האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בחיפה

ניקוי ספות בחיפה

ניקוי ספות בחיפה זו המומחיות שלנו!

  • עוד היום, עניין ניקוי ספות מקצועי אינו נפוץ כל כך ורבים מאיתנו מתחזקים את ספות הסלון בעצמנו באמצעות תכשיר אחד או שניים. את הלכלוך שעל הספה ואת האבק אנו מעלימים באמצעות שואב אבק פשוט ואת הכתמים אנו מסירים באמצעות תכשירי ניקוי המיועדים לספות.
  • אנו לרוב מסתפקים בכך ואפילו די שבעי רצון מהתוצאה. רק לאחר כמה שנים, אנו שמים לב שהספה שלנו באמת איבדה מהמראה הרענן שלה ונראית עייפה להפליא ודהויה. מראה הספה לאחר שטיפלתם בה בעצמכם שונה מאוד מספה שקיבלה טיפול מקצועי. רק צוות ניקוי ספות בחיפה יכול לשמר לכם את הספה לאורך השנים ולתחזק את המראה הראשוני שלה. 
  • הסלון הינו החדר הראשון אותו אנו זוכים לראות בבית ולרוב זהו גם החדר בו אנו מבלים הכי הרבה זמן. כשאנו מארחים אנו רוצים מאוד ליצור רושם טוב על אורחינו וכמובן שרושם זה מושפע ממראה הסית שלנו. אווירה טובה נוצרת לא רק מהשיחות הנוצרות במהלך האירוח ומהאוכל אלא גם מדברים שלכאורה נראים לנו פחות משמעותיים ורלוונטיים כמו- מראה הבית. אכן, לא משנה באיזה עיצוב בחרנו ואם העיצוב כן או לא לטעם אורחינו, מה שחשוב הוא שהריהוט יראה מתוחזק ורענן. מספיק שמערכת הישיבה שלכם תהיה מלאה בכתמים ולו קטנים ביותר וכל המראה הכללי של הסלון יקבל מכה. בית מתוחזק פשוט נותן תחושה טובה הן לבעליו והן למבקריו. אין ספק שמדובר בסיבות מספיק חשובות בכדי להזמין את שירותיהם של ניקוי ספות בחיפה לפחות פעם בשנה. לאחר ניקוי יסודי ומעמיק, תרגישו כאילו זה עתה רכשתם את הספה שלכם.

     

ניקוי ספות בחיפה לכל סוג ספה

  • כל סוג ספה דורשת טיפול משלו. מומחים בניקוי ספות בחיפה יעריכו את רמת הנזקים אם ישנם כאלו, יבדקו את כמות הכתמים שהצטברו במהלך השנים והאם הכתמים הללו נוצרו בתקופה האחרונה או מזמן. אם ספה עשויה מעור, יהיה קל יותר להסיר את מרבית הכתמים, כתמים שומניים, כתמים שמקורם מצבעים, כתמים מיין וכדומה. ספה עשויה מבד כמובן תדרוש מתן טיפול עדין יותר ומקצועני מאוד. אם ברשותכם ספה מבד, מוטב שתפנו למקצוען בניקוי ספות בחיפה ושלא תנסו להתמודד עם הבעיה בעצמכם.
  • גם אם בביתכם ספה נקייה מכתמים, מוטב שתתחזקו אותה ותעניקו לה ניקוי ספות בחיפה אחת לשישה חודשים. זה רלוונטי לגביכם בעיקר אם השקעתם כסף לא מעט בספה זו. אין אנו נוטים להחליף במהירות את ריהוט הבית שלנו וכשאנו רוכשים לביתנו חדר שינה או מערכת ישיבה, המטרה היא לשמר אותה לפחות ל-10 שנים הבאות. הדרך היחידה בכדי להצליח בכך היא לפנות לניקוי ספות בחיפה.
  • ולבסוף, כמובן שעניין ניקוי ספות נכון לא רק לספות בבתים אלא גם ובעיקר לספות במקומות עבודה, במשרדיים פרטים, בחברות, במקומות בילוי, בתי קולנוע, מסעדות ועוד.

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »