מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך להוריד כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן