האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בירושלים

ניקוי ספות בירושלים

ניקוי ספות בירושלים זו המומחיות שלנו!

  • בבית אנו מעניקים את מלוא תשומת הלב ואת האנרגיה שלנו לניקיון שטחי כמו כיבוס מצעים וסדינים, שטיפת רצפת הבית והסרת האבק שעל הרהיטים ואנו פחות משקיעים זמן בניקוי וילונות, שטיחים וספות. די קל להבין מדוע, או נוטים לחשוב שמה שבולט לעין מוטב שיהיה נקי ושמה שפחות נראה לעין.. אפשר לחפף.
  • ייתכן ובאמת יהיה לנו הרבה יותר קל לראות שהחדרים מבולגנים ושהרצפה דביקה ומלאת אבק אך האמינו לי שמבחינים בקלות רבה בספה לא נקייה ולא מתוחזקת. אם לא הילדים שלכם לכלכו אותה אז הנכדים ואם לא הם אז הילדים של חברים. אפילו אנו בעצמנו מלכלכים אותה בטעות. מה שקורה הוא שאנו פשוט לומדים לחיות עם הכתמים הללו, בהתחלה אנו קולטים אותם ברגע שאנו מניחים את עינינו על הספה ועם הזמן אנו פחות ופחות מקדישים להן תשומת לב.
  • רק כשיגיע הרגע בו לא תישאר לנו ברירה ונצטרך לחסוך לרכישת ספה חדשה נחשוב כמה חבל שלא הזמנו את שירותיהם של ניקוי ספות בירושלים! אז לא חבל?
  • מאריך באופן משמעותי את תוחלת חיי הספה שלכם. לא משנה מה סוג הבד שממנה עשויה הספה שלכם ומה הגוון והטקסטורה שלה, צוות ניקוי ספות בירושלים יודעים להתמודד עם כל סוג ספה ולהתגבר על כל מכשול- כתמים, חורים, צבע דהוי, לכלוך שהצטבר וריחות לא נעימים אינם בעיה. לכל בעיה, ניקוי ספות בירושלים יש פתרון.

ניקוי ספות בירושלים זה לכל סוג ספה

  • ברשותם תכשירי ניקוי ספציפיים לכל סוג כתם, תכשירים להעלמת ריחות לא טובים ותכשירים להשבת צבע שדהה. ברשותם מברשות שונות ושואב אבק ייחודי שאינו משאיר אף לכלוך, ם כאלו שהצטברו בפינות ובקפלים הקטנים ביותר.
  • אל תגיעו למצב שימאס לכם וטפלו מיד בכל כתם חדש שמופיע. ביכולתכם לתחזק על בסיס שבועי את הספה באמצעות שואב אבק פשוט וכל חצי שנה בקשו מצוות ניקוי ספות בירושלים להעניק טיפול מקצועי לספה.
  • אמנם מדובר במלאכה שאינה מצריכה הרבה שנות לימוד אך בהחלט דרושה מיומנות בנושא ולא כל אחד ידע לנקות ספה ברמה מקצועית. ניקוי ספות בירושלים ידעו לעשות את העבודה ולהשלימה תוך שעה עד שעתיים לכל היותר ואילו אתם תבזבזו על כך לפחות יום שלם.
  • אכן, מי שמחליט לבצע את המלאכה בעצמו צריך קודם כל לגשת למרכולים ולרכוש תכשירי ניקוי ייחודים לספה שלו ורק לאחר מכם יוכל לנקותה. יתכן וכל זה יעלה לכם בסופו של דבר אפילו יותר יקר מהזמנת שירותיהם של ניקוי ספות בירושלים. לכן, אל תשברו יותר מדי את הראש ואל תבזבזו אנרגיות לשווא.
  • פנו לחברה בניקוי ספות בירושלים ותנו להם לפנק אתכם או יותר נכון את הספה שלכם. 

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »